שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

שיחה טלפונית עם אסטרולוגית – כל היתרונות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

שיחה טלפונית עם אסטרולוגית – כל היתרונות במקום אחד
שמעתם המלצות טובות על אסטרולוגית מסוימת ואתם מתלבטים אם להטריח את עצמכם לנסוע אליה ולהיפגש איתה פנים אל פנים או לנהל איתה שיחה טלפונית? אנחנו ממליצים על טלפון. למה? פשוט – כל היתרונות במקום אחד.

שיחה טלפונית עם אסטרולוגית – הכנה לשיחה
שיחה טלפונית עם אסטרולוגית, ייעוץ טלפוני, מתבצע באופן פשוט: לפני השיחה מבקשת מכם האסטרולוגית את תאריך הלידה המלא שלכם, כולל שעת הלידה ומקום הלידה, והיא מכינה עבורכם את המפה האסטרולוגית האישית שלכם. מפה זו תהיה הכלי שעמו תעבוד האסטרולוגית לאורך הייעוץ כולו. מפה כזאת בעצם מכילה את כל המידע האפשרי בנוגע אליכם, ובאמצעות פענוח מקצועי שלה, האסטרולוגית מייעצת בכל סוגי הנושאים והשאלות האפשריים.

איך זה מתבצע?
לאחר שהמפה מוכנה, אפשר להתחיל את השיחה ולשאול שאלות. בשלב הזה אתם מובילים את הייעוץ בדרך כלל, אם כי יש אסטרולוגים שקודם כול נותנים סקירה כללית של המקום שבו אתם נמצאים עכשיו בחייכם, ומשם פותחים את השיחה גם למקומות אחרים ולשאלות ספציפיות שלכם. תוכלו לשאול בכל נושא, כולל שאלות הנוגעות למערכות יחסים שלכם עם אנשים אחרים; במקרה כזה האסטרולוגית תבקש מכם גם את תאריכי הלידה של אותם אנשים, ותפיק מפות משולבות המשקפות את היתרונות והחסרונות של כל מערכת יחסים כזו. בשיחה טלפונית עם אסטרולוגית אפשר לשאול שאלות הנוגעות להווה, לעבר ולעתיד. אפשר לשאול שאלות הנוגעות לתאריכים מסוימים שטובים לעשיית דברים חשובים בחייכם, אפשר לבקש המלצות עסקיות, בריאותיות, זוגיות וכן הלאה. חשוב לציין שהאסטרולוגית אינה צריכה לראות אתכם לשם כך, ולכן האופציה הטלפונית ממלאה במאה אחוזים את תפקידה בייעוץ מסוג כזה. כל שהאסטרולוגית זקוקה לו הוא הנתונים שלכם, והמפה שהיא מפיקה באמצעותם.

אפשר להקליט את השיחה
קל מאוד להקליט שיחה טלפונית עם אסטרולוגית. כיום יש אפשרויות טכניות רבות ומגוונות לשם כך, וכל אחד יוכל למצוא את האפשרות המועדפת עליו. כאשר אתם מקליטים את השיחה, אתם מבטיחים לעצמכם את האפשרות לשמוע אותה שוב ושוב לאחר מכן. באופן הזה, תוכלו "לדוג" פיסות מידע שנשמטו מאוזניכם בשמיעה הראשונית בשיחה און ליין, תוכלו לעבד את המידע בקצב שלכם, וכך תוכלו לגלות בו תובנות חדשות בכל שלב שבו תקשיבו לשיחה. לעתים, ממרחק, דברים נשמעים אחרת לגמרי לעומת זמן אמת, ואנחנו מסוגלים לגלות בהם דברים חדשים ומסרים חדשים.

אפשר לקבל מידע נוסף במייל
אסטרולוגים רבים שעובדים טלפונית שמחים לשלוח לכם את המפה שלכם במייל לאחר מכן, כך שגם אתם תוכלו לראות אותה ואולי להתחיל להבין קצת יותר באסטרולוגיה בעצמכם אפילו… נוסף על כך, מרבית האסטרולוגיות שעובדות בטלפון שולחות לאחר מכן את הפרשנות במייל, בכתב. מובן שהאופציה הזו, בצירוף עם ההקלטה ועם המפה, מאפשרת לכם ללמוד לעומק את עצמכם, ולאחר זמן מסוים – לדעת בדיוק היכן אתם זקוקים לעזרה נוספת, להכין שאלות חדשות – ולהתקשר שוב לשיחה טלפונית עם האסטרולוגית שלכם.
לכן, אין סיבה להטריח את עצמכם לפגישה פנים אל פנים אם זה לא נוח לכם – כל היתרונות הטמונים בפגישה פרונטלית נמצאים גם בשיחה טלפונית עם אסטרולוגית, ואם מוסיפים על כך את החיסכון בדלק ובמאמץ, הרי שזו אופציה אידאלית.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה