שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך למצוא איזו עבודה מתאימה עבורי?

תקשור – עבודה בעסק – איך למצוא איזו עבודה מתאימה עבורי?
עבודה ועיסוק מקצועי הם דברים מאוד משמעותיים בחייו של כל אדם בוגר, על זה אין ויכוח. אך מה עושים אם הבחירות שלכם עד כה לא היו מוצלחות מספיק עבורכם? האם "אין מה לעשות", "זה מה יש וזהו"? או שאפשר לשנות בכל מצב ובכל גיל? אנחנו אומרים שאפשר, אבל תלוי איך עושים את זה.

יש לך רצון לשינוי תעסוקתי?
שינוי תעסוקתי הוא משהו שהפך יותר ויותר מקובל כיום. אם בעבר אדם היה בוחר מקצוע בגיל מאוד צעיר, מכל מיני שיקולים – מסורת משפחתית או "היגיון בשילוב מציאות הכרחית" – ואיתו הוא היה ממשיך עד גיל הפרישה, הרי שכיום רבים רבים מאיתנו עושים שינויים תעסוקתיים, בכל מצב ובכל גיל. יש אנשים שמשנים תוך כדי הדרך, יש כאלה שהדרך שלהם מתפתלת מלכתחילה והם כל כמה שנים מתפתחים לשלב הבא המופיע בדרכם המקצועית, ויש כאלה שעושים שינוי יזום אחרי כמה וכמה שנים של התמקצעות בתחום מסוים – מתוך תחושה של חוסר סיפוק, של מיצוי או מתוך אילוצים כאלה ואחרים.

איזו עבודה מתאימה עבורי?

איזו חיפוש עבודה יכול גם להביא לתסכול.

ממה אתה מפחד?
הבעיה הגדולה בתחום השינוי התעסוקתי, אף על פי שהוא אכן הפך ליותר ויותר מקובל כיום, היא שהרבה פעמים משהו חוסם אותנו בתהליך הזה. עוצר אותנו. והרבה פעמים – אנחנו לא עושים אותו בגלל הפחדים שמשפיעים עלינו. הפחדים יכולים לנבוע מכל מיני מקומות ולהיות מושפעים מכל מיני גורמים  – והם כולם מאוד מובנים, ורובנו חווים אותם בסיטואציות האלה. יכול להיות שמישהו פוחד שאין לו מספיק משאבים לעשות שינוי כזה עכשיו, יכול שמישהו יודע מה הוא רוצה לעשות אבל הוא פוחד שהוא לא מספיק מוכשר כדי להשתלב בהצלחה בתחום החדש, יכול להיות שאנשים פוחדים פשוט מפני שזה שינוי מאוד מאוד גדול – ורובנו אוהבים את המוכר לנו, את אזור הנוחות, גם אם הוא לא כל כך נוח כבר… יכול להיות שאין לנו תמיכה מהמשפחה או מבן הזוג שלנו… ועוד ועוד. אין כמעט אחד שלא נתקל בפחדים ובמחסומים שצריך לעבור כאשר מתעורר הרצון העז לשינוי תעסוקתי.

הפתרון פשוט – תקשור – הייעוץ המיסטי לעיתוי המתאים
אז מה עושים? מוותרים?

ממש לא.

נכון, כולנו פוחדים. נכון, כל הפחדים מוצדקים ומובנים והם נורמליים לגמרי. הפתרון הפשוט הוא להיעזר במישהו שיוכל לכוון אתכם באופן הישיר והפשוט ביותר, וכן – גם באופן המדויק ביותר, ולשרטט יחד איתכם את הדרך הנכונה לכם ביותר כדי לבצע שינוי גדול ומשמעותי כל כך.

ייעוץ באמצעות תקשור מעניק לכם את כל הדברים האלה. באמצעות תקשור יוכל היועץ להגיד לכם מהו התחום המדויק ביותר עבורכם, כיצד לעשות את השינוי, אילו שלבים הוא צריך לכלול, אם נכון לכם לעזוב את עבודתכם הנוכחית לשם כך או לעשות את השינוי במקביל, ו – הדבר החשוב ביותר – מתי הכי נכון לעשות את השינוי הזה הלכה למעשה. מתי הזמן המדויק ביותר לשם כך.

נסו ותיווכחו בעצמכם. אין לכם מה להפסיד! הכי הרבה… תצליחו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה