שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תחזית נומרולוגית – לאיזה כיוון מכוונים אתכם המספרים?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תחזית נומרולוגית – לאיזה כיוון מכוונים אתכם המספרים?
היא מחושבת באופן אישי ותוכל לשפוך לכל אחד אור גדול על הנתיב הצפוי לו באותו פרק זמן. תחזית נומרולוגית מאפשרת לנו לקבל מידע על הכיוונים הנכונים לנו – היום, השבוע, החודש והשנה.
כפי שלכל אדם יש את האנרגיות שהוא נושא עמו והן מתבטאות במספרים השונים המלווים את חייו, כך אפשר ליצור תחזית נומרולוגית ספציפית לגבי נושאים רבים ושונים בחייו של אדם, וכן ביחס לזמנים ספציפיים.

מהי תחזית נומרולוגית?
באופן כללי, תחזית נומרולוגית היא שימוש בנומרולוגיה לצורך חישוב האנרגיה המסוימת של אדם או של זמן מסוים. תחזית נומרולוגית היא אישית והיא נכונה לכל אדם לזמן שאותו מחשבים. עם זאת, לכל יום יש אנרגיה מספרית משלו – שאפשר לחשב אותה לפי התאריך של אותו יום. לדוגמה, בתאריך 24.10.2014 – הספרה של היום היא 5 (5=14=2+4+1+2+1+4). משמעות הדבר היא שיום זה מאופיין במאפייני הספרה 5, שהם חופש, גמישות, גיוון, מילוליות, תנועה ועוד.

סוגי תחזיות נומרולוגיות
קיימים סוגים רבים של תחזיות נומרולוגיות, ובעצם אפשר לחשב אפילו תחזית שעתית לכל אדם. התחזיות הנפוצות הן:
תחזית יומית – מחושבת לפי תאריך הלידה של האדם בשילוב עם תאריך היום המסוים שלגביו עורכים תחזית. פעמים רבות משתמשים בתחזית מסוג זה לצורך בדיקת התאמת תאריכים לאירועים חשובים. לדוגמה, לפני שנקבע תאריך לחתונה, לניתוח או לכניסה לבית חדש – נוכל להשתמש בתחזית נומרולוגית יומית ולבדוק אם מאפייני היום על פי החישוב הנומרולוגי עונים על הצרכים שלנו. כמו כן, נוכל לדעת מה האתגרים וה"מתנות" שיביא עמן הנתיב של האירוע הזה, אם יתקיים באותו יום מסוים.

תחזית נומרולוגית
תחזית שנתית – התחזית הנומרולוגית הנפוצה ביותר. היא מחושבת לפי תאריך הלידה של האדם, בשילוב עם השנה שאליה נכנסים. לדוגמה, אם יום ההולדת של אדם מסוים חל בתאריך 27.8.1995, והוא מעוניין לדעת לאיזו שנה נומרולוגית הוא נכנס בשנת 2014, החישוב ייערך לפי התאריך 27.8.2014: 6=24=2+7+8+2+1+4. כלומר, אותו אדם נכנס לשנה מספר 6. שנה זו תאופיין אצלו בחיים במאפייני הספרה 6, שהם, בין היתר, הרמוניה, משפחתיות, ערכים, אמנותיות ואיזון. כל שנה מאופיינת על ידי מאפייני הספרה שהתקבלה, וה"תרגום" המעשי יהיה כמובן בהתאם לחייו ולתסריט חייו של אותו אדם מסוים.

מחשבונים
כיום ניתן למצוא ברשת מחשבונים רבים שבאמצעותם אפשר לחשב בקלות תחזית נומרולוגית יומית או תחזית נומרולוגית שנתית; מזינים לתוכם את התאריכים המבוקשים והרלוונטיים, והם מחשבים במהירות את התוצאה. בדרך כלל לצד החישובים תינתן גם פרשנות בסיסית למאפייני הספרה שהתקבלה.

תחזית נומרולוגית מקצועית
עם זאת, כדי לקבל מידע מדויק ומהימן, ובעיקר – מידע ש"יתורגם" באופן מתאים לשאלה הספציפית שעליה אתם מבקשים תשובה בחייכם כרגע, כדאי מאוד לקבל תחזית נומרולוגית מקצועית, שתיערך על ידי נומרולוג מומחה. באופן זה תוכלו לקבל תשובה מפורטת לגבי התאמה או אי התאמה של התאריך ושל השעה, הבנה באיזו דרך אתם בוחרים אם תקבעו אירוע מסוים לתאריך מסוים ולא לאחר, וכן תחזיות אישיות מפורטות שבהן ישולבו גם הנתונים של פרטיכם האישיים הנוספים.


דירוג

תגובה אחת בדף “תחזית נומרולוגית – לאיזה כיוון מכוונים אתכם המספרים?

  1. שמוליק הגיב:

    יופי של כתבה. מסבירה יפה למי שלא מבין בזה כלום ועושה חשק וסקרנות להכיר עוד את תחום הנומרולוגיה שנשמע מאוד מעניין.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט