שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור עם מלאכים


דירוג

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מאז ומתמיד הם ליוו אותנו, וכיום הם קרובים מתמיד: תקשור עם מלאכים
מלאכים ידועים מימים ימימה, בשלל תרבויות, מסורות ודתות. הם שומרים עלינו, הם מדריכים אותנו, הם דואגים לנו, והם אלה שאליהם נהוג לפנות בעת צרה ומצוקה. תקשור עם מלאכים מאפשר לנו להתחבר אליהם בדרך זמינה ופשוטה, ולבקש את עזרתם ישירות.
מיכאל, אוריאל, רפאל, גבריאל – אלה רק חלק מהשמות של המלאכים המוכרים לנו מהיהדות. אבל מלאכים מוכרים גם בתרבויות נוספות והם קיימים סביבנו בכל עת ובכל זמן. מדובר בישויות שאינן נמצאות בגוף פיזי והן נחשבות ל"יד ימינו" של הבורא, של הכוח העליון. לפיכך, הם שייכים לממד גבוה בממדים הרוחניים.

מה תפקידם?
על פי הידוע, מלאכים מחולקים לתחומים שבהם הם מתמחים, ורובם ישויות מסייעות. הם מקשרים בין הבריאה לאנושות, ועל כן הם יחסית זמינים בעבורנו. לא לחינם המיתוסים שנוצרו ומטבעות הלשון הקיימים בשפות שונות הם סביב הקשר הזה: המלאך השומר, מלאכי השרת, מלאכי עליון ואפילו הביטוי הפשוט "מלאך" בשפה היומיומית, שכוונתו לאדם טוב שמטרותיו נעלות ומיטיבות והוא שש לסייע לזולתו.

מלאכים בכל מקום…
בהיותם חלק מן הקשר בין האדם לבריאה, מלאכים בעצם פעילים סביבנו כל העת, גם אם איננו מודעים לכך. עזרתם יכולה להופיע בצורה של "הסתדרות" פתאומית של המציאות באופן שלא חשבנו עליו בסיטואציה בעייתית, היא יכולה להופיע באופן של רמזים ביום יום שלנו, או בצורה של אדם שפתאום מופיע בחיינו בדיוק במקום ובזמן שהיינו זקוקים למישהו כמותו. נוסף על כך, עזרתם יכולה להופיע גם בחלומות או במדיטציות.

תקשור עם מלאכים
מי יכול לתקשר עם מלאכים?
כדי לתקשר עם מלאכים באופן מכוון, להזמינם לעזרתנו או לקבל מהם מסרים, על האדם להיות ברמה רוחנית מסוימת ובעיקר ברמה מסוימת של "נקיוּת". כלומר, מחשבותיו, לבו וכוונותיו צריכים להיות נקיים וטהורים, ואכן מכוונים לטוב – לא לרצות דברים "על חשבון אדם אחר" ולא לרצות לכוון את המציאות באופן שאינו בהכרח מיטיב. יש לזכך את המידות כדי להגיע למצב כזה ולשפר ולהעלות את המודעות שלנו וכך גם את הרמה האנרגטית שלנו.

איך מתקשרים עם מלאכים?
מעבר לרמה האנרגטית הנדרשת, קיימים כיום לימודים המתמקדים בפיתוח היכולות הללו, לצורך יכולת התחברות עם מלאכים, ובהם גם מלמדים טכניקות שונות המסייעות בתקשור מסוג זה. בין היתר אפשר להשתמש בסמלים מסוימים ובמדיטציות ספציפיות שבאמצעותן נכנסים למרחבים מקודשים ומזמנים מלאכים מסוגים שונים. ניתן גם ללמוד כיצד לעשות זאת באמצעות המדריכים הרוחניים המלווים כל אחד מאיתנו ואף להתחבר לתקשור בטראנס.

תקשור עם מלאכים מתאים למי שמבקש ריפוי, עזרה, ליווי, הגנה או מידע ממקורות שהוא יודע שהם מהימנים. המלאכים הם מיטיבים וכאמור, תפקידם לסייע לנו בני האדם, ולהיות לנו לעזר – בחיים הפיזיים שלנו ובתקשורת שלנו עם כוחות נעלים יותר ביקום.


דירוג

1 thoughts on “תקשור עם מלאכים

  1. בת אל הגיב:

    תקשור עם מלאכים זה הדבר הכי טהור והכי מחזק שיש, ונראה לי שהוא גם מותר לפי היהדות אם אני לא טועה? ההתנסות שלי היתה מצוינת ומאוד מאירה, ממש דרך חדשה שנפתחה לפני. אני ממליצה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה