שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קוראת בקפה מומלצת

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קוראת בקפה מומלצת – ארבע דרכים לדעת שהיא מומחית
קוראות בקפה, שבעבר נחבאו אל הכלים ולא מיהרו לפרסם את עצמן, כיום יוצאות לאור ומפרסמות את עצמן בכל מקום אפשרי. חלקן פיתחו שיטות בעצמן, חלקן למדו זאת ממומחיות אחרות וחלקן בכלל למדו זאת בבית, מהאם, מהסבתא או מהדודה.

איך תדעו שהקוראת בקפה המומלצת היא אכן קוראת בקפה מומחית? יש כמה דברים שכדאי לבדוק כאשר אתם מגיעים אליה או אפילו כאשר אתם בודקים את ההמלצות שלה, המגיעות אליכם. הנה חמש דרכים.

דרך ראשונה: קוראת בקפה מומלצת – בדקו את ההמלצות שלה
המלצות הן דבר חשוב, ובעיקר המלצות ממקור ראשון. אם אתם קוראים המלצות באתר שלה, בדקו עד כמה הן נראות לכם מהימנות. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לדבר עם אנשים שביקרו אצלה ולשאול אותם איך היה; איך היא עבדה, איך היתה החוויה שלהם, עם איזו הרגשה הם יצאו ממנה ואיך היא התנהלה איתם במהלך הקריאה.

דרך שנייה: בדקו אם היא אומרת דברים כלליים או דברים מדויקים
שאלו את מי שהיה אצלה אילו דברים היא אמרה לו. כמו בתקשור, גם בקריאה בקפה אפשר לומר דברים כלליים שיתאימו לכל אחד, ואפשר לומר דברים ספציפיים. מובן שבמקרה של אמירות כלליות, סביר להניח שלפניכם לא נמצאת קוראת בקפה מומלצת. דברו עם אנשים שהיו אצלה ושאלו אותם אילו דברים ייחודיים היא אמרה להם. אם היא יודעת להגיד דברים אישיים, לנקוב בפרטים שרק הלקוח יודע ולפענח את הצורות והסימנים באופן המתאים לעולמו – ולא באופן המתאים לעולמו של כל אחד הנמצא במצבו – היא אכן קוראת בקפה מומלצת.

דרך שלישית: קוראת בקפה מומלצת – בקשו לדבר איתה והתרשמו מאישיותה
אחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק אם קוראת בקפה היא מומלצת, היא לדבר איתה באופן אישי. לפני שאתם מתחייבים, לפני שאתם מטריחים את עצמכם לפגישה – בקשו לדבר איתה. בשיחת טלפון תוכלו להתרשם מאישיותה, שכידוע – היא אחד הדברים החשובים ביותר בחיבור לכל מיסטיקן. חשוב מאוד ללכת למישהו שהאישיות שלו מוצאת חן בעיניכם, כי אז יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל את הדברים שהוא אומר. אל תטילו ספר באינטואיציה שלכם ובהרגשה הפנימית האותנטית שלכם.

דרך רביעית: בדקו לאורך זמן אם הקריאה שלה היתה נכונה
אפשרות נוספת לבדיקת מומחיותה של קוראת בקפה מומלצת היא לבדוק אם לאורך זמן הדברים שהיא אמרה היו נכונים. את זה אפשר לעשות בשתי דרכים, תבחרו אתם את המועדפת עליכם: דרך ראשונה היא לדבר עם אנשים שהיו אצלה, ולשאול אותם אם הדברים שהיא אמרה וחזתה אכן התממשו לאורך זמן. דרך שנייה, טובה לא פחות, היא להקריב מפגש אחד – לקחת סיכון כלשהו – וללכת להיפגש איתה. במפגש הזה תוכלו לקבל ממנה את הטיפים שלה, לבדוק באופן ישיר את שאר הדברים שהמלצנו עליהם, וגם לראות אם לאורך זמן, לאחר המפגש איתה, הדברים שהיא אמרה אכן התממשו.

יש לכם דרכים נוספות לאתר קוראות בקפה מומלצות? נשמח אם תשתפו אותנו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט