שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

נומרולוג מומלץ – סודות של נומרולוגים מומחים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מיהו נומרולוג מומלץ ואיך מוצאים אותו? סודות של נומרולוגים מומחים
הפעם עשינו הפוך, ויצאנו לשאול נומרולוגים מומחים מי הוא נומרולוג מומלץ בעיניהם. מה צריך להיות לו? מה מייחד אותו מכל השאר בעיניהם? למה כדאי ללכת אליו? או בקיצור – עם איזה מין נומרולוג הם היו הולכים להתייעץ?
הנומרולוגים המומחים שדיברנו עמם, שהם בעצמם נומרולוגים המומלצים על ידי לקוחות רבים, מנו בפנינו בסך הכול שלושה אפיונים מרכזיים בסופו של דבר. הרי הם לפניכם.

נומרולוג מומלץ – יודע לשלב בין כמה סוגים של נומרולוגיה
האפיון הראשון הוא שחשוב שנומרולוג מומלץ יהיה מאוד בקי בתחום המקצועי שלו, בנומרולוגיה. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל מסתבר שישנם אנשים שעושים קורס אחד בנומרולוגיה ומיד רצים לייעץ לאנשים אחרים. זה בסדר, כל עוד זה במסגרת ההתנסות שלהם. נומרולוג מומלץ צריך להיות מאוד בקי ברזי הנומרולוגיה, הרבה מעבר לבסיס שלה, ולדעת לנווט באמצעותה בשלל מצבים ושאלות חיים מורכבות. נוסף על כך, כמה מהמתראיינים שלנו ציינו שלדעתם חשוב שנומרולוג מומחה יכיר כמה ענפים של הנומרולוגיה, כך שיוכל לעבוד עמם באופן שתומך במידע הנדרש מכל הכיוונים. נומרולוג שמכיר כמה אסכולות בתחומו, יכול לבחור מתי להשתמש באיזו אסכולה, לאיזו שאלה ולצורך קבלת מידע מסוג ספצפיפי. הדבר הזה הופך אותו למומחה יותר מן הסתם, ולדעתם גם למומלץ יותר.

נומרולוג מומלץ – מצויד גם בידע שמעבר לנומרולוגיה בלבד
יתרה מכך, חלק מן הנומרולוגים שדיברנו עמם ציינו שלדעתם נומרולוג מומלץ הוא מי שיש לו ידע שמצוי גם מעבר לנומרולוגיה. זה אולי מפתיע, אבל הם הסבירו זאת בכך שלדעתם זה הופך אותו ליועץ טוב יותר. כאשר אדם רואה רק דרך ספקטרום אחד, הם הסבירו, הוא עלול לפספס דברים. כלומר, עדיף שלנומרולוג יהיו כלים משיטות נוספות שיאפשרו לו להרחיב את יריעת הייעוץ שלו, להרחיב את האפשרות שלו לקבל מידע מדויק על אודות הלקוח. כך למשל הם ציינו את הטארוט, את התקשור ואת הקריאה בכף היד כשיטות התומכות בנומרולוגיה ומתאימות לשילוב עמה, אך מובן שישנן שיטות נוספות. באופן כללי, הרעיון היה שככל שליועץ יש ארגז כלים עשיר יותר, הוא מסוגל לתת מענה לסוגים רבים יותר של שאלות ולהתמודד היטב עם סוגים רבים יותר של לקוחות.

נומרולוג מומלץ – יודע איך לדבר עם הלקוחות שלו
וזה מוביל אותנו גם לטיפ האחרון שציינו המומחים ששוחחנו עמם. לדבריהם, נומרולוג מומלץ הוא מי שיודע איך לדבר עם הלקוחות שלו. מה זה אומר? זה אומר שחלק ממה שהופך יועץ למקצוען, בכל תחום וכך גם בנומרולוגיה, הוא העובדה שהוא יודע כיצד לתת מענה לסוגים רבים של לקוחות. כל לקוח צריך שידברו איתו באופן אחר, ודאי וודאי כאשר מדובר בייעוץ אישי כל כך. הוסיפו על כך את העובדה שכל שיטת ייעוץ צריכה ש"יתווכו" אותה באופן אחר, וקיבלתם את התשובה למקצוענות בתחום מסוים. כלומר, נומרולוג מומלץ הוא מי שיודע כיצד להעביר את המסרים הנובעים מהנומרולוגיה לסוגים רבים ככל האפשר של לקוחות, הן מבחינת היחס האישי והגישה המתאימה לכל אחד, והן מבחינת האופן שבו הוא מגיש את המסרים הנומרולוגיים לכל לקוח.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט