שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הילה – הכירו את המעטפת האנרגטית שלכם

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הילה – הכירו את המעטפת האנרגטית שלכם
גופו של כל אחד מאיתנו מוקף במעטפת אנרגטית, הנקראת הילה; ההילות אצל כולנו בנויות באותו אופן, אך לכל אחד מאיתנו הילה אישית המאפיינת רק אותו. האם היא קבועה או שהיא משתנה? כמה שכבות יש בה, מי יכול לראות אותה ואילו צבעים יש בהילה?

הילה (Aura) היא השדה האנרגטי המקיף כל אחד מאיתנו – כל אדם וכל חפץ; זו היא מעטפת השייכת לגופנו הפיזי ולגופים הרגשיים, המנטליים והרוחניים שלנו. לשם ההשאלה, ההילה היא כמו ה"הד" של כל הגופים הללו, ובה מתבטאים מאפייניהם הכוללים.

כיצד היא בנויה?
על פי הידוע, הילה של אדם בנויה משבע שכבות שונות, ומקובל לייחס אותן בחלוקה כללית וראשונית לגופים האנרגטיים השונים שעליהם ידוע לנו וכן לשבעת מרכזי האנרגיה הראשונים, הצ'אקרות. גודלה של ההילה משתנה מאדם לאדם ואף אצל אותו אדם בסיטואציות שונות; לעתים היא תהיה גדולה, פתוחה ורחבה ולעתים צמודה יותר לגופו הפיזי של האדם.

הילה
ממה מושפעת ההילה?
ההילה מושפעת כאמור מהמאפיינים השונים של אותו אדם, אך היא נקבעת גם על פי הרגש שהוא חש בזמן מסוים, על פי מחשבותיו ועל פי מצבו הבריאותי בזמן נתון. כל אלה מתבטאים בהילה, ומי שיכול לראות הילות מסוגל לאבחן את המצב המדויק של האדם על פי צבעי ההילה, גודלה ו"חורים" הנמצאים בה; חורים כאלה הם מקומות פגועים או פצועים, שדרכם דולפת אנרגיה מן האדם ואליו, וכך הוא מושפע מסביבתו ביתר שאת. אלו מקומות שבהם האדם אינו מוגן בעצם. בין הגורמים הידועים כמשפיעים על ההילה אפשר למנות את התזונה, הרגלי שינה, פעילות גופנית, מצב רגשי, שימוש באלכוהול או בסמים, מתח תדיר, הסתגרות ובדידות, ועוד.

צבעי ההילה
נוסף על מאפיינים כגודל, מרחק, עוצמה, בהירות, שלמות, דחיסות וכדומה, ההילה גם מאופיינת בצבעים שונים. על פי הידוע, קיימים הצבעים האופייניים להילות הם: אדום, כתום, צהוב, ירוק, ורוד, כחול, סגול, זהב, כסף, לבן, חום, אפור ושחור. לכל צבע מאפיינים משלו – פיזיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים. לדוגמה, צבע אדום יציין מאפיינים כגון יצירה, תשוקה ולעתים גם כעס; לבן מסמל טוהר, רוחניות, אמת – כמי שמכיל בתוכו את הצבעים כולם. הצבעים הם אמצעי אבחון נוסף וחשוב למצב ההילה של אדם מסוים.

קריאת הילות?
כיום קיים סוג מיוחד של צילום, צילום קירליאני, שנעשה באמצעות חיישנים המותקנים במכונות מיוחדות, ובעצם מצלמים את ההילה של האדם וממפים אותה. באמצעות צילום כזה ניתן לראות את הצבעים בבירור ולאבחן את האדם על פי ההילה. נוסף על כך, קיימים מתקשרים, מטפלים בהילינג וכן אנשים מן היישוב שמסוגלים לראות הילות באופן ברור – לעתים הדבר הוא כישרון טבעי ולעתים נובע מתוך התפתחות רוחנית. כמו כן, ישנם תרגילים שבאמצעותם אפשר לאמן את העיניים לראות הילות, וכן תרגילים אנרגטיים ומדיטטיביים המסייעים בכך.


דירוג

תגובה אחת בדף “הילה – הכירו את המעטפת האנרגטית שלכם

  1. רעומה הגיב:

    הילרים מומחים יודעים ממש לאבחן דברים מדויקים על ידי ההילה. אפשר לגלות בה מחלות, חוסר איזון, רגישויות… לפעמים זה ממש יכול להציל אנשים, כי בדרך כלל מגלים את זה לפני שהמחלה כבר הגיעה לגוף הפיזי.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט