שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

10 הסודות לבחירת יועצי מיסטיקה מובילים בישראל

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אתם בטוח יודעים המון על מיסטיקה ועל ייעוץ מיסטי, בטח התנסיתם לפחות פעם או פעמיים בתקשור, בפתיחה בקלפי טארוט או בטיפול הילינג – אבל האם אתם יודעים מה הדברים החשובים ביותר כשאתם באים לבחור יועץ מיסטיקה? הנה, ריכזנו עבורכם את 10 הסודות לבחירת יועצי מיסטיקה מובילים בישראל.

1. יועץ מיסטיקה מוביל – מה חשוב שיהיה לו?
בסעיף הזה נתייחס לדברים שנכונים לכל מיסטיקן שרוצה להיות מיסטיקן מוביל ומשתייך לליגה הזאת, ומאפיינים אותו בהתנהלות המקצועית שלו. הדברים שחשוב שיהיו ליועץ מיסטיקה מוביל, מכל תחום, הם קודם כול מקצועיות בתחומו, לאחר מכן זמינות לקבלת לקוחות ולבסוף – יכולת להתאים את עצמו למטופל שעומד מולו.
מה חשוב ספציפית ליועץ מכל אחד מתחומי המיסטיקה השונים?
אז ככה:

2. נומרולוג מוביל
נומרולוג מוביל כדאי שישלוט בכמה שיטות נומרולוגיות ולא רק באחת מהן, כדי שיוכל לשלב ביניהן לצורך קבלת תמונה מלאה יותר ואפשרויות חיזוי מדויקות יותר, בכל הרבדים שלכם ובכל התחומים שלגביהם תשאלו.

3. מתקשר מומלץ
מתקשר מומלץ אחד שיש לו "קבלות", קודם כול. מה זה אומר? עדיף שהוא יהיה מישהו שקיבלתם עליו המלצות ממקור ראשון, ממישהו שאתם מכירים, שאותו מתקשר עזר לו ודייק מאוד בתקשור שהוא נתן לו.

4. קורא בקלפי טארוט
קורא בקלפי טארוט מומחה, חשוב שתהיה לו היכולת גם לספק לכם תשובות מיידיות והנחיה למה שמטריד אתכם כאן ועכשיו לפי הקלפים, וגם היכולת לספק לכם הנחיה עמוקה יותר, כזו שתוכל להוביל אתכם לתהליך ולעבודה פנימית על דברים שעולים מתוך הקלפים.

5. הילינג
מטפל בהילינג צריך להיות מומחה בטיפול מרחוק ולדעת לאבחן אתכם באמצעים שאינם פיזיים. כדי להפיק את המרב, מטפל הילינג מומחה יודע לפעמים לפי קול או תמונה לאבחן, ואת הטיפול הוא עושה בלי שתצטרכו להגיע אליו.

6. אסטרולוגים
אסטרולוג מוביל הוא אחד שיודע לפרש את המפה האסטרולוגית שלכם לעומק, וחשוב לדעת שחלק מהם יודעים להתייחס באמצעותה גם לגלגולים, לעניינים קרמאטיים ולתיקונים שעליכם לעשות בעולם הזה. אם זה הכיוון שלכם ואתם מחפשים קריאה מעמיקה ומקיפה – חפשו אחד כזה.

7. ייעוץ והדרכה רוחניים
יועצים רוחניים הם אנשים מומחים שבעצם מחזיקים בכמה תחומי מומחיות, ועיקר העניין שלהם הוא תהליך עם האדם המגיע אליהם. במקרה כזה, כאשר אתם מחפשים יועץ רוחני מוביל, חפשו מישהו שאתם מחוברים לתחומים שבאמצעותם הוא עובד ובד בבד, אתם מרגישים שמתאים לכם לקבל ממנו הדרכה.

8. פתרון חלומות
מומחים לפתרון חלומות עובדים גם הם בכמה שיטות, ובדרך כלל משלבים את העבודה שלהם בתקשור או בקלפי טארוט. מומחה מוביל לפתרון חלומות יקבל מכם את המידע המלא על המקום שאתם נמצאים בו כרגע בחיים, יבין מה הרגשתם ומה הייתה החוויה שלכם בעת החלום, ומשם יוביל את הפתרון הנכון והמדויק ביותר.

9. החזרת אהבה
בתחום הזה יש הרבה יועצים שמבטיחים הבטחות גדולות… הדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים לייעץ לכם ביחס לזה, הוא לבחור מיסטיקן מחזיר אהבה שדווקא מבטיח לכם הבטחות ש"מחוברות למציאות" ולא "ביטחון של 100% בהחזרת אהבה".

10. טיפ אחרון וחשוב!
הדבר האחרון שנייעץ לכם, שגם הוא כללי לגבי כל תחומי המיסטיקה, הוא לבדוק היטב אם אתם מתחברים לאותו יועץ מוביל – באופן אישי. חשוב שתרגישו נוח איתו, שהוא יהיה נעים לכם וירגיש לכם אמין, באופן סובייקטיבי לחלוטין.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה