שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך להחזיר אהבה של בן הזוג

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אם אתם עדיין מחפשים את האהבה שלכם, אם נדמה לכם שזה עתה איבדתם אותה, או אם אתם חושבים שפגשתם אותה פעם ופספסתם – ואין לכם מושג איפה היא נמצאת כיום… כדאי שתקראו את המאמר הזה, יכול להיות שתמצאו תשובה למה שאתם מחפשים.

מתי אפשר להחזיר אהבה של בן זוג?
הרשת מוצפת כיום בהבטחות מהבטחות שונות להחזרת אהבה. חלק מהמבטיחים עושים זאת באמצעות כשפים, חלק באמצעות קמעות, חלק באמצעות טקסים וחלק באמצעות עבודה פנימית והתכווננות אנרגטית. אנחנו מציעים לכם קודם כול לבדוק אם אתם באמת נכללים בקטגוריה להחזרת אהבה, כי לא תמיד כל המיסטיקנים מוכנים להחזיר אהבה של בן זוג בכל מקרה.

אז ככה, אם אתם רווקים – בעיקר אם אתם רווקים מבוגרים יחסית שלא מצליחים למצוא זוגיות טובה ולהקים משפחה (בהנחה שאתם מעוניינים בזה); אם אתם גרושים ונדמה לכם שלא הייתם צריכים להתגרש; אם נפרדתם מבן הזוג שלכם או מבת הזוג שלכם לא מזמן, מסיבות שונות, ואתם חושבים שאולי זו הייתה טעות – בכל המקרים האלה, סביר להניח שכל מומחה להחזרת אהבה יסכים לעזור לכם להחזיר את בן הזוג שלכם.

מתי אי אפשר להחזיר אהבה של בן זוג?
עם זאת, חשוב לסייג את מה שאמרנו לעיל, כי גם במקרים האלה – ברגע שאתם רוצים מישהו מסוים בחזרה, את בן הזוג שהיה לכם – אף מיסטיקן לא אמור להסכים לעזור לכם בזה אם מדובר במישהו נשוי. כלומר, אם אתם נשואים למישהו אחר או אם בן הזוג שלכם כבר הספיק להתחתן עם אדם אחר – מיסטיקן אחראי לא יסכים לקחת על עצמו החזרת אהבה במקרה כזה. מובן שהדבר הזה אינו רלוונטי לרווקים – שמבקשים להחזיר אליהם בן זוג שבעצם טרם פגשו כנראה, או לפחות מגיעים פחות "נעולים" על בן זוג מסוים שאותו הם מבקשים להחזיר אליהם. אם אתם רווקים ואתם דווקא מבקשים מישהו מסוים, והוא נשוי – כל מה שאמרנו קודם, רלוונטי גם לגביכם…

איך מחזירים אהבה של בן זוג?
אז איך עושים את זה? השיטה המועדפת עלינו היא שיטה של עבודה פנימית – תהליך שבו תבינו מה באמת קרה שם, למה נפרדתם או ויתרתם על הקשר הזה, מה עבד בו ומה לא עבד בו, ובעיקר – מדוע אתם מעוניינים בו שוב. לאחר שתשיגו בהירות במקום הזה, בעזרת המיסטיקן שבחרתם, תוכלו להתחיל לכוון את עצמכם מחדש לפגישה עם בן הזוג הקודם, ממקום אחר. חשוב להבין שכדי שקשר יצליח שוב, כל אחד מהצדדים חייב להביא לתוכו משהו אחר. מה שלא עבד בפעם הקודמת – לא יעבוד כנראה גם הפעם. אז קודם כול, תבינו עם עצמכם מה אתם צריכים לשנות כדי שהקשר יצליח, ותעשו את זה. לאחר מכן יהיה לכם קל מאוד לנסות להחזיר אליכם את בן הזוג שלכם, מהמקום החדש שתביאו מולו – ולהבין אם זה אכן מתאים לכם או לא.
אז קדימה… מוכנים לצאת ולהחזיר אליכם את בן הזוג שלכם? בחרו את המיסטיקן שנראה לכם הכי מתאים לעזור לכם בכך – וצאו לדרך לכיבוש מחדש של אהבת חייכם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה