שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור עם נפטרים

תקשור עם נפטרים
מתי מתקשרים עם נפטרים ולמה כדאי לעשות זאת? האם כדאי בכלל "להיכנס לשם"? איך עושים זאת, ומה ההבדל בינו ובין סוגים אחרים של תקשור? ומתי הוא יוכל לסייע לכם?

מהו תקשור עם נפטרים?
תקשור עם נפטרים מכונה גם "תקשור עם מתים" או "תקשור עם נשמות". מדובר בסוג מסוים מאוד של תקשור, שבו יוצרים קשר עם נשמות של אנשים שנפטרו מן העולם. כיצד זה נעשה? ובכן, לא כל המתקשרים עוסקים בסוג הזה של התקשור, ולמען האמת – מעטים עוסקים בכך. הסיבה לכך היא שתקשור כזה הוא ערוץ מסוים מאוד, שיש להתחבר אליו במיוחד, ולא כל המתקשרים ששים לעשות זאת. המתקשרים העוסקים בכך בדרך כלל גם מתמחים בכך וידועים כמי שעושים זאת, והם פיתחו עם השנים את הטכניקה המדויקת לעסוק בתקשור עם נפטרים באופן הנכון.

במה הוא שונה מסוגים אחרים של תקשור?
ומה הוא "האופן הנכון"? בניגוד לסוגים אחרים של תקשור, שבהם הקשר אל העולמות שמעבר לממד הזה נעשה באמצעות ישויות רוחניות גבוהות, מלאכים או פשוט ראייה או אינטואיציה מפותחת במיוחד, בתקשור עם נפטרים יוצר המתקשר קשר עם אותן נשמות מסוימות שנפטרו מן העולם – אלו שיקיריהן מגיעים אליו ומבקשים ליצור עמן קשר. כלומר, הדבר שונה מאוד מתקשור רגיל, שבו המתקשר מתחבר אל מקור המידע שלו ומעביר את הידע הנכון ללקוח הנמצא אצלו באותו זמן, משום שבתקשור עם נשמות של נפטרים – הנשמות שעמן אנו מבקשים ליצור קשר הן נשמות מסוימות מאוד. כאלה שהיו קרובות אלינו בזמן חייהן.

תקשור עם נפטרים

תקשור מסוג אחר.

זה אולי נשמע פשוט (האומנם?) אבל כדי ליצור קשר עם נשמות כאלה יש לעשות עבודת תקשור עדינה מאוד. המתקשר צריך לדעת בדיוק מתי מותר לו ליצור עמן קשר ומתי לא, איך לזמן אותן ולבקש מהן לבוא, ואיך לזהות אם הן מסכימות להגיע או שאינן מסכימות לכך. לא כל הנשמות של הנפטרים שמחות לבוא ולהתחבר שוב לממד הזה, שאותו עזבו, אך אלו שמסכימות – עושות זאת מתוך אהבה לנשמות שנשארו פה, שעדיין חיות בגוף, קרוביהן החיים.

באילו מצבים כדאי לבחור בתקשור עם נפטרים?
מאחר שמדובר בסוג מסוים מאוד של תקשור, אנחנו ממליצים לבחור בו רק לעתים נדירות, ובעת שאתם באמת זקוקים לו. יכול להיות שאיבדתם מישהו יקר לכם לא מזמן ולא הספקתם להגיד לו דברים חשובים שרציתם, יכול להיות שאיבדתם בילדותכם את אחד מהוריכם ואתם כמהים ליצור עמו קשר כאנשים בוגרים ולשוחח עמו מהמקום שבו אתם נמצאים כיום, לקבל פרספקטיבה שונה על הדברים כפי שתפסתם אותם בילדותכם ואולי אף לסגור מעגלים רגשיים שלא הייתה לכם אפשרות לסגור כאשר הייתם ילדים. אולי אתם מחפשים דבר מה או זקוקים למידע כלשהו הנמצא אך ורק אצל קרוב שלכם שנפטר מן העולם. בכל המקרים הללו – ממומלץ מאוד להיעזר בתקשור עם נפטרים, שכן הוא הערוץ היחידי שבאמצעותו תוכלו לקבל את מבוקשכם. אין עוד ערוץ דומה לו.

נסו ושתפו אותנו בחוויות שלכם ובהתנסות שלכם. האם תקשור עם נפטרים עזר לכם לסגור מעגלים רגשיים מהעבר? לשחרר כעסים שאגרתם במשך שנים על מישהו שנפטר מן העולם ויצא מחייכם? ספרו לנו אצל מי הייתם ומה דעתכם על סוג התקשור הזה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה