שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

סיפור הזיווג הפלאי של יעל – לקוחה של ריתה בר

"יש לי חברה טובה וקרובה, שיש לה שתי בנות. שתי הבנות האלה לא התחתנו, במשך הרבה שנים, וכבר היו בגילים די מתקדמים. כמובן, היא הייתה מודאגת לגביהן," היא מדגישה. "יום אחד היא ביקשה ממני עצה לגביהן ושאלה מה לעשות איתן. אמרתי לה שיהיה בסדר ושלא תדאג, שהכול יסתדר. כעבור איזה זמן פנתה אלי הבת הצעירה שלה, נקרא לה יעל," היא מספרת, "שאצלה הבעיה הייתה קשה יותר. היא בכלל לא יצאה עם אף אחד, בעוד שהגדולה יותר הייתה בזוגיות אבל טרם התחתנה. אז הבת הקטנה, יעל, פנתה אלי בעצמה לייעוץ. היא שאלה מה קורה איתה, ובאופן מפתיע, אמרתי לה את הדבר הבא: 'את הולכת להכיר אותו השבוע!' אבל מה," מדגישה ריתה, "זה לא הספיק לה! היא התעקשה וביקשה עוד פרטים. אמרתי לה שקוראים לו ליאור, אבל שאלתי אותה למה היא מתעקשת על השם, אמרתי שזה לא כדאי לדעת את השם, כי זה יחסום אותה…"

"מה זה משנה? למה שזה יחסום אותה?" אני שואלת.
"כי יש מלא שמות," ריתה מסבירה, "מלא אנשים ירצו להיות איתה, חוץ מליאור. וברגע שאני אומרת שם, אנשים ננעלים על זה ועלולים לפספס הזדמנויות נוספות שמתאימות להם. בכל מקרה, אמרתי לה, 'אל תינעלי על הדבר הזה'. אחרי שבוע יעל מתקשרת אלי בהיסטריה," ריתה ממשיכה בסיפור. "היא אומרת לי, 'את לא מבינה! הכרתי מישהו בשם ליאור! ואת לא מבינה! ידעתי את זה, ידעתי שאליו את מתכוונת! זה היה לי ברור מהרגע הראשון'."

ריתה עוצרת רגע כדי לוודא שעוצמת הניבוי המדויק ברורה לי, וממשיכה לספר. "הם הכירו. יצאו איזה זמן ארוך, שנה או יותר אפילו, ופתאום – שכחתי לציין שהם היו אנשים דתיים מאוד – יעל ניגשת לאימא שלה ואומרת לה שליאור מבקש ממנה לעבור לגור ביחד, לראות אם יש התאמה. אמרתי לה, 'את זה, אפילו על גופתך המתה את לא מאפשרת! שנה זה מספיק! זוג צעיר יכול להכיר תוך כדי הנישואים'. ברור שאימא שלה גם אמרה לה שאי אפשר בשום אופן כי הם דתיים. אבל היא דאגה, האימא. היא אמרה לי, 'אבל מה יהיה? הוא לא ירצה אותה אם היא לא תעבור לגור איתו'. אמרתי לה שרק תחת חופה וקידושין. סוף פסוק. וליעל אמרתי שיש עוד הרבה 'ליאורים', שלא תדאג."

תאמינו או לא, ליאור לא הסכים. הוא לא הסכים להתחתן איתה לפני שהוא עובר לגור איתה.

"אז מה, הוא פשוט ויתר עליה?" אני מתעקשת. "היה עדיף לה לא לפגוש אותו אולי, לא?"

"אחרי חודש הוא בא בחזרה ואמר שהוא מוכן להתחתן," ריתה ממהרת להרגיע. "ועד היום הם יחד. הוא הבין מה הוא מפסיד, וחזר אליה בלי שום בעיה, בתנאים שלה בדיוק ולא גרם אחד פחות. צריך לפעמים להעז. תוך כדי הנישואים אנחנו עושים את התיקונים. אנשים לא מבינים שלא באנו לפה לחינגות. באנו לפה לעבוד."

מה זה אומר שבאנו לפה לעבוד? את זה אנחנו שומרים לכם לסיפור הבא של ריתה, שבו היא מספרת לנו איך להחזיר אהבה, איך לשמור עליה וחולקת איתנו את תובנות החיים שלה ואת חכמתה הרוחנית.

ריתה בר, מתקשרת, יועצת רוחנית וקוראת בקלפים מזה שנים רבות, היא אחת המיסטיקניות המומלצות באזור הצפון ואחת המובילות באתר שלנו. במשך שנים היא מייעצת לאנשים בכל תחומי החיים, פותרת בעבורם בעיות ואתגרים קשים, ומובילה ומדריכה אותם אל הפתרונות המדויקים להם. לזכותה עומדים אין ספור סיפורי הצלחה, והיום היא שיתפה אותנו בסיפור מן החיים.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט