שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

בואו לגלות: איך מגיעים לכסף הגדול?

איך מגיעים לכסף הגדול??
יום אחד הגיע אלי אדם שהיה רואה חשבון בחברת אל על במשך המון שנים, והוא פרש. הוא הגיע אלי כי הוא פרש מהעבודה וחיפש את דרכו המקצועית הלאה, הוא לא ידע בדיוק מה הוא רוצה ומה נכון, ובא להתייעץ איתי ולשאול על הכיוון המקצועי ועל הכיוון הכספי.

הדבר הראשון ששאלתי אותו היה, "אתה רוצה את הכסף הגדול??" והוא ישר ענה לי, "כן!" כמובן. עכשיו, אותו אדם שכר דירה ברעננה, ובה הוא גר. לא היה לו בית משלו. בדרך של "הפוך על הפוך" אמרתי לו, "אם אתה רוצה את הכסף הגדול, אתה צריך לקנות בית ולא לשכור יותר." חשוב להבין שלא היה לו כסף לזה, אבל זה מה שהקלפים הראו, אז ככה אמרתי לו. הוא ישר התנגד, ואמר שוב, "אבל אין לי כסף…" אמרתי לו, "לא חשוב איך תגייס את זה… תדבר עם ההורים שלך, עם החותנים שלך, עם האחים שלך… עם מי שיש – העיקר שתקנה בית."

ומה עם העסקים?
אחרי חודש הוא מתקשר ואומר לי שהוא קנה חלקת אדמה ביישוב אחר בשרון, והתחיל לבנות עליה בית משלו. עברה שנה, והוא נכנס לגור בבית שהוא בנה לעצמו. ואז אמרתי לו שעכשיו, את כל הדברים שהוא צריך לבית – ריהוט, מטבח, גינה, הכול הכול – הוא צריך לרכוש במזומן.

במקביל, הוא התחיל לעשות עסקאות פרטיות עם אנשים, סוג של תיווך נדל"ן, בארץ ובחו"ל. לאט לאט, אחרי שהוא כבר הכיר אותי זמן מסוים, הוא התחיל לתת לי שמות של אנשים שהוא רצה לעשות איתם עסקאות, ולשאול אותי אם זה נכון לו או לא נכון לו. וככה הוא סגר עסקאות טובות. והוא סגר עסקאות במזומן. ואנשים מסביב התפלאו, אף אחד לא הבין למה הוא מעדיף לסגור במזומן, כי זה מוריד את המחיר… וכל העסקאות שלו הצליחו. פעם אחת, אמרתי לו שהוא צריך להיזהר בעסקים, בעסקה מסוימת, אמרתי לו להיזהר ממישהו שהוא הלווה לו כסף… והוא לא הקשיב לי, ונפל.

האוטו לא טוב לך!
גם למשל כשהוא רצה להחליף את האוטו שלו ולקנות אוטו חדש, אמרתי לו "את הלבן אל תקנה, הוא לא טוב!" כי ראיתי שהמספר שלו לא היה טוב. היה שם אוטו כסוף והיה לבן, שהוא התלבט ביניהם. אשתו התעקשה על הלבן, ובסופו של דבר הוא לקח אותו, ואיך שהוא יצא מהחברה שבה קנה את האוטו – הם חטפו מכה בפנס! מאז הוא תמיד מקשיב לי.


דירוג

2 thoughts on “בואו לגלות: איך מגיעים לכסף הגדול?

  1. אורית הגיב:

    רציתי לדעת איך זה עובד שיחת ייצעוץ נורמולגי, ומה העלות??? אשמח לתשובה

  2. admin הגיב:

    פשוט מחייגים 1901728411 לחיוב עד 50 ש"ח לשיחה של כ 7 דקות. ניתן לחייג שוב. לחילופין ניתן לחייג באשראי דרך קו 050-8099070

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט