שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

שיטות להחזרת אהבה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

שיטות להחזרת אהבה – כל מה שרציתם לדעת
אם גם אתם מחפשים פתרון לאתגרי האהבה שלכם בדמות החזרת אהבה, חשוב שתדעו כמה דברים לגבי העניין הזה, שהפך נפוץ יותר ויותר לאחרונה. מה זה בכלל החזרת אהבה? איך עושים את זה? מה הדבר הראשון שבודקים והאם זה תמיד עובד? כל מה שרציתם לדעת על השיטות להחזרת אהבה.

השיטות להחזרת אהבה הן רבות, ובכל אחת מהן מבטיחים לכם משהו אחר. כדאי לדעת אילו שיטות קיימות ואיך בכלל נעשה העניין הזה של החזרת אהבה ומה המשמעות שלו. שלא תגידו שלא ידעתם.

החזרת אהבה – מהי?
החזר אהבה הוא השם של תהליך או סיוע שמציעים כיום מיסטיקנים רבים מסוגים שונים, ומטרתו ליצור מחדש אהבה ישנה שהייתה ולהחזיר אותה לחייכם, או להביא לחייכם את אהבתכם האמיתית והנצחית, לזוגיות טובה. אם כן, החזרת אהבה מתאימה הן לזוגות נשואים שחיי הנישואים שלהם התדרדרו או התפרקו אפילו בשלב כלשהו, הן לזוגות שנפרדו (ואינם נשואים) ואחד מהם מבקש להחזיר אליו את האחר, והן לרווקים שמבקשים למשוך אליהם את הזיווג המתאים להם.

איך מבצעים החזרת אהבה – השיטות
השיטות להחזרת אהבה מתחלקות לשיטות אנרגטיות בלבד, כאלה שאינן מתערבות מדי; ולשיטות של כישופים לבנים ושחורים. השיטות האנרגטיות מתמקדות בניקוי ובטיהור אנרגטי של מי שמבקש להחזיר אליו את האהבה, בטיהור אנרגטי מרחוק של בן הזוג, וכן מסתייעות בברכות ולפעמים גם בקמעות המבוססים על שמות קדושים. השיטות העוסקות בכישופים הלבנים והשחורים מתחלקות לשניים: הכישופים הלבנים הם כישופים שמטרתם חיובית והם אינם מערבים נזק מכוון לעולמו של האהוב שמבקשים להחזיר. כך לדוגמה, אם הוא נשוי או נמצא בזוגיות, לא תתבצע התערבות. הכישופים האלה מבוססים על הרצון להיטיב לכם, ולא על הרצון לפגוע באחר. הכישופים השחורים, באופן מתבקש, עוסקים גם בנזק מכוון לעולמו של האחר, וזאת כדי לבצע את רצונכם. יתרה מכך, רוב המיסטיקנים אינם מוכנים כלל לבצע כישופים שחורים, משום שהסיכון האנרגטי בהם רב מדי.

מה חשוב לדעת?
הדבר שהכי חשוב לדעת בכל הקשור להחזרת אהבה הוא שאין באמת הבטחה שזה יצליח. גם כאשר מספרים לכם שזה בטוח, דעו שלא תמיד זה נכון. הסיבה לכך היא שאי אפשר להתערב בזיווגים, ויותר מזה – זיווג שלא נועד להיות – עדיף שלא יהיה. עם זאת, רוב המיסטיקנים העובדים בתחום החזרת האהבה אחראים מספיק כדי להסביר לכם שהם קודם כול בודקים את ההתאמה ואם יש להם רשות לעשות החזרת אהבה. הם עושים זאת באמצעים אנרגטיים ובעזרת חכמת הקבלה, מוודאים שיש רשות לזווג או לחבר בין שני האנשים האלה, ורק אז פועלים, כל אחד בשיטתו.

אם יש לכם ספק אם תוכלו להחזיר אליכם את אהוב או את אהובת לבכם, אנחנו אומרים שאין ספק! פנו עכשיו למחזיר אהבה מומחה ובדקו אם אפשר לבצע החזרת אהבה כהלכתה. ספרו לנו על התהליך שעברתם והמליצו על שיטות שעוזרות בכך.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה