שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תשובות לשאלות הנפוצות בנושא המיסטיקה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

כולם סובבים סביב המונח מיסטיקה, אך סביר להניח שלא כולכם יודעים בדיוק מה היא ואיך היא קשורה לחיינו כיום. ממונח מסתורי השייך ליחידי סגולה נעלמים בלבד, המיסטיקה הפכה להיות חלק מחיי כולנו. במאמר זה אספנו עבורכם תשובות מומחים לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר בנושא המיסטיקה. שלא תגידו שלא ידעתם.

מהי מיסטיקה?
מיסטיקה היא מונח שמשמעותו ביוונית הוא "הסתרה". כוונת המונח היא לדברים שאינם נתפשים באמצעות חמשת החושים הארציים, אלא על ידי חושים שמעבר להם. מכאן גם ההקשר למונח "חוש שישי", שכוונתו אף היא לדברים שמעבר לחמשת החושים הארציים.

למה מתכוונים כיום כשאומרים מיסטיקה?
בימינו המונח התרחב מאוד, ובדיבור היומיומי, כאשר שומעים מישהו משתמש במילה "מיסטיקה", סביר להניח שהוא מתייחס לאחת משיטות החיזוי הנפוצות, בהן אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קריאה בקפה, קריאה בקלפי טארוט או תקשור. עם זאת, מיסטיקה גם מתייחסת כיום לתחומים כמו פענוח חלומות, קבלה, ואפילו שיטות טיפול כמו רייקי או הילינג, או בעצם – להרבה מאוד דברים בעלי "ניחוח רוחני".

מהי מיסטיקה אונליין?
מיסטיקה אונליין היא תרגום של העיסוק בתחומי הרוח והמיסטיקה למאה העשרים ואחת, כלומר – לאינטרנט. כיום קיימות יותר ויותר אפשרויות לקבל שירותי מיסטיקה אונליין, באמצעות רשת האינטרנט. מדובר באופציה שבה מיסטיקנים מציעים גישה ישירה אליהם באמצעות הרשת, ואף מספקים את הייעוץ אונליין, לרוב באמצעות הטלפון.

מהי מיסטיקה יהודית?
כשאתם שומעים את המונח "מיסטיקה יהודית", סביר להניח שמתכוונים לחכמת הקבלה, שאף היא הפכה נפוצה ונגישה לכול בשנים האחרונות. תורת הקבלה היא תורת הסוד היהודית, ובין היתר נכללים בה נושאים כעולמות עליונים, תכלית האדם בעולם הזה, חיבור לרוחניות ולייעוד של האדם, חכמת האותיות, עבודה פנימית ומודעות עצמית.

מי יכול לעסוק במיסטיקה?
למרבה הצער, מאחר שהתחום הפך כה נפוץ בימינו ומעט פרוץ, כמעט כל אחד יכול להצהיר על עצמו שהוא עוסק במיסטיקה. לכן, כשאתם פונים למיסטיקן, חשוב לוודא שהוא מיסטיקן אמיתי בעל יכולות אמיתיות ולא מישהו שמעמיד פנים שהוא מיסטיקן אך בעצם אין לו כישרון, יכולות, כישורים וידע מתאימים.

איך יודעים אם מיסטיקן הוא אמיתי או רמאי?
אז איך תדעו אם מיסטיקן הוא אמיתי או רמאי? ראשית, חפשו עליו המלצות ברשת, חפשו את האתר האישי שלו ונסו להבין מי האדם שעומד מולכם; האם יש לו רזומה מרשים? האם באתר שלו יש תכנים המעידים על כך שהוא מבין מה הוא אומר וכותב? האם ברשת כתובים עליו דברים מחמיאים או שלא? האם מישהו ממכריכם שמע עליו או היה אצלו בפגישת ייעוץ? אם כבר בשלב הזה משהו "מריח לכם לא טוב", עדיף להתרחק. אם עד לשלב הזה הכול נראה לכם מבטיח, הדבר הטוב ביותר הוא לבדוק את המיסטיקן פשוט באמצעות התנסות, ולזכור שהוא מייעץ לכם – משמע, תמיד יש לקחת את הדברים הנאמרים לכם ולבדוק אותם עם עצמכם, כבכל פגישת ייעוץ; האם אתם מרגישים שהדברים שנאמרו שייכים לכם? האם הם מדברים אליכם? האם אתם מזדהים עמם?
דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא שהמיסטיקן אכן אומר לכם דברים שמתייחסים ספציפית אליכם ויודע דברים על עולמכם, ואינו אומר לכם דברים שיכולים להתאים גם לכל אדם אחר הנמצא בסיטואציה שהצגתם בפניו.

מה אתם יכולים לעשות עם מיסטיקה?
ההיכרות עם עולם המיסטיקה יכולה להיות שער להתפתחות עצמית, להגשמה ולמימוש. יש כיום אפשרויות להתייעץ עם מיסטיקנים נהדרים, כאלה שלא היו פתוחות בפנינו עד לא מזמן, והשירות הזה נגיש לכל אדם. מעבר לכך, הייעוץ הזה יכול להיות פתח להיכרות מעמיקה יותר עם עצמכם, לחיות חיים מודעים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר.

אז מה בעצם אנחנו אומרים?
התייחסנו פה לשאלות הנבחרות והבסיסיות ביותר הקשורות בתחום המיסטיקה, שעל פי רוב אינן ברורות. אם בכל זאת יש לכם שאלות נוספות שמסקרנות אתכם בנוגע למיסטיקה, שהייתם רוצים לקבל הבהרה עליהן, אתם מוזמנים לשוטט באתר שלנו ולפגוש את המידע המגוון שאנו מציעים. תוכלו גם לכתוב לנו שאלות מפורשות שמעניינות אתכם. המיסטיקנים שלנו יוכלו לתת לכם הדגמה חיה למיסטיקנים אמיתיים ואמינים, ותוכלו להתייעץ עמם בכל נושא ובכל שעה. כדאי מאוד להתנסות בכך אישית כדי להבין מהי מיסטיקה באמת ובמה היא יכולה להועיל לכם בחיי היומיום.


דירוג

1 thoughts on “תשובות לשאלות הנפוצות בנושא המיסטיקה

  1. שולמית הגיב:

    הייתי רוצה לדעת איך יודעים אם מה שהמיסטיקן אומר לי בשיחה הוא נכון או לא, אם זה אמיתי. יש דרך אחרת חוץ מלחכות ולראות אם הדברים קורים אחר כך בחיים? ולמה אומרים שלא כדאי לבקש שיגידו על העתיד?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה