שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ריתה בר

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
ריתה בר
ריתה בר
זמין/ה לשיחה

המלצה - ריתה בר

ריתה בר נולדה בהונגריה ועלתה ארצה בגיל ארבע. היא נולדה בשם ריטה אך במהלך חייה שינתה את האות ט' לאות ת', שכן היתה זקוקה להתחדשות אנרגטית. לדבריה, היא היתה ילדה בעלת אינטואיציה חזקה במיוחד וידעה לחזות דברים בטרם קרו. בגיל שלוש עשרה חוותה אירוע מכונן, שבאמצעותו הבינה שיש ביכולתה לקרוא במדויק בקלפי הטארוט ולפתוח שער לתקשור באמצעותם.
ריתה בר עוסקת בייעוץ ובטיפול רוחני יותר מעשרים וחמש שנים; בתחילת דרכה למדה ב"עמותה להתפתחות המודעות". היא מאסטר ברייקי, מתקשרת, עוסקת בטארוט ובנומרולוגיה, כולל נומרולוגיה קבלית. בר משתמשת במטוטלת והיא בעלת ידע נרחב בתחום גלגולי הנשמות. נוסף על כך, היא משתמשת בעבודתה בקריסטלים לצורכי חיזוי וכן בקיאה בתורת הצבעים ובחיזוי על פיהם. כיום היא עומדת בראש מרכז "האורה" – המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי.

תחומי הייעוץ של ריתה בר
ריתה בר מייעצת בכל תחומי החיים; בתחומי זוגיות ואהבה, התאמה רומנטית, כיוון מקצועי, ייעוד ומימוש פוטנציאל אישי ועסקי, משפחה, בריאות ועוד. כמו כן, מתוך התמחותה ברייקי, היא עוסקת גם בהקלת כאבים ומחלות פיזיות, ובעצם מעניקה טיפול הוליסטי כלל – גוף, נפש, רגש, מחשבה ורוח.

ריתה בר – סיפורי לקוחות
סיפור לקוח איך מחזירים אהבה
סיפור לקוח סיפור הזיווג הפלאי של יעל
סיפור לקוח שני הריונות בנס, בבת אחת!


פעילויות ייחודיות של ריתה בר
בר מגדירה עצמה כמדיום וכמרפאה רוחנית, ולפיכך היא מקושרת גם לאדמה ולסביבה שבה היא חיה. מתוך כך, היא עורכת סדנאות של "אהבה, רוחניות, מיסטיקה, ריפוי ותקשור" ברחבי הארץ, במקומות אנרגטיים שונים, ובפרט בים המלח. סדנאות אלה נפרשות על פני סוף שבוע שלם, ובמהלכן עוברים המשתתפים תהליך של ניקוי אנרגטי, של כוונון אנרגטי רוחני – על פי רוב בהתאם לכוחות הייחודיים של המקום שבו נערכת הסדנה וכן בהתאם לזמן המסוים שבו מתקיימת הסדנה; כך למשל, סדנה המתקיימת בתחילת שנת 2015 תתמקד בטיהור ובכיוונון לתדרי השנה החדשה המסוימת, במעבר בין הממדים המשתנים בעת הזו, בניקוי מחסימות העבר ובלמידת דרכי התקשורת המותאמות לממד החדש.

מעבר לכך ריתה מקיימת חוגי בית בנושאים רוחניים שונים שבתחום התמחותה ולפי בקשת הלקוחות. בין היתר, היא מציעה ערבי תוכן והרצאות בנושאי רייקי, מודעות אישית, סדנאות קריסטלים או תקשור, וערבים וסדנאות בנושא קלפי טארוט. עיסוק נוסף של ריתה הוא קיום מסיבות רווקים ורווקות באופן ייחודי, שבהם המשתתפים מקבלים ידע רוחני ופרקטיקה מעשית, וכן מקבלים ידע על אודות עצמם – כלומר, חווים טעימה מהחוויה הטיפולים עם ריתה.

פרט מעניין נוסף על ריתה הוא העובדה שהיא מקושרת מאוד ללוח הזמנים העברי ומתייחסת אליו בעבודתה. כך, שוב מתוך תפישה הוליסטית שנותנת מקום גם לזמן ולהקשר, בר מציעה ידע נרחב על אודות העומק של חגי לוח השנה העברי, החודשים העבריים והקשור בהם והמסרים שהם מביאים עמם בממד הרוחני של הקיום. כמו כן, היא קושרת את הדברים לידע אסטרולוגי על פי הקבלה, ומתייחסת למזלות על פיה – ולא רק על פי האסטרולוגיה המערבית. כך למשל בתשרי היא יכולה לעסוק בנושאים של מחילה ושל סליחה, ביחס למזל מאזניים היא תדבר על אהבה, על איזון ועל הרמוניה ועוד.
לריתה יש גם בלוג מצולם, ובו אפשר למצוא סיפורים, תכנים רבים ועשירים מעולם הרוח – בקישור ללוח הזמנים, כאמור, ובאופן כללי להתרשם ממנה ומעבודתה.


מטופלים מספרים

"המתקשרת ריתה בר… שנים רבות חלפו מהיום בו נפגשנו לראשונה. מאז הכרתי מתקשרים רבים, חלקם טובים מאוד, ועדיין אני חושבת שפשוט אין עליה. אישה שקוראת את עברכם ואת עתידכם כמו ספר פתוח."
– בתיה מלמד, עיתון "לאשה", גיליון 3414, 13.9.2012

"הגענו אליה חסרי אמונה ויצאנו פעורי פה לנוכח אבחנותיה."
– אסתר חן ברזילי

"לב רחב שאין לו גבולות, עצמי שמוכן לחבק את כל היקום ולהעניק שפע של מתנות שמעוררות את הישנים… מקדימה את זמנה, מביאה ידע חדש שיכול לחבר את האנשים לאלוהים…"
– הסופר יעקב רוט

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
ריתה בר מתקשרת
ריתה בר מתקשרת
זמין/ה לשיחה

השחקנית זוהר היימר ממליצה על ריתה בר


דירוג

5 thoughts on “ריתה בר

 1. לימור הגיב:

  ריתה מכניסה את כל המיסטיקנים האחרים בכיס הקטן…. מדויקת, מהממת, רוחנית בקטע אחר… מחוברת לטבע, מחוברת להכל! לכו אליה ולא תצטערו, מילה של מישהי שריתה עזרה לה ברגע הכי קשה של חייה.

 2. נירית הגיב:

  ריתה היא אישה מיוחדת במינה! חריפה, חדה, מדויקת, עיניים אוהבות ונשמה גדולה וטובה.

  יש לה חכמת חיים רבה, ביחד עם יכולות רבות אשר מביאה אותן לכלל ביטוי בניתוח האישיותי שהיא נותנת, מייעצת ומכוונת.

 3. מיכל הגיב:

  התקשרתי ביום חמישי למרכז המיסטיקה וריתה קיבלה את השיחה. תוך דקה אחת היא סרקה אותי כמו רנטגן ומילאה אותי באור בחכמה ובהבנה. הייתי בשוק ממידת הדיוק שלה לגבי מצבי בחיים ומצב הזוגיות שהתפוצצה לי. ריתה את מדהימה. ניחמת אותי כיוונת אותי לימדת אותי הרבה בשיחה ובעיקר חיזקת. תותחית. תודה ענקית

 4. מזל הגיב:

  ריתה היא נשמה טהורה ואמיתית! אין כמוה!
  ריתה מייעצת ומכוונת אותי לדרך נכונה עבורי. אישה מדהימה עם יכולות אדירות. אמיתית, כנה , נעימה, ישירה ועוצמתית.
  כל מילה בסלע! קוראת ורואה בלי להכיר! תודה לבורא עולם שנתן לי את הזכות להכיר אותך בזמן הנכון בחיי.
  המשיכי לעזור ולעשות טוב לאנשים כי זה פשוט את!!!
  אוהבת אותך המון את אישיות מדהימה ומיוחדת ❤️

 5. זמיר אהרוני הגיב:

  ריתה היא מיסטיקנית אמיתית. רוחנית, נפשית, פיזית. מתקשרת בכל רמ"ח אבריה ושס"ה גידיה.

  ריתה נתנה לי ייעוץ מדוייק שעזר לי לעבור את התקופה הקשה בחיים שלי.
  לריתה ניסיון רב בפתרון בעיות זוגיות ופרנסה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה