ארכיון הקטגוריה: טארוט

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר, יועץ ומטפל על פי תורת הנומרולוגיה הקבלית והמערבית. בעל ותק וניסיון של מעל 15 שנים ומעניק הכוונה בכל תחומי החיים.

יפה ברגר
יפה ברגר
קוראת בקפה, בקלפים, נומרולוגית ומתקשרת, מייעצת מאבחנת על פי שם ותאריך לידה בכל הקשור לזוגיות, פרנסה, פוריות, בריאות ובחירת מקצוע.

קלפי הטארוט נמצאים בשימוש נרחב כיום, אצל מיסטיקנים מומחים וכן אצל אנשים שמחבבים את השימוש בהם ומוצאים אותו תומך בהם ברגעים מסוימים בחייהם. הטארוט ידועים כמסייעים בפתרון משברים, בנתינת הכוונה ברגעים קשים, ואספנו עבורכם כמה טיפים חשובים כדי לעשות זאת. בפעם הבאה שתרצו לשלוף קלף כשאתם במשבר, עצרו רגע והיזכרו בדברים האלה.
רובנו מכירים את קלפי הטארוט, או לפחות מודעים לכך שהם קיימים, אבל לא כולם יודעים שמלבד השימוש בהם לחיזוי עתידות, יש להם שימוש גם בפתרון משברים. כיצד?

ייחודם של קלפי הטארוט
ובכן, מומחים לתחום מספרים כי הטארוט פועלים באופן שבו הם בעצם מתקשרים עם תת המודע של האדם, וחושפים בפניו באמצעות דימויים את התשובות הנמצאות בתוכו. כלומר, מעבר לפרשנויות שמומחים יודעים להעניק לטארוט ולהעמיק בהן בנוגע לזמנים עתידיים, לנכון ולא נכון וכן הלאה, הטארוט גם יכולים לשמש כלי לחיבור לעצמנו ולניהול דו שיח מודע יותר עם עצמו, ודבר זה קריטי בעיקר בעתות משבר או קושי מיידי.
כך, כאשר אני נמצאת במשבר ואני זקוקה לתובנה מיידית, לנקודת מבט שלא חשבתי עליה, אוכל לפתוח בקלפים ולגלות דרכם דרכים חדשות להסתכלות על המצב שבו אני נמצאת. הטארוט בעצם מעלים את הדימויים הנמצאים בתת המודע שלנו ומעודדים אותנו, באמצעות המודע, למצוא פתרון יצירתי לסיטואציה שבה אנו נתונים.

פתיחה בקלפי טארוט – מיקוד שאלה
לשם כך, הדבר הראשון שעלינו לעשות בעת משבר הוא לנסח שאלה כראוי. זה הוא השלב הקריטי ביותר בפתיחת קלפים, וכדאי להקדיש לו את הדקות הדרושות. מומחים לתחום מספרים לנו שיש לשאול את השאלה באופן שתהיה חיובית לשואל, כלומר – כל תשובה שתתקבל באמצעות הטארוט, צריך להיות ברור לנו שהיא מכוונת למקום חיובי בעבורנו. כך, אם אנו שואלים אם עלינו ללכת ממקום או מאדם כלשהו, כך עלינו לנסח את השאלה, ולא לשאול אם להישאר. באופן זה, התשובה שתתקבל תהיה ברורה ובהירה לנו, וקל יהיה לנו להבין מה תת המודע שלנו מנחה אותנו לעשות.

פתיחה בקלפי טארוט – פענוח הפתיחה
בשלב השני יש לפענח את הפתיחה. לשם כך כדאי להיעזר במומחה לטארוט, אבל אם אתם פותחים בעצמכם, עליכם להיעזר לפחות במקרא של מהות הקלפים. לפי זה תוכלו לפענח את התשובה שהתקבלה, בהתאם למיקום הקלפים בפתיחה בטארוט ובהתאם למשמעות של כל אחד מהם. עם זאת, נזכיר כי קיימים מומחים שממליצים להשתמש בפתיחה בקלפי טארוט גם באופן אישי ויצירתי, בעיקר כאשר מדובר בנקודות משבר אישיות ובפתיחה שאינה מתבצעת על ידי מומחה. כך, תוכלו לפרש את הקלפים באופן היצירתי שנראה לכם באותו זמן, ובעצם לדלות את התשובה מתת המודע שלכם – להבין מה באמת אתם מבקשים לעשות בסיטואציה המסוימת. על פי הדמויות והאיורים, ועל פי שמות הקלפים, כמו גם על פי מיקומם והאופן שבו אתם מבינים את היחסים ביניהם, תוכלו לפרש את התשובה ולהקל על עצמכם בזמן הקושי. אם זוכרים שזו עזרה ראשונה ושמטרתה להקל עליכם עד שתגיעו להתייעץ עם מומחה, הדבר בהחלט יכול להועיל ולהקל.

פתיחה בקלפי טארוט – רעיונות לפתיחה מהירה
בעת הצורך, תוכלו לפתוח קלף יחיד ולקבל את המסר הנמצא בו. זכרו תמיד לפרש לטובה, וכך תוכלו להסתייע בטארוט בכל עת לתמיכה בזמנים לא פשוטים. פתיחה נוספת שאפשר לבצע היא פתיחת SOS, שבה פותחים שלושה קלפים; המרכזי שבהם הוא הקלף הראשי, והשניים האחרים מסייעים בפענוח המסר. גם במקרה כזה, זכרו לפענח את המסר באופן שיתמוך בכם. פתיחות כגון אלה, ואף פתיחות מורכבות יותר בטארוט, אפשר למצוא גם בטארוט אונליין כיום, וברובן מוצעת גם פרשנות. זכרו כי אם תשתמשו באופציה הזאת, הפרשנות שהמחשב נותן אינה מותאמת ישירות אליכם, אלא היא כללית ונכונה לכל אחד מהקלפים. כלומר, גם במקרה כזה, הדבר החשוב הוא לפענח את המסרים לטובתכם, לטובת צמיחתכם האישית ותמיכה בכם בזמן שקשה לכם.

טארוט ומודעות עצמית

טארוט ומודעות עצמית
את הטארוט אתם מכירים? יודעים שהוא אחד הכלים המיסטיים החזקים והמבוקשים ביותר כיום? נשביתם בקסמיו? יופי! האם ידעתם שמלבד היותו אחד הכלים הטובים ביותר והפופולאריים ביותר לייעוץ מיסטי, הוא גם כלי מעולה למודעות עצמית? איך ומדוע, אתם שואלים? טוב ששאלתם. הכול פה.

מודעות עצמית
למי שאינו יודע, או למי שאינו יודע שהוא יודע – מודעות עצמית היא היכולת הזו לראות את עצמך מבחוץ לפעמים, לבחון את הצעדים שלך בעיניים אובייקטיביות יותר, לבחור את צעדיך ולפעול מתוך בחירה באופן כללי. מודעות עצמית היא דבר שמרגע שנגלה אלינו, הולך ומתפתח – יותר או פחות, בתקופות מסוימות יותר ולפעמים פחות – והוא דבר שאנחנו מבקשים אותו מהרגע שטעמנו אותו. למה? משום שמודעות עצמית מאפשרת לנו להיות כנים ואמיתיים עם עצמנו, קודם כול, וכתוצאה מכך גם עם סביבתנו. מודעות עצמית מאפשרת לנו לצאת לאט לאט מהתגובות האוטומטיות שאנחנו כל כך שבויים בתוכן, ולעצב את עצמנו, לשלוט יותר ויותר בחיינו ולהיות אדונים לגורלנו, לאישיותנו ולמהלכי חיינו.

מאנשים ש"החיים קורים להם" אנחנו הופכים, בעזרת המודעות העצמית, לאנשים המכוונים את חייהם, מודעים לנקודות התורפה שלהם כמו גם לחוזקותיהם, ובוחרים מה לעשות בכל אלה, איך לנווט אותם ומתי.

טארוט ומודעות עצמית

פיתוח המודעות העצמית
העניין המרכזי עם מודעות עצמית הוא שהיא כמו מיומנות; הרגע הראשון שלה אולי מתגלה כמו תגלית או כמו הארה קטנה – משהו שפתאום אנחנו מבינים על עצמנו, איזו יכולת להתבונן על עצמנו מבחוץ פתאום, אבל לאחר מכן היא דורשת אימון, התפתחות, פיתוח ותחזוקה. את כל אלה אפשר לעשות לבד, באמצעות כלים שונים שתמציאו לעצמכם, ואפשר לעשות באמצעות כלים רבים שכבר קיימים בעולם. למעשה, רבות משיטות הייעוץ המיסטי טומנות בחובן לא רק "תשובות לשאלות", אלא גם כלים להתפתחות עצמית ולפיתוח מודעות עצמית. אחת הפשוטות והמהנות שבהן היא קלפי הטארוט.

טארוט ככלי למודעות עצמית
מלבד היותם כלי מדהים לקבלת תשובות מיידיות, קלפי טארוט משמשים אצל מטפלים ואצל יועצים מיסטיים רבים בתור כלי מעולה המתאים לפיתוח המודעות העצמית. כיצד?

ובכן, הטארוט מציג בפנינו את הסיטואציה באמצעות דימויים המוצגים על גבי הקלפים, וכך הוא בעצם מאפשר לנו – מלבד קבלת תשובה – לבחון את המסרים המסוימים העולים מהקלפים ולקחת אותם אלינו בתור מסרים לנפש. כלומר, לא זו בלבד שאפשר לפענח באמצעות הטארוט את התשובה הנכונה לנו כעת ביחס לסיטואציה, אלא אפשר גם להבין מה הכיוון הנכון לנו, וכיצד כדאי לנו לגשת לדברים.

נוסף על כך, אפשר להציג לטארוט מגוון רחב מאוד של שאלות, הרבה מעבר ל"כן" או "לא". אפשר להציג שאלות כמו "מה הדבר שחוסם אותי כעת?", "מה מפריע לי ליצור זוגיות?", "מה הדבר שעליי לעשות כדי לקדם את עצמי בתחום המקצועי?" וכן הלאה. בכל המקרים, התשובות שנקבל הן תשובות המכוונות אותנו פנימה. כלומר, אלו תשובות הטומנות בחובן את היכולת לקחת את המסר המתקבל ולעבוד איתו בתוך היום יום שלנו. באופן הזה, נתון בידינו כלי שאפשר להשתמש בו בכל יום ובכל שעה, ביחס לכל סיטואציה, ובעזרתו לקבל גישה פשוטה ומכוונת יותר לעצמנו, לתוכנו, ולעשות את העבודה שלנו – את עבודת ההתפתחות והמודעות העצמית.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
מדריכה רוחנית היחידה שפותחת בקלפי תהילים, פתיחה באבני קריסטל, פתיחה בתנ''ך, פתרון חלומות, סגולות מהקבלה, פרוש שמות, ביטול עין הרע בשיטה מדהימה מהקבלה ועוד. ניסיון של 18 שנה.

רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית בכירה, מתקשרת ומדיום. שדרנית ברדיו 103fm, מייעצת ללקוחות מכל העולם, כותבת מאמרים בעיתון. בעלת שם עולמי ויכולת נדירה לייעץ, להכווין, לספק מידע, לפתור קשיים ותעלומות.

טארוט אהבה

קלף טארוט – לכל שאלה תשובה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
מדריכה רוחנית היחידה שפותחת בקלפי תהילים, פתיחה באבני קריסטל, פתיחה בתנ''ך, פתרון חלומות, סגולות מהקבלה, פרוש שמות, ביטול עין הרע בשיטה מדהימה מהקבלה ועוד. ניסיון של 18 שנה.

רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית בכירה, מתקשרת ומדיום. שדרנית ברדיו 103fm, מייעצת ללקוחות מכל העולם, כותבת מאמרים בעיתון. בעלת שם עולמי ויכולת נדירה לייעץ, להכווין, לספק מידע, לפתור קשיים ותעלומות.


קלף טארוט – לכל שאלה תשובה
סיפרו לכם שאם אתם זקוקים לתשובה מיידית אפשר לשלוף קלף טארוט אחד ולקבל תשובה? זה נכון, אבל חשוב מאוד לשים לב לכמה דברים כאשר מפרשים את התשובה הזאת.

איך משתמשים בשליפת קלף טארוט אחד לתשובה על שאלה? אילו אפשרויות יש לכם כדי לעשות את זה? ואיך תתייחסו למסר שקיבלתם? הכול כאן.

קלף טארוט יחיד – תשובה מיידית לשאלה
אחת האופציות לעבודה עם קלפי הטארוט ולהסתייעות בהם היא שליפה של קלף יחיד – אחד בלבד. באופן הזה אפשר לקבל תשובה אחת ממוקדת, מיידית וברורה. האופציה הזו מתאימה במיוחד כאשר אינכם חשים רצון לפריסה מלאה – על כל המשתמע מכך, כאשר אתם נמצאים "בין לבין" בתוך היום-יום או כאשר אתם מבקשים רגע לוודא עם עצמכם אם הכיוון שאתם עומדים ללכת אליו כרגע, אכן נכון בעבורכם.

למה אתם צריכים לשים לב לפני שאתם שולפים קלף?
עם זאת, ואולי לאור זאת, חשוב לזכור שקלף טארוט יחיד מצביע על כיוון אחד ומסוים של תשובה. לכן, כאשר אתם בוחרים באפשרות הזאת, נסחו את השאלה באופן ה"מאפשר" ביותר בעבורכם. מה זאת אומרת? נסחו שאלה שתתמוך בבחירה שלכם, שתבהיר לכם באמצעות קלף אחד אם נכון לכם או לא נכון לכם, או עדיף – שאלו מה בתוככם יראה לכם את הכיוון. באופן הזה תקבלו תשובה שתיתן לכם את הכלי הפנימי שלכם, ובעצם לא את ה"כן" או "לא" החיצוני, שאולי לא תמיד יהיה מובן לכם בהקשר לסיטואציה.

למה אתם צריכים לשים לב לאחר שליפת הקלף?
בהמשך לכך, לאחר ששלפתם קלף, חפשו בו את המסר התומך בכם. חפשו בו את נקודת האור הקשורה לסיטואציה שלגביה שאלתם, והיו פתוחים למסרים שאינם דווקא מה שחשבתם מראש. תנו למסר לחלחל אליכם כמה רגעים, והיו פתוחים לתובנות מפתיעות שיגיעו אליכם בעקבותיו.

אילו אפשרויות יש לכם לשימוש בקלף טארוט יחיד לשאילת שאלה?
אפשרות ראשונה היא כמובן, אם יש לכם בבית חפיסת קלפים משלכם – תוכלו פשוט לשלוף ממנה קלף אחד. חשוב לפעול לפי כל מה שפירטנו לעיל. אפשרות שנייה היא לבקש ממישהו אחר שישלוף קלף פיזי בעבורכם, באותו אופן. האפשרות השלישית היא להשתמש באחד מהאתרים המציעים שליפת קלף טארוט ממוחשב בתשובה על שאלה אחת – כזו שמנוסחת מראש או כזו שאתם מנסחים. ברשת מצויים כיום לא מעט אתרים כאלה, אך אם אתם בוחרים באפשרות הזו תצטרכו לוודא עם עצמכם שאתם אכן סומכים על ה"אנרגיה של היקום" – כלומר, מה שיוצא "נבחר בשבילכם מלמעלה", ואינכם זקוקים לערבוב ולשליפה העצמאית שלכם.

זהו, כעת כשאתם מצוידים בכל המידע שיאפשר לכם להפיק את המרב מפתיחת קלף טארוט לשאלה יחידה, אתם מוזמנים לעצום את העיניים, לנסח שאלה ברורה ואוהבת כלפי עצמכם, לערבב – ולשלוף. ספרו לנו מה קיבלתם ואיך פירשתם את המסר.

פתיחה בקלפים בטלפון

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
רויטל ידועה ביכולת הקריאה האסטרולוגית המופלאה שלה, עם זאת, רויטל מתמחה גם בתקשור ובנומרולוגיה.

דליה תמיר
דליה תמיר
מתקשרת בכירה באמצעות חושים ואנרגיות עצומות, נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית, קורת בקלפי טארוט, כף היד ובקפה, מפענחת חלומות ועוד.

פתיחה בקלפים בטלפון – הדברים שחשוב לכם לדעת
ייעוץ מיסטי זמין כיום במגוון דרכים, צורות, שיטות ואמצעים. פתיחה בקלפים בטלפון הפכה לאחת השיטות המבוקשות והטובות ביותר לייעוץ זמין, נוח, שרבים מכם מעדיפים. מה חשוב לכם לדעת לפני שאתם מתקשרים ליועץ טארוט מקצועי?

יותר ויותר אנשים משתמשים כיום בשירותיהם של יועצי טארוט מקצועיים, אבל חלקכם עדיין לא יודעים שיש אפשרות לעשות זאת גם בטלפון, באופן פשוט ונוח, שמאפשר לכם לקבל תשובה מיידית ועזרה בכל נושא שתרצו, בכל זמן. שירותי הייעוץ בטלפון זמינים עשרים וארבע שעות ביממה, וזה יתרון אדיר.

איך מתבצעת פתיחה בקלפים בטלפון?
פתיחה בקלפים בטלפון מתבצעת באופן מאוד דומה לזה שבו היא מתבצעת פנים אל פנים, אבל מעט שונה. בפתיחה הטלפונית תשאלו שאלה מנוסחת היטב, הקורא בקלפים יערבב בעבורכם את הקלפים וישלוף אותם מתוך החפיסה, ולאחר מכן ימקם אותם על פי הפריסה המתאימה לנושא השאלה שלכם. בשלב הבא הוא יתאר לכם את מה שקורה בפריסה ואת התובנות שלו מתוכה בהתאם לשאלתכם. אם יש צורך, הוא כמובן יפתח קלפים נוספים ואולי אף ישתמש בסוגים נוספים של פתיחה.

למה כדאי להשתמש בפתיחה בקלפים בטלפון?
משום שזה ייעוץ זמין, נוח ומדויק לכל שאלה שתרצו לשאול. בפתיחה בקלפים בטלפון אפשר לקבל תשובות של "כן" ו"לא", ואפשר גם לקבל הכוונה עמוקה לשורש האתגר או הבעיה שבפניהם אתם עומדים. אפשר לכוון את הייעוץ לכיוון של תהליך ושל עבודה פנימית, ואפשר לקבל תשובות מיידיות שיסייעו לכם בכל שעה ובכל זמן שאתם זקוקים לכך, במה שאתם זקוקים לו. נוסף על כך, מאחר שרובכם אינכם מומחים בפתיחה בקלפים, הרי שאין זה משנה אם אתם רואים את הקלפים לנגד עיניכם או שאינכם רואים אותם, מה שהופך את הכלי הזה למתאים במיוחד לעבודה באמצעות הטלפון.

חשוב לדעת לפני שמתקשרים
חשוב מאוד שתבואו מצוידים בשאלה ממוקדת או בנושא ממוקד. דבר זה יחסוך לכם זמן במהלך השיחה ותוכלו לגשת ישר לעניין ולקבל את התשובה הדרושה לכם, לאחר שיחה מקדימה עם יועץ הטארוט המומחה. אם אינכם מצליחים למקד שאלה, תוכלו להשתמש בשיחה המקדימה עמו כדי לברר את הנושא שעומד בפניכם ולנסח יחד את השאלה המתאימה והמדויקת ביותר שבהקשר אליה הוא יפתח בקלפים.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא הגישה שלפיה פותח הקורא בקלפים שבחרתם, ואם היא מתאימה לכם. בכל הקשור לנושא הזה, יש קוראים בקלפים שמשיבים בתשובות של "כן" או "לא", ויש כאלה שמתנגדים לכך ומשתמשים בקלפים לצורך הכוונה ועבודה עמוקה יותר מאשר תשובה שנותנת פתרון מוחלט. לעתים הדבר מפורט בדף של המומחה ולעתים תוכלו לבקש ממנו לנקוט גישה מסוימת בתחילת השיחה. בכל מקרה, כדאי לברר זאת.

זהו, עכשיו כשהכול ברור, אתם יכולים להרים את הטלפון ולחייג, לשאול את השאלה הבוערת לכם ולקבל תשובה והבהרה מיידית על ידי פתיחה בקלפים.

טארוט – פתיחה נכונה

טארוט – איך לפתוח פתיחה "נכונה"?
אלו מכם שהתנסו בפתיחה עצמאית בקלפי טארוט יודעים שלא תמיד קל לקבל באמצעותה תשובות. עם זאת, הטארוט נחשבים לכלי מדויק מאוד וקל לשימוש. אז איך זה יכול להיות? התשובה טמונה באפקטיביות של הפתיחה.
הטארוט נחשבים לכלי "ידידותי למשתמש", לבעלי יכולות חיזוי והכוונה גבוהות ולכלי מיסטי פופולרי ביותר כיום. עם זאת, לעתים אנחנו מרגישים שהפתיחה "אינה מצליחה", שהתשובות המתקבלות אינן נוגעות בנו או אינן מובנות לנו, שאיננו יודעים כיצד לפרש את הקלפים או שהפרשנות שנתנו או קיבלנו – אינה מתממשת במציאות לאחר מכן. ובכן, יש כמה דברים שיכולים "לקלקל" את האפקטיביות של הפתיחה בטארוט, הנה הם במאמר שלפניכם.

מתי נכון לפתוח בקלפי טארוט?
אחד הדברים שבקלות רבה יכולים לפגוע באפקטיביות של הפתיחה בקלפים הוא ההתכווננות שלכם. כולכם יודעים שלפני כל פתיחה צריך לערבב היטב את הקלפים. הערבוב הזה הוא בעל משמעות חשובה לפתיחה כולה. בעת הערבוב יש להתכוונן לנושא הפתיחה, להתרכז ולהתחבר לקלפים ולמאורע הפתיחה בהם. כאשר אתם מערבבים את הקלפים באופן שאינו עונה לכל אלה – יש סיכון שהפתיחה שלכם תיפגע. מה זה אומר? זה אומר שאם אתם לא ממש מחוברים לפתיחה באותו רגע, אם אתם "רוצים תשובה מהירה", אם אתם לא ממש ממוקדים או שהמחשבות והרגשות שלכם נמצאים במקום אחר, אם אתם עושים את זה תוך כדי דברים אחרים או שאתם לא ממש מרגישים חשק אמיתי לפתוח ולקבל את סיועם של הקלפים – אל תפתחו. נורא פשוט. כאשר פותחים בקלפים אבל לא באמת נמצאים שם בנוכחות מלאה, הדבר בהחלט יכול להוביל לפתיחה לא מדויקת שאינה נכונה לכם.

איך לנסח את השאלה לטארוט?
הדבר השני שיכול להרים או להפיל פתיחה בטארוט הוא הדרך שבה אתם מנסחים את השאלה. מומחי טארוט מסבירים כי חשוב לנסח שאלה באופן שתכוון למקום חיובי עבורכם כשואלים. מאחר קלפי הטארוט מבוססים על תשובות של כן ולא, אך לעתים אלה אינן התשובות שאתם זקוקים להן. למשל, במקרה שאתם מבקשים להבין לעומק את הדבר שמניע אתכם או שמונע מכם לעשות משהו, תצטרכו לנסח את השאלה באופן שהקלפים ישיבו אם הדבר נכון לכם או לא, וחשוב מכך – באופן שמתייחס לנושא שבאמת מטריד אתכם ולאו דווקא לתוצאה הסופית. כלומר, אם אתם כלל אינכם יודעים אם משהו נכון לכם או לא – שאלו כך, ואל תשאלו אם הבחירה עצמה תצליח או לא תצליח, שכן זה לא רלוונטי אם אתם כלל לא יודעים מה אתם רוצים באותו זמן.

למה צריך לשים לב כאשר מפרשים את הטארוט?
וזה מוביל אותנו לדבר השלישי שיכול להרים או להפיל פתיחה בטארוט – הפרשנות של הקלפים שהתקבלו. הפרשנות היא האמנות המורכבת ביותר בכל הקשור לטארוט. הדבר הבסיסי ביותר שיש לבדוק כאשר אתם מפרשים את הקלפים שקיבלתם הוא אם אתם בכלל נמצאים במקום אובייקטיבי… אם אינכם אובייקטיביים כלפי הפתיחה – אם אתם פותחים בעבור עצמכם ואתם מעורבים מדי בנושא השאלה וכנ"ל לגבי מקרה שבו אתם פותחים בעבור אחרים ואתם מעורבים מדי רגשית – דעו שקרוב לוודאי שלא תפרשו את הקלפים לפי המסר שהם באמת נושאים עבורכם באותו זמן. ראו הוזהרתם…

קריאה בקלפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך.

איילה עדן
איילה עדן
איילה עדן יועצת ומדריכה, קוראת ומכווינה באמצעות קלפי טארוט בשטית אילן האושר. שיטה המשלבת גם את הידע של עץ החיים הקבלי, אסטרולוגיה ונומורוגליה.


קריאה בקלפים – טיפ מרכזי לפני שבוחרים קורא בטארוט
מומחי מיסטיקה רבים קוראים כיום בטארוט; זה הפך לאחד הכלים המקובלים ביותר, שלא לומר הפופולריים ביותר כיום, ואנשים מבקשים מומחים שיודעים להיעזר בו. עם זאת, לפני שתבחרו את מומחה הטארוט שלכם, חשוב להבין איך הוא עובד ואם זה מתאים לכם. במאמר הזה סקרנו עבורכם את שתי גישות המפתח בתחום, שיסייעו לכם להבין את מי אתם מחפשים.
קלפי הטארוט הם כלי סימבולי, חפיסה של קלפים מצוירים המסמלים ארכיטיפים אנושיים המשותפים לכולנו, מצבי חיים ומצבי תודעה, וכן נקודות ציון בדרך החיים. עד כאן כל זה כללי מאוד, וכמובן – הרבה מאוד תלוי בפרשנות של הקורא בקלפים. חשוב לדעת שיש בגדול שתי גישות מרכזיות לקריאה בקלפים – הגישה שלפיה מותר לגלות את העתיד ולקרוא אותו בקלפים, והגישה שלפיה העתיד אינו חשוב כל כך, משום שהוא אינו יכול באמת להיות מנובא.

קריאה בקלפים ככלי להגדת עתידות
על פי הגישה הראשונה, אפשר לחזות את עתידו של אדם באופן מדויק על ידי קריאה בקלפים; אפשר לנקוב בזמנים מדויקים שבהם יתרחשו דברים מסוימים, אפשר כמובן להמליץ מתי לא נכון לעשות דברים, אפשר לציין אפילו דמויות מסוימות שיהיו שותפות לאותם תהליכים או אירועים ואפשר באופן כללי – לחזות את הצפוי לכם כשואלים.

קריאה בקלפים ככלי למודעות עצמית
לעומת זאת, על פי הגישה השנייה, העתיד אינו רלוונטי כל כך, ודאי שלא לחיזוי – וזאת משום שהוא משתנה תדיר ובעיקר, משתנה בהתאם להחלטות הנוכחיות שאתם מחליטים. כך, על פי הגישה הזאת, הקריאה בקלפים, תפקידה העיקרי הוא לכוון את האדם בזמן הווה – לאפשר לו לקבל הכוונה ותובנות הנוגעות למצבו הנוכחי, לחבר אותו עם האמת הפנימית שלו ועם ההדרכה הנשמתית שלו – באופן שיבחר נכון יותר ואמיתי יותר לעתידו.

חלקכם בקריאה בקלפים
כלומר, מה שאנחנו בעצם אומרים הוא שלפני שאתם מרימים את הטלפון בפעם הבאה כדי לחייג לקורא בקלפים האהוב עליכם – כדאי שתשאלו את עצמכם מה מטרתכם האמיתית בקריאה הזו. האם אתם מבקשים לקבל תשובות פשוטות העוסקות בחיזוי העתיד? תשובות חדות וחלקות? האם אתם מבקשים לעזור לעצמכם להבין טוב יותר את עצמכם? האם אתם מבקשים לקבל כלים להתמודד עם מצב שבו אתם נמצאים? האם אתם רוצים לדעת כיצד נכון לכם יותר לבחור ועם מה בעצם הנפש שלכם מתמודדת כעת? התשובות לשאלות הללו (ולשאלות נוספות שתוכלו לשאול את עצמכם מתוך היכרות אישית ועמוקה יותר עם עצמכם, כמובן) יוכלו לסייע לכם להבין איזה קורא בקלפים אתם בעצם מחפשים כעת ולאיזה סוג של עזרה אתם באמת זקוקים.
זכרו שלמקבל הייעוץ – שהוא אתם – יש אחריות כמעט זהה בקבלת הייעוץ לזו של הנותן את הייעוץ, והאחריות הזו מתחילה בבדיקה מה באמת מתאים לכם ומה באמת אתם מחפשים כעת, וממשיכה באיתור היועץ שעובד לפי הגישה שמתאימה לכם ושלה אתם זקוקים כעת. בפעם הבאה, רגע לפני שאתם מחייגים – בדקו עם עצמכם ובואו מוכנים ומזומנים לקבל את הסיוע המדויק לכם ביותר.

פתיחה בקלפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך.

איילה עדן
איילה עדן
איילה עדן יועצת ומדריכה, קוראת ומכווינה באמצעות קלפי טארוט בשטית אילן האושר. שיטה המשלבת גם את הידע של עץ החיים הקבלי, אסטרולוגיה ונומורוגליה.


פתיחה בקלפים – מתי לא כדאי להסתפק בקריאה העצמאית שלכם?
כמעט לכל חובב מיסטיקה מביניכם שמכבד את עצמו יש כיום בבית חפיסה של קלפי טארוט, שבהם אתם פותחים כל אימת שנפשכם מבקשת זאת; במצבים של חוסר ודאות, ברגעים שבהם אתם זקוקים להכוונה, ברגע שאתם מבקשים עידוד או פשוט אור חדש על מצב קיים. אז מה הבעיה? לשם מה בעצם צריך מומחי טארוט? קראו ומיד תבינו.
קלפי הטארוט הם קישור לתת המודע שלנו, כלי המשמש שיקוף סימבולי למתרחש בתוכנו, מבלי שאנחנו מודעים לכך. יתרונם הגדול של הקלפים הוא העובדה שהם מאפשרים לנו לראות באמצעות הציורים והמיקום שלהם את האמיתות העמוקות לגבי עצמנו ואת המהלכים המתרחשים בנפש שלנו ובקשר שלנו עם העולם הסובב אותנו – המציאות ומערכות היחסים שלנו.

פתיחה עצמאית בקלפים
כך, העובדה הזו הופכת אותם לכאורה לכלי שבאמת כל אחד יכול להשתמש בו באופן עצמאי, שכן בכל רגע שתרצו ושתחושו שאתם זקוקים לכך – אתם פשוט יכולים לפתוח בקלפים בעצמכם. באופן הזה אתם לומדים לפרש לעצמכם את הקלפים, מקלים על עצמכם מיידית ואפילו – מחזקים את הקשר עם עצמכם. עם זאת, פתיחה מסוג כזה נושאת עמה חיסרון אחד משמעותי.

החיסרון בפתיחה עצמאית
אז נכון שזה מגניב ונכון שזה זמין לכם, אבל יש חיסרון אחד משמעותי ומהותי בפתיחה בקלפים שנעשית באופן עצמאי: היא לעולם לא תהיה אובייקטיבית! אמנם נכון שאנחנו הכי קרובים לעצמנו, אבל באופן טבעי – אנחנו לא יכולים להיות אובייקטיביים כלפי עצמנו או כלפי הקלפים שיוצאים לנו בפתיחה. קל וחומר כאשר אנחנו נמצאים במצב לא פשוט עם עצמנו או בחיינו, במקום שבו אנחנו שוב ושוב נתקלים באותם דפוסים או במצב שאנחנו לא רואים את הפתרון עבורו. בדיוק המצבים האלה הם המצבים שבהם נהיה בהירים פחות מכול, ולכן נוכל פחות מכול לפרש נכונה את הקלפים שקיבלנו. כל פרשנות שנעשה בעבור עצמנו בסיטואציות האלה תהיה מוטית – לטוב או לרע, אגב. לחיוב או לשלילה.

פתיחה מקצועית בקלפים
אז מה עושים? אם זה הכלי האהוב עליכם, זה שאתם מחוברים אליו – פשוט בחרו לכם את איש המקצוע המתאים. את מומחה הטארוט שלכם. התשובה במצבים כאלה היא פשוט להתייעץ עם מומחה טארוט. לשם כך הם נמצאים פה. אם זה הכלי המועדף עליכם, שאליו אתם מחוברים, אפשרו לאדם אחר – שזה עיסוקו המקצועי – לסייע לכם באמצעות הכלי החביב עליכם בעת שאתם זקוקים לכך ביותר. פותח בקלפים ידע כיצד לפרש את הקלפים המתקבלים באופן שאינו מושפע על ידי העיניים שלכם או הרצונות הכמוסים שלכם, אלא כפי שהם – עם המסרים המרפאים שהם נושאים בעבורכם. מומחה כזה הוא יועץ, זה תפקידו, הוא מחובר לקלפים ויודע איך לעבוד עם אנשים במצבי משבר, הוא יודע לחבר בין כל הקלפים המתקבלים לאדם המשוחח עמו – ולהעניק לכם את העצה הטובה והאמיתית ביותר בעבורכם באותו זמן מסוים. אז… למה אתם מחכים? הניחו בצד את חפיסת הקלפים שלכם והרימו את הטלפון עכשיו.

הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך.

איילה עדן
איילה עדן
איילה עדן יועצת ומדריכה, קוראת ומכווינה באמצעות קלפי טארוט בשטית אילן האושר. שיטה המשלבת גם את הידע של עץ החיים הקבלי, אסטרולוגיה ונומורוגליה.


הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים – תשובות ממוקדות לכל הבעיות
קלפי הטארוט מוכרים כיום כאחד הכלים המיסטיים החזקים והמובילים בייעוץ ובקבלת תשובות ממוקדות לאתגרים ובצמתים חשובים בחיים. איך זה עובד? על סמך מה מפרשים את הקלפים ואיך מכוונים באמצעותם? מומחי קלפי הטארוט שלנו חושפים בפנינו את האופן שבו הם עובדים, ותופתעו לגלות – שיש כמה גישות לעניין.
קלפי טארוט הם שיטת חיזוי מיסטית עתיקה, בעלת מסורות רבות ומגוונות בכל רחבי העולם. בעשורים האחרונים השימוש בטארוט חזר לקדמת הבמה, וכיום כמעט כל אחד מכם התנסה לפחות פעם אחת בפתיחה בטארוט ובייעוץ באמצעות הקלפים.

מה הרעיון של השימוש בקלפי טארוט?
הרעיון העומד מאחורי השימוש בקלפי טארוט הוא שבאמצעות חפיסה של קלפים מצוירים – אפשר לקבל תשובות לכל תחומי החיים. וביתר פירוט, כל אחד מן הקלפים מבוסס על ארכיטיפ כלל אנושי שאותו הוא מסמל. באמצעות הקלפים המתקבלים בפתיחה, כל אחד מהם בנפרד ושילוב משמעויותיהם יחד – אפשר לקבל תשובות הנוגעות הן לזמנים עכשוויים והן לזמני עבר ועתיד. בנוגע לכל תחומי החיים.

תופתעו לגלות – חיזוי באמצעות קלפי טארוט
עם זאת, אצל מומחים שונים אנו פוגשים גישות שונות, בהקשר לבסיס השימוש בטארוט; חלק מן המומחים עובדים עם הטארוט במפורש ככלי לחיזוי עתיד, כלומר ככלי "נבואי" כמעט, שלפיו הם ממש מפרשים אירועים עתידיים, זמנים ומשתתפים באותם אירועים. לעומתם אנו פוגשים אצל חלק ממומחי הטארוט גישה שלפיה אין לחזות את העתיד או אפילו לעסוק בו, ויש להשתמש בטארוט אך ורק לצורך קבלת הדרכה עכשווית בנוגע למקום שבו אתם נמצאים – ככלי המסייע בהתפתחות עצמית ובמודעות עצמית גבוהה יותר – ומתוך כך, ככלי המסייע בבחירות נכונות יותר הלאה. גישה זו מתבססת על התפישה כי העתיד אינו חקוק מראש בסלע, וכי מרבית הצעדים שאדם נוקט בזמן הווה – יש בכוחם להשפיע משמעותית על אירועי חייו העתידיים. כלומר, הבחירה באשר לסלילת עתידו של אדם, נתונה בידיו.

הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים

איך מתבצעת פתיחה בקלפי טארוט?
פתיחה בקלפי טארוט מתבצעת באמצעות בחירת כמה קלפים והנחתם בסדר מסוים, קבוע מראש. שלב זה נקרא שלב ה"פריסה". קיים מספר רב של פריסות, ומטרת כל אחת מהן לשקף את התשובה באופן אחר, תוך שימת דגש על חלקים אחרים בחיים או בשאלה הנשאלת, מערכות יחסים אחרות והשתקפויות שונות. כך למשל אפשר לפתוח באמצעות פריסת "עבר-הווה-עתיד", אפשר לפתוח באמצעות פריסת "צלב קלטי" שבה מקבלים גם נתונים לגבי האופן שבו רואים אתכם מבחוץ וכן הלאה.

הדבר המשמעותי ביותר בכל פריסה הוא האופן שבו מפרשים אותה, וכאן נכנס לתמונה מומחה הטארוט. מומחי טארוט מבינים לעומק הן את משמעותו של כל אחד מהקלפים, הן את האפשרויות הנגזרות ממנו והן את המשמעויות שלו בעת שהוא מופיע לצד קלפים אחרים – והשינויים במשמעויות אלה.

אז איך מגלים את התשובות המדויקות באמצעות הטארוט?
כאן אנחנו חוזרים לתפישות השונות באשר למהות הקלפים ולמהות הפתיחה בטארוט. חלק מן המומחים שלנו אומרים כי באמצעות הפריסה והיחסים בין הקלפים המתקבלים הם יודעים לפרש זמנים ואירועים מדויקים, וחלקם בכלל לוקח את זה לכיוון אחר – ומפרש את הדברים אך ורק להווה. הגישה האחרונה, המתייחסת לדברים בעיקר באשר לזמן הווה, מפרשת את הקלפים המתקבלים בפריסה באופן ששולח את המתייעץ להתבוננות פנימית ומאפשר לו לגלות על עצמו דברים שלא היה מודע להם. מתוך כך, המתייעץ יכול להבין את מהות הבעיה או האתגר שבפניהם הוא עומד, ולבחור מחדש בעצמו את צעדיו הלאה ביחס לכך.

אילו תשובות מדויקות אפשר לקבל באמצעות קלפי טארוט?
כך או אחרת – באמצעות חיזוי מדויק או באמצעות הכוונה לעבודה פנימית מדויקת, הקריאה בטארוט תאפשר לכם לזהות את המקומות הדורשים תשומת לב בתוככם ובחייכם, ותאפשר לכם לפעול בהתאם לכך. תוכלו לקבל באמצעותה הכוונה מדויקת ללבטים בנושאי זוגיות, בריאות, מערכות יחסים מכל הסוגים, פרנסה, עסקים ועוד ועוד.
אז מה דעתכם? חיזוי העתיד באמצעות קלפי טארוט או עבודה פנימית באמצעות טארוט? ואולי גם וגם?…

פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך.

איילה עדן
איילה עדן
איילה עדן יועצת ומדריכה, קוראת ומכווינה באמצעות קלפי טארוט בשטית אילן האושר. שיטה המשלבת גם את הידע של עץ החיים הקבלי, אסטרולוגיה ונומורוגליה.


פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים – הדרך המהירה והמוכחת
קלפי הטארוט נמצאים בשימוש נרחב כיום, אצל מיסטיקנים מומחים וכן אצל אנשים שמחבבים את השימוש בהם ומוצאים אותו תומך בהם ברגעים מסוימים בחייהם. הטארוט ידועים כמסייעים בפתרון משברים, בנתינת הכוונה ברגעים קשים, ואספנו עבורכם כמה טיפים חשובים כדי לעשות זאת. בפעם הבאה שתרצו לשלוף קלף כשאתם במשבר, עצרו רגע והיזכרו בדברים האלה.
רובנו מכירים את קלפי הטארוט, או לפחות מודעים לכך שהם קיימים, אבל לא כולם יודעים שמלבד השימוש בהם לחיזוי עתידות, יש להם שימוש גם בפתרון משברים. כיצד?

ייחודם של קלפי הטארוט
ובכן, מומחים לתחום מספרים כי הטארוט פועלים באופן שבו הם בעצם מתקשרים עם תת המודע של האדם, וחושפים בפניו באמצעות דימויים את התשובות הנמצאות בתוכו. כלומר, מעבר לפרשנויות שמומחים יודעים להעניק לטארוט ולהעמיק בהן בנוגע לזמנים עתידיים, לנכון ולא נכון וכן הלאה, הטארוט גם יכולים לשמש כלי לחיבור לעצמנו ולניהול דו שיח מודע יותר עם עצמו, ודבר זה קריטי בעיקר בעתות משבר או קושי מיידי.
כך, כאשר אני נמצאת במשבר ואני זקוקה לתובנה מיידית, לנקודת מבט שלא חשבתי עליה, אוכל לפתוח בקלפים ולגלות דרכם דרכים חדשות להסתכלות על המצב שבו אני נמצאת. הטארוט בעצם מעלים את הדימויים הנמצאים בתת המודע שלנו ומעודדים אותנו, באמצעות המודע, למצוא פתרון יצירתי לסיטואציה שבה אנו נתונים.

פתיחה בקלפי טארוט – מיקוד שאלה
לשם כך, הדבר הראשון שעלינו לעשות בעת משבר הוא לנסח שאלה כראוי. זה הוא השלב הקריטי ביותר בפתיחת קלפים, וכדאי להקדיש לו את הדקות הדרושות. מומחים לתחום מספרים לנו שיש לשאול את השאלה באופן שתהיה חיובית לשואל, כלומר – כל תשובה שתתקבל באמצעות הטארוט, צריך להיות ברור לנו שהיא מכוונת למקום חיובי בעבורנו. כך, אם אנו שואלים אם עלינו ללכת ממקום או מאדם כלשהו, כך עלינו לנסח את השאלה, ולא לשאול אם להישאר. באופן זה, התשובה שתתקבל תהיה ברורה ובהירה לנו, וקל יהיה לנו להבין מה תת המודע שלנו מנחה אותנו לעשות.

פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים

פתיחה בקלפי טארוט – פענוח הפתיחה
בשלב השני יש לפענח את הפתיחה. לשם כך כדאי להיעזר במומחה לטארוט, אבל אם אתם פותחים בעצמכם, עליכם להיעזר לפחות במקרא של מהות הקלפים. לפי זה תוכלו לפענח את התשובה שהתקבלה, בהתאם למיקום הקלפים בפתיחה בטארוט ובהתאם למשמעות של כל אחד מהם. עם זאת, נזכיר כי קיימים מומחים שממליצים להשתמש בפתיחה בקלפי טארוט גם באופן אישי ויצירתי, בעיקר כאשר מדובר בנקודות משבר אישיות ובפתיחה שאינה מתבצעת על ידי מומחה. כך, תוכלו לפרש את הקלפים באופן היצירתי שנראה לכם באותו זמן, ובעצם לדלות את התשובה מתת המודע שלכם – להבין מה באמת אתם מבקשים לעשות בסיטואציה המסוימת. על פי הדמויות והאיורים, ועל פי שמות הקלפים, כמו גם על פי מיקומם והאופן שבו אתם מבינים את היחסים ביניהם, תוכלו לפרש את התשובה ולהקל על עצמכם בזמן הקושי. אם זוכרים שזו עזרה ראשונה ושמטרתה להקל עליכם עד שתגיעו להתייעץ עם מומחה, הדבר בהחלט יכול להועיל ולהקל.

פתיחה בקלפי טארוט – רעיונות לפתיחה מהירה
בעת הצורך, תוכלו לפתוח קלף יחיד ולקבל את המסר הנמצא בו. זכרו תמיד לפרש לטובה, וכך תוכלו להסתייע בטארוט בכל עת לתמיכה בזמנים לא פשוטים. פתיחה נוספת שאפשר לבצע היא פתיחת SOS, שבה פותחים שלושה קלפים; המרכזי שבהם הוא הקלף הראשי, והשניים האחרים מסייעים בפענוח המסר. גם במקרה כזה, זכרו לפענח את המסר באופן שיתמוך בכם. פתיחות כגון אלה, ואף פתיחות מורכבות יותר בטארוט, אפשר למצוא גם בטארוט אונליין כיום, וברובן מוצעת גם פרשנות. זכרו כי אם תשתמשו באופציה הזאת, הפרשנות שהמחשב נותן אינה מותאמת ישירות אליכם, אלא היא כללית ונכונה לכל אחד מהקלפים. כלומר, גם במקרה כזה, הדבר החשוב הוא לפענח את המסרים לטובתכם, לטובת צמיחתכם האישית ותמיכה בכם בזמן שקשה לכם.

שואלים את הטארוט

שואלים את הטארוט? מקבלים תשובות מהקלפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
מדריכה רוחנית היחידה שפותחת בקלפי תהילים, פתיחה באבני קריסטל, פתיחה בתנ''ך, פתרון חלומות, סגולות מהקבלה, פרוש שמות, ביטול עין הרע בשיטה מדהימה מהקבלה ועוד. ניסיון של 18 שנה.

רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית בכירה, מתקשרת ומדיום. שדרנית ברדיו 103fm, מייעצת ללקוחות מכל העולם, כותבת מאמרים בעיתון. בעלת שם עולמי ויכולת נדירה לייעץ, להכווין, לספק מידע, לפתור קשיים ותעלומות.

שואלים את הטארוט: לא רק "האם" אלא גם "מתי" ו"כיצד"…

אחד הדברים החשובים ביותר, שלא לומר הקריטיים, בפתיחת קלפי טארוט נכונה ומועילה באמת הוא האופן שבו אנחנו מגדירים את השאלה שאנו שואלים. למה? הנה כמה דגשים שיעזרו לכם ללמוד איך לשאול את הטארוט.

פתיחה בקלפי טארוט היא כלי מיסטי שיכול לשמש אותנו לקבלת תשובות לנושאים רבים, במגוון סיטואציות בחיינו; הוא יכול להיות כלי בפני עצמו, או נלווה לאינסוף שיטות אחרות. אמנם נכון שבתהליך הפתיחה בקלפי טארוט שלב הפרשנות של הקלפים שהתקבלו בפריסה הוא שלב חשוב ביותר ואם הקורא בקלפים אינו מיומן מספיק הקריאה כולה עלולה "להתפספס", אך שלב חשוב ממנו הוא השלב הראשוני יותר בפתיחה – שלב הגדרת השאלה. בטרם נערבב את החפיסה, נשלוף את הקלפים ונפרוס אותם בצורה כזו או אחרת, כדאי לעצור רגע ולהקדיש מחשבה להגדרת השאלה.

 

שואלים את הטארוט: שלב השאלה הזהה

שלב השאלה הוא השלב שבו אנחנו בעצם מתכווננים לקריאה כולה, והאופן שבו ננסח את השאלה ישפיע הן על הקלפים שנבחר והן על פרשנות הקריאה. כדאי קודם כול לשאול את עצמנו מה אנחנו בעצם מבקשים להבין, וכן כדאי לשאול שאלות שמכוונות אותנו למעשים ולבחירות עצמאיים, ולא לגשת לעניין מתוך כוונה ש"הקלפים יחליטו בשבילי".

שואלים את הטארוט

איך מומלץ לשאול את הטארוט?

ראשית, מומחים בתחום ממליצים לשאול את הטארוט באופן שהתשובה תהיה חיובית לשואל עצמו; כל שאלה אפשר לשאול על דרך השלילה ואפשר לשאול על דרך החיוב. במקרה של שימוש בקלפי טארוט, אנחנו מעוניינים לנסח באופן שתומך בשואל. למשל, במקום לשאול "האם אאבד את עבודתי? או "האם יפטרו אותי?" נשאל "האם אמשיך לעבוד באותו מקום עבודה?" באופן הזה, כאשר נקבל את תשובת הקלפים, נדע לפרש אותה בוודאות ביחס לשואל עצמו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר, יועץ ומטפל על פי תורת הנומרולוגיה הקבלית והמערבית. בעל ותק וניסיון של מעל 15 שנים ומעניק הכוונה בכל תחומי החיים.

יפה ברגר
יפה ברגר
קוראת בקפה, בקלפים, נומרולוגית ומתקשרת, מייעצת מאבחנת על פי שם ותאריך לידה בכל הקשור לזוגיות, פרנסה, פוריות, בריאות ובחירת מקצוע.

ממד של אחריות – גם כששואלים את הטארוט

נוסף על כך, כאמור, כדאי תמיד לשאול שאלות שמקדמות את העשייה שלנו ואת הבחירות שלנו, ולא שאלות "פאסיביות". לדוגמה, אם אני מעוניין בזוגיות, לא אשאל "האם תהיה לי זוגיות?" אלא אשאל מה אני יכול לעשות כדי לקדם מימוש זוגיות בחיי. לדוגמה במקרה כזה, "האם עלי להירשם לאתרי היכרויות?", "האם עלי להצטרף לקבוצת פנויים-פנויות של טיולים?" וכדומה. כלומר, כדאי לבדוק רעיונות מעשיים שלנו לקידום חיינו באופן פעיל. לקחת אחריות על המקום שלנו.

 

להגדיר בזמן

עניין נוסף שחשוב להקפיד עליו בעת ששואלים את הטארוט הוא להגדיר את השאלה בזמן בתוך המציאות. תמיד לשאול לגבי טווחי זמן ספציפיים ולא באופן כללי. במקום לשאול "האם אצליח למצוא עבודה חדשה שמספקת אותי?" נשאל "האם אצליח למצוא עבודה חדשה שמספקת אותי בתוך חצי שנה / שבועיים / שנה?" וכן הלאה. חשוב לזכור שהפתיחה בקלפים נכונה לזמן הנוכחי ולמקום שבו אנחנו נמצאים בחיינו כאשר אנחנו שולפים את הקלפים, ולכן ככל שנדייק יותר בהגדרת הזמנים, התשובה תסייע לנו יותר במציאות.

 

שימוש בקלפי טארוט

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
רויטל ידועה ביכולת הקריאה האסטרולוגית המופלאה שלה, עם זאת, רויטל מתמחה גם בתקשור ובנומרולוגיה.

דליה תמיר
דליה תמיר
מתקשרת בכירה באמצעות חושים ואנרגיות עצומות, נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית, קורת בקלפי טארוט, כף היד ובקפה, מפענחת חלומות ועוד.


קלפי טארוט – איזו "יד" חילקו לכם ומה המשמעות שלה?
איך בדיוק יכולים קלפים לגלות לנו דברים על עצמנו ולכוון אותנו בחיים? מה הם קלפי הטארוט ואיך משתמשים בהם? מי שעוד לא מכיר ועוד לא מכור, כדאי שיקרא, ומי שכבר מכיר ומכור… ברור שיקרא…
השוטה, הכוהנת, הקיסרית והקיסר, שמונה מטות, שישה גביעים, ארבע חרבות… נשמע כמו סיסמאות לגיוס כוחות מילואים? אז לא, אלה שמות של חלק קטן בלבד מקלפי הטארוט.
קלפי טארוט הם קלפים שהתפתחו ככל הנראה באיטליה, באמצע המאה החמש-עשרה. במקור הם יועדו למשחק אך כיום הם מוכרים כקלפים מיסטיים – קלפים שבאמצעותם אפשר לגלות מידע הקשור בנושאים שונים, לקבל הכוונה ואף לקבל כיוונים לעתיד, לעבר ולהווה.

על קלפי הטארוט
מערכת הקלפים הקלאסית כוללת שבעים ושמונה קלפים, ולכל אחד מהם ציור שונה ושם שונה. בין הקלפים יש "משפחות" או סדרות – קלפים בעלי נושא מרכזי משותף, ולכל אחד מהם מספור שונה או אפיון שונה, ולפיכך גם פרשנות ייחודית לו. בין הסדרות הנמצאות בטארוט הקלאסי נמצא את סדרת המטות, סדרת החרבות, סדרת הגביעים וסדרת המטבעות. אלה שייכים למה שמכונה ה"ארקנה הקטנה". ל"ארקנה הגדולה" מיוחסים קלפים שאינם שייכים לסדרות, אלא כל אחד מהם עומד בפני עצמו, והם עוסקים בנושאים קיומיים מהותיים. בין השאר, בהם נמצא את "השוטה", "הקיסרית", "הנזיר" ו"הקוסם", וגם קלפים כגון "גלגל המזל", "השמש", "הירח" ו"המרכבה". נציין כי קיימות גרסאות מרובות לקלפי הטארוט, והן נבדלות ביניהן בעיקר בתמונות שעל כל אחד מן הקלפים.

שימוש בקלפי טארוט
שימוש בקלפי טארוט
השימוש בקלפי טארוט נעשה באמצעות "פתיחה", המורכבת מפריסה ומקריאה. ה"פריסה" היא האופן שבו מסדרים את הקלפים צוּרנית כששולפים אותם מן החפיסה. קיימים כמה וכמה סוגים של פריסות נהוגות, ומטפלים המשתמשים בקלפי טארוט מוסיפים לעתים פריסות משלהם, בהתאם לניסיונם ולפרשנות שהם נותנים להן. וזה מוביל אותנו אל ה"קריאה", שהיא האופן שבו מפרשים את הפריסה. כאשר מניחים את הקלפים בצורה מסוימת, בפריסה, לכל מיקום בפריסה יש משמעות, אפיון (למשל – עתיד, השפעות חיצוניות, איך אנשים אחרים רואים אותי, עבר של הנושא, מפתחות לפתרון וכדומה). לאחר מכן, בשלב הקריאה, יש לפרש את הקלף שיצא, בהתאם למיקום המסוים שבו הוא הונח ובהתאם למשמעות המשותפת של הקלפים יחד, לקלף הנושא ולנושא שביחס אליו בוצעה הפתיחה.

לְמה אפשר להשתמש בקריאה בקלפי טארוט?
קריאה בקלפי טארוט יכולה לשמש כמעט לכל נושא בחיים. אפשר לשאול שאלות הנוגעות לזוגיות, לפרנסה, לכיוון מקצועי, למשפחה ולבריאות, אך הדבר המרכזי ביחס לטארוט הוא שאפשר לקבל דרכם תשובות לגבי מהות הדברים. כלומר, בפתיחת קלפי טארוט נוכל להבין את מקור הבעיה, את העבר ואת העתיד, איפה אנחנו נמצאים כרגע, מה נכון לנו לעשות, מה מעכב אותנו ומה תומך בנו, ואפילו לגלות דברים ביחס לעבר הרחוק שלנו – כלומר השורש של הדברים. הכול תלוי בפרשנות ובאופן הקריאה. קורא מיומן ומנוסה ידע לקשור את הפרשנות של הקלפים המתקבלים לתמונה השלמה של האדם היושב לפניו, ולייעץ לו על סמך הבנת עמוקה של המכלול. עניין נוסף בטארוט הוא שהם מייצגים אמיתות רוחניות ואנושיות שנכונות תמיד ולכל אדם, ולכן אפשר להשתמש בהן ככלי לפיתוח המודעות העצמית ולא רק לקבלת תשובות של "כן" או "לא".