שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קריסטלים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קריסטלים – כל אחד יכול לרפא את עצמו באמצעותם
הם נמצאים בטבע, הם בעלי תכונות ריפוי מכל הסוגים, לכל אחד מהם הייחוד שלו, והם יפהפיים… הקריסטלים ידועים זה שנים רבות כמרפאים ומסייעים בהקלה על אינספור מצבים ומחלות פיזיים ונפשיים, וניתן לשלב אותם כמעט עם כל שיטת טיפול.

קריסטלים הוא שם כללי לאבני חן מסוגים שונים, כאשר המשותף לכולן הוא העובדה שהן מתגבשות בטבע מתוך תהליך טבעי שקורה למינרלים תחת השפעות שונות. הקריסטלים הם מחצבים טבעיים, וככאלה – חלקם נדירים יותר ולכן גם יקרים יותר וחלקם מצויים יותר ולכן יקרים פחות. בין הקריסטלים היקרים מצויים כמובן היהלומים, האזמרגדים, אבני אודם (רובי), ספיר ועוד – כל אלה הידועים כ"אבנים טובות". קיימים סוגים רבים נוספים של קריסטלים המוכרים פחות לקהל הרחב, אך המשותף לכולם הוא שהם בעלי תכונות ריפוי.

תכונות של קריסטלים
לקריסטלים מבנה חיצוני ופנימי ברור ומוגדר. לכל סוג של קריסטל אופן מסוים שבו מתגבשים המינרלים שמהם הוא עשוי, ואלה מושפעים מתכונות הקרקע, ממזג האוויר, ממהירות ההתגבשות, ומהתהליכים שעוברים המינרלים במהלך ההתגבשות. המבנה הזה הוא "תעודת הזיהוי" של הקריסטל המסוים; תכונות הריפוי של כל קריסטל נובעות מאותו מבנה ייחודי, שהוא המעניק לקריסטל את התדר האנרגטי שלו. כלומר, לכל סוג של קריסטל יש תכונות המאפיינות אותו בתום תהליך ההתגבשות – כגון צבע, קשיות, דרגת שקיפות ועוד.

קריסטלים
השפעת הקריסטלים
כמו לכל דבר בעולם, גם לקריסטלים יש תדר אנרגטי, וניתן להשתמש בו בצורות שונות כדי לעורר ריפוי אצלנו, בני האדם. תדר הריפוי שנושא כל סוג של קריסטל מושפע על ידי תכונותיו; בראש וראשונה תדרי הצבעים של הקריסטלים משפיעים על האדם – על המרכזים האנרגטיים שלו ועל ההילה שלו. לדוגמה, קריסטלים סגולים כגון אמטיסט נחשבים לבעלי השפעה על החיבור לרוחניות, על פיתוח ופתיחת האינטואיציה והעין השלישית, וכן כמסייעים בהתעוררות הריפוי הרגשי והפיזי הטבעי של הגוף. מטפלים רבים משתמשים כיום בקריסטלים לסיוע בתהליכי ריפוי או בזמן טיפולים. אופן אחד לכך הוא הנחת קריסטלים, שהמטופל או המטפל בוחרים, על גופו של המטופל בזמן הטיפול האנרגטי. אופן נוסף הוא שימוש בתמציות קריסטלים לבליעה – המופקות ממיצוי אנרגטי של תדר הקריסטל עצמו.

שימוש עצמאי בקריסטלים
בקריסטלים אפשר להשתמש באופן עצמאי, על ידי בחירת הקריסטל המתאים לכם; הבחירה תיעשה על ידי האינטואציה – כלומר עדיף לבחור בלי להכיר את התכונות של הקריסטלים, ולבחור על פי מה שאתם מרגישים שאליו אתם נמשכים באותו רגע נתון של בחירה. תת-המודע ועל-המודע הם שבוחרים, וכך מכוונים את האדם לדברים שלהם הוא באמת זקוק באותו זמן.

לאחר שבחרתם את הקריסטל או הקריסטלים שיסייעו לכם באותו זמן, תוכלו להניחם לידכם, להחזיקם, לשים אותם בתיק ואף לשאת אותם על גופכם. טוב לשכב במצב של הרפיה ולהניח את הקריסטלים על הגוף, במקומות שאתם מרגישים שזקוקים לכך, גם אם אינכם מכירים את המרכזים האנרגטיים. על פי רוב מומלץ לטהר את הקריסטל בעת שהוא מגיע אליכם לראשונה – על ידי הנחה באור השמש לזמן מה, או על ידי שטיפה במים זורמים; באופן הזה הוא יטהר מהאנרגיות הקודמות שדבקו בו, וכמו יעבור לרשותכם האנרגטית.

"תִכנות" קריסטלים
נוסף על כך, הקריסטלים נחשבים ל"יצורים" סופגים, הפתוחים לתשדורת אנרגטית – כלומר, למחשבה או לרגש של בני אדם. כך, אפשר "לתכנת" קריסטל, כדי שיזכור את המידע המועבר אליו. התכנות ייעשה על ידי אמירה מפורשת, הצהרה, או על ידי התמקדות מחשבתית ורגשית בקריסטל ותחושת חיבור אליו בזמן המחשבה המסוימת. באופן זה ניתן להיעזר באנרגיה שלו למימוש מטרות וכוונות שלנו, באמצעות הטעינה שלנו את הקריסטל במחשבה וברגש שאנו מעוניינים לחזק בתוכנו.


דירוג

1 thoughts on “קריסטלים

  1. ישראלה מהמרכז הגיב:

    בגלל שהקריסטלים כל כך רגישים אפשר בקלות להשתמש בהם בטיפולים אנרגטיים וגם לטיפול עצמי, פשוט על ידי הנחה על הגוף והתכווננות איתם. זה עובד מעולה והכי טוב זה לבחור באמצעות האינטואיציה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה