שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

השמש ייהפך לחושך והירח לדם – על ליקוי הירח המלא הרביעי

פסוק זה מספר יואל הצית את דמיונם של רבים לאורך ההיסטוריה ולא רק בדת היהודית. שמש שהופכת לחושך אינו אלא ליקוי חמה, וזה קורה פעמיים בשנה בירח חסר, כלומר בתחילת חודש עברי. ואז חולפים להם שבועיים ואז מגיע ליקוי הירח, וכאשר הוא מלא ובשיאו נצבע הירח בצע אדום, ומכאן שמו "ירח דם".

לא בכדי מיוחסים נבואות אפוקליפטיות לתקופה זו שבין הליקויים, וכבר הוכח מעל לכל ספק שיש נטייה לאסונות טבע לפעמים ימים ספורים לאחר הליקויים, והם גם ידועים כמשפיעים על ההיסטוריה עולמית ועל המפה האישית של כל אחד מאתנו חודשים אחרי.

בשנתיים האחרונות אירעה תופעה אסטרונומית מיוחדת במינה שמכונה "הטטראד", והיא סדרה של ארבעה ליקויי ירח אדום והפעם על ימי חג ומועד. הלכו וחישבו מה הסיכוי שזה יקרה בדיוק בפסח וסוכות שני חגים יהודיים שרחוקים האחד ממשנהו בדיוק כמחצית השנה ושניהם בירח מלא.

מצאו שזה קרה בדיוק אחרי גירוש ספרד וגילוי אמריקה בשנים 1493 ו-1494, ושוב שנה אחרי מלחמת השחרור, ולא תאמינו במלחמת ששת הימים ושחרור ירושלים, והנה כעת בפעם הרביעית בשנים 2014 2015.

הראשון היה בפסח 2014 והנה בקיץ 2014 חווינו את מבצע צוק איתן. השלישי היה בפסח 2015 והנה כעת אנחנו ממש לפני האחרון, שזה 28.9.15, סוכות.

ליקוי החמה היה כבר בערב ראש השנה ב-13.9.15. כשבוע ימים לפני כן כוסו שמי ישראל באובך נוראי אשר לא מיהר לשקוע ונצבעו בכתום.

בפרשת השבוע של אותו שבוע קראו מתוך דברים כ"ח את הפסוק הבא:
כג וְהָיוּ שָׁמֶיךָ אֲשֶׁר עַל-רֹאשְׁךָ, נְחֹשֶׁת; וְהָאָרֶץ אֲשֶׁר-תַּחְתֶּיךָ, בַּרְזֶל. כד יִתֵּן יְהוָה אֶת-מְטַר אַרְצְךָ, אָבָק וְעָפָר: מִן-הַשָּׁמַיִם יֵרֵד עָלֶיךָ, עַד הִשָּׁמְדָךְ.

ואז היה לקוי החמה והנה נכנסנו לשבועיים שבין ראש השנה לסוכות, בהחלט שבועיים מאוד סוערים. גל הפליטים ממשיך לשטוף את אירופה, ואצלנו מהומות בהר הבית וברחבי ירושלים, אי שקט בשטחים, קריאות לאבו-מאזן להתפטר, "ולקינוח" ב-17.9 כ-4 ימים אחרי ליקוי החמה וראש השנה אירעה רעידת אדמה מאוד חמורה בצ'ילי.

אז הנה אנו בימי בין הליקויים, מחכים לליקוי האחרון, ובמידה מסוימת שמחים שעברנו את הקיץ האחרון בשלום, ורגועים שטטראד מעין זה לא יהיה אלא עוד למעלה מ-250 שנה.

במידה מסוימת, אם נסתכל על מהלך החודשים האחרונים, וגם אם ניקח את השמים הכתומים אדומים כסימן ואת הירח האדום הצפוי, ואת המשמעות של שנת תשע"ו המכילה את המילה "עשו", הרי שנקבל כאן רמז לאומה הערבית, וכפי שזה החל זה כנראה גם ימשיך עם המון תהפוכות בעולם הערבי. הרס דמוגראפי של מדינות ונדידת פליטים לאירופה, התגברות מעשי דע"ש, מאבקי שלטון ברשות הפלשתינאית ועוד.

אז בהחלט מחכים לנו חודשים רבי תהפוכות, אבל רצוי להתבונן גם ולהבין על מי הכי הרבה ישפיע הליקוי האחרון.

אז זה קורה כאשר השמש במעלה 5 במאזניים ומרקורי ברטרו במעלה 10 כאשר ממול נמצא הירח בטלה. לכן יושפעו חזק מזלות תחילת טלה ומאזניים, כלומר כל אלה אשר נולדו בין ה-21.9 ועד ל-1.10 ובין ה-21.3 ועד ל-1.4. יהיה להם החלטות אשר מונחות על כף המאזניים ולבטים באיזה דרך לבחור, האם להעיז או להמשיך להתחשב, כאשר הם יחושו שהם ממש רוצים לפרוץ קדימה בכל מחיר.

השפעה נוספת תהיה על תחילת בתולה ודגים, בשל היות מרס ויופיטר בתחילת מזל בתולה ונפטון בדגים ממול. כלומר, שוב רצון לרדת לפרטים ולהבין מצבים מורכבים, אשר בעצם מאוד מבולבלים ולא תלויים באדם עצמו. תהיה תחושה שהנה זה הזמן ללמוד, להעמיד דברים על דיוקם, להבהיר מצבים, אך זה לא בדיוק ברור כיצד ואם בכלל ניתן לעשות זאת. רבים יחושו זאת בעקבות הליקוי, אבל יותר מכל זה ישפיע על תחילת מזל בתולה, כלומר אלו שנולדו עד 1 לספטמבר ותחילת מזל דגים.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה