שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תחזית אסטרולוגית אישית לבני כל המזלות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תחזית אסטרולוגית אישית לבני כל המזלות – 4 סיבות טובות למה כדאי
תחזית אסטרולוגית אישית היא בעצם מפה אסטרולוגית המבוססת על תאריך הלידה המדויק שלכם, כולל שעת הלידה ומקום הלידה. מה מפורט בה ומדוע כדאי מאוד לכל בני המזלות לקבל תחזית כזו? ארבע סיבות טובות לכך במאמר שלפניכם, ויש עוד סיבות רבות נוספות.

סיבה ראשונה: משום שכל אחד מאיתנו שונה
התחזיות האסטרולוגיות הכלליות לכל בני המזלות, המפורסמות מדי יום, מדי שבוע או מדי חודש, כשמן כן הן – תחזיות כלליות. תחזיות אלה נערכות על פי הצפוי למזל השמש באופן כללי. כלומר, אם אתם בני מזל שור, דלי או דגים – תוכלו לקרוא בהן את הצפוי לכם באופן כללי באותו פרק זמן שעליו מדובר. אלא מה היא? כל אחד מאיתנו שונה. כל אסטרולוג מתחיל יאמר לכם שמזל השמש הוא רק תחילת הקצה של ההשפעה על האדם, ובהחלט אינו קובע לבדו את הצפוי לאותו אדם. ולא רק זאת, אלא שלעתים מזל השמש כלל איננו בעל ההשפעה הרבה ביותר במפה (למשל במקרה שהשמש היא הכוכב היחידי במפה הנמצא במזל הזה), ואז בעצם התחזית הכללית כמעט איננה משקפת את הצפוי לכם או את העובר עליכם.

סיבה שנייה: תחזית אסטרולוגית אישית מאפיינת רק אתכם
תחזית אסטרולוגית אישית, לעומת זאת, מורכבת משלל הכוכבים הבונים את המפה שלכם, ומתוקף כך אפשר לראות בה את יחסי הכוחות הייחודיים בין הכוכבים ואת ההשפעות החזקות הפועלות ספציפית עליכם. באופן זה, אפשר לאתר במפה האסטרולוגית האישית שלכם את ההשפעות, את המאפיינים ואת הנתיבים הנכונים לכם, ולכם בלבד.
לדוגמה, אדם שנולד במזל עקרב, באופק טלה ועם מרס בדגים, לא יהיה דומה כלל לאדם שנולד במזל עקרב, באופק שור ועם מרס במאזניים. כאמור, מזל השמש הוא בהחלט לא המזל היחידי במפה המשפיע על תכונות אישיות, על נתיבי גורל, על אפשרויות, על פוטנציאלים וכדומה או קובע אותם; יש כמה וכמה כוכבים משמעותיים, ובעיקר משמעותיים היחסים בין הכוכבים, הריכוזים והמיקום שלהם. את כל אלה אפשר לקבל רק באמצעות עריכת תחזית אסטרולוגית אישית.

תחזית אסטרולוגית אישית לבני כל המזלות

סיבה שלישית: תחזית אסטרולוגית אישית יכולה לתת לכם תשובות מדויקות ללבטים שלכם
לאור זאת, הסיבה השלישית שבגללה כדאי לקבל תחזית אסטרולוגית אישית, ונגזרת משתי הסיבות האחרות, היא העובדה שבאמצעות המפה האישית יוכל האסטרולוג לזהות היכן אתם נמצאים כעת ברצף חייכם במפה. כך, בהתאם לאיכויות שלכם, לחוזקות, למאפיינים, לאתגרים ולהיסטוריה – הוא יוכל לייעץ לכם במדויק אילו פניות כדאי לקחת ואילו החלטות כדאי לקבל ביחס לאתגרים ספציפיים העומדים בפניכם בזמן הנוכחי של חייכם.

סיבה רביעית: תחזית אסטרולוגית אישית מגלה לכם בדיוק את מה שצפוי לכם
והסיבה הרביעית מסכמת בעצם את כל מה שהסברנו במאמר הזה; הרי אם התחזית הכללית אינה באמת משקפת את הצפוי לכם ואינה מתייחסת אליכם אישית, לא תוכלו גם לדעת באמצעותה את האפשרויות העומדות בפניכם בעתיד הקרוב והרחוק יותר. לא תוכלו באמת להסיק באמצעותה באופן מהימן את הדברים הללו. בתחזית אסטרולוגית אישית, לעומת זאת, יוכל האסטרולוג המומחה להגיד לכם בדיוק מה צפוי לקרות ומתי – מתי הזמנים הפוטנציאליים הטובים ביותר לזוגיות, לעסקאות גדולות, לצמיחה גדולה בקריירה, ללימודים, למעבר דירה, לאירועים משמעותיים ועוד.
מה דעתכם? בטוח יש עוד המון סיבות לכך שכדאי לקבל תחזית אסטרולוגית אישית, בעיקר בצמתים מרכזיים ובעתות של לבטים בחיים. אילו סיבות טובות נוספות יש, לדעתכם, לקבלת תחזית אסטרולוגית אישית ממומחה? נסו, ונשמח שתוסיפו לנו מניסיונכם בתגובות.


דירוג

1 thoughts on “תחזית אסטרולוגית אישית לבני כל המזלות

  1. יפעת הגיב:

    עוד סיבה טובה היא שזה פשוט נורא מעניין! כשמקבלים מפה אסטרולוגית שלמה ומלאה מגלים על עצמכם דברים ברבדים הכי עמוקים, ואפשר לראות ממש תכונות מאפיינות ברמות הכי מדויקות. כל זה מאוד עוזר להבין מה "שלי" ומה "לא שלי", כי כידוע, אנחנו עוברים חלקים מאוד גדולים מחיינו מתוך ניסיון לרצות כל מיני אנשים וכל מיני רעיונות שיש לנו בראש על עצמנו… והרבה פעמים הם בכלל לא שייכים לנו ולא מתאימים לנו. מפה אסטרולוגית חושפת חד וחלק מה בכלל שייך לי ומה לא.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה