שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תטא הילינג המלצות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תטא הילינג – מתי זה מועיל, והמלצות
התטא הילינג הפכה כבר מזמן לשיטה שכמעט אין אחד שלא שמע את שמה. במאמר הזה נסביר בקצרה מה היא השיטה, במה היא מועילה וגם – נציג לכם המלצות מאנשים שעברו תהליכים בשיטה זו.

מה היא שיטת תטא הילינג?
שיטת תטא הילינג נוצרה על ידי אישה בשם ויאנה סטייבל, אשר חוותה ריפוי ספונטני מסרטן העצמות שבו היתה חולה. לאחר שהתרחש הריפוי הספונטני, חקרה ויאנה וגילתה את מקורו, ואף הצליחה "לפרקו" ולשכללו לכדי שיטה שהיא מלמדת מאז.

התטא הילינג מבוססת על חיבור מודע לאנרגיית המקור באמצעות כניסה לגלי תטא – סוג של גלים שבהם מצוי המוח בזמן שבין שינה לערות, בזמן של חלימה מודעת. במאמר מוסגר נציין כי טכניקות של עבודה באמצעות חלימה מודעת ידועות עוד מזמן השמאנים האינדיאנים, ונחשבות לחזקות ולאפקטיביות במיוחד ביצירת מציאות. בזמן שאנו נמצאים תחת השפעת גלים אלה, אנו יכולים לגשת ישירות אל תת המודע שלנו, ולהשפיע עליו באופן הרצוי לנו. היתרון הגדול של המצב הזה הוא שהדבר משפיע עליו ישירות, כלומר נכנס ישירות לתת המודע שלנו, ומפעיל בהתאם את המציאות הממשית שלנו.

באילו מצבים יכולה להועיל התטא הילינג?
לדברי מומחים בשיטה שעמם דיברנו, התטא הילינג יכולה לסייע כמעט בכל תחום ובכל מצב בחיים. העובדה שהיא עובדת ישירות עם תת המודע ומשתמשת באנרגיה הטהורה של מקור הבריאה, מאפשרת למשתמשים בה ליצור שינויים עוצמתיים מאוד בחייהם, וביחס לשיטות אחרות, גם מיידיים יחסית. בין היתר, בתטא הילינג אפשר להשתמש לריפוי פחדים וחרדות מסוגים שונים, לריפוי מחלות כרוניות, לריפוי התמכרויות, לריפוי פצעים רגשיים עמוקים, לשינוי של דפוסי התנהגות שמעכבים אותנו מהגשמה מלאה של עצמנו, לגילוי ייעודנו בחיים, ליצירת זוגיות ואהבה, וכמובן – לריפוי כל סוגי המחלות, אף מחלות קשות – ע"ע סיפורה של יוצרת השיטה.

סיפורים והמלצות של אנשים שהתנסו בתטא הילינג
"במשך שנים סבלתי מהפרעות אכילה, ואף על פי שהתנסיתי במגוון רחב מאוד של טיפולים, כולל אשפוזים – חזרתי שוב ושוב לאותו מקום. הדבר היחידי שבאמת סייע לי ויצר אצלי שינוי עמוק ומשמעותי היה המפגש שלי עם התטא הילינג. האופן שבו השיטה עובדת אינו פולשני, הוא מתאים לכל אחד ומאפשר לך להרגיש שאתה אדון לחייך. הוא מאפשר לפגוש את האמונות העמוקות ביותר ואת הדפוסים שמעכבים אותנו מלעשות את הקפיצה שבמודע שלנו אנחנו יודעים שאנחנו רוצים. לאחר שראיתי את עצמי ואת הדברים שאני נאחזת בהם, ולאחר שראיתי מי אני יכולה להיות וחוויתי את זה, היה לי קל הרבה יותר לאפשר לעצמי לחוות את עצמי באופן חדש, באופן שמשתחרר לאט לאט מההתמכרות שבתוכה הייתי. מהדפוסים ההרסניים שהיו לי והייתי משוכנעת שאני עדיין זקוקה להם באיזשהו מקום. החוויה הזו שינתה את חיי, ומאז אני ממשיכה בדרך של ריפוי, של בריאות שלמה יותר ויותר, ושל אהבה לעצמי. אני ממליצה לכל אחד שרוצה שינוי אמיתי, להתנסות בשיטה."

"התטא הילינג אפשרה לי לחוות את עצמי בלב פתוח לרווחה. בזכות השיטה אני מרגישה שהכול אפשרי, וזאת לאור העובדה שזמן קצר לאחר סדנה קצרה יחסית שעברתי בשיטה, ראיתי שאפשר בקלות להחליף אמונות מגבילות שהיו שם במשך כל שנות חיי, ואולי אפילו במשך גלגולי חיים רבים… בתור מטופלת אני מרגישה שהרווחתי את עצמי מחדש, ובתור מי שמטפלת גם באחרים – אני מרגישה שזכיתי בכלי חדש שיעזור למטופליי, וערכו אדיר ועצום."

"בזכות הטיפולים שעברתי בתטא הילינג, הצלחתי בסופו של דבר להגיע למקום שבו עשרים שנה של כאבי מפרקים כרוניים, שלא היה להם הסבר רפואי קונבנציונלי, נעלמו. אמנם השינוי היה אטי והדרגתי, אך הוא אכן היה נסי מבחינתי. שנים של כדורים ושל תרפיות מסוגים שונים ומגוונים לא הצליחו לעשות את מה שעבודה של כמה חודשים בתטא הילינג עשתה."


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה