שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קריאת הילות

קריאת הילות
לפעמים אדם נכנס לחדר, ומיד כולם חשים באנרגיה המסוימת שהוא מביא עמו, מכירים את זה? כאשר מישהו נכנס ופתאום האווירה משתנה – לחיוב או לשלילה – ואנחנו כמעט לא מודעים לכך, אבל אחר כך שמים לב? האנרגיה הייחודית של כל אדם מורכבת אמנם מרבדים רבים, אך הדבר הזה, שאנחנו חשים בו כאשר מישהו נכנס לחדר, הוא בעיקר שדה האנרגיה החיצוני של האדם – או במילים אחרות, ההילה שלו.

מה היא הילה?
ההילה היא אותה מעטפת אנרגטית חיצונית, המקיפה את גופו של כל אדם חי ולמעשה, של כל יצור חי. ההילה מקיפה את גופנו במרחק המשתנה בין אדם לאדם, והיא משתרעת למרחק של כמה סנטימטרים או עשרות סנטימטרים מגופו ועד למטר ומעלה, אצל אנשים מסוימים, בעלי הילה גדולה ופתוחה מאוד. תפקידיה של ההילה שונים ומגוונים – החל מהגנה על הגוף הפיזי ועל הגוף הרגשי מפני מחלות ומזיקים, דרך זיהוי של אנרגיות שאנחנו נמשכים אליהן וכאלה שאיננו נמשכים אליהן, המשך בתקשורת אנרגטית עם אנשים אחרים ועוד ועוד.

מה אפשר לעשות עם זה?
אז מה אפשר לעשות עם כל המידע הזה? מה הוא עוזר לנו אם הוא נמצא בהילה, אותה מעטפת אנרגטית, שאיננו יכולים לראות אותה או לקבל ממנה את המידע הטמון בה?

קריאת הילות

אז זהו, שכיום ישנן דרכים לזהות במדויק באיזה סוג של הילה מדובר, והיא טומנת בחובה מידע הרבה מעבר ל"ווייב" הזה שאנחנו מרגישים בהשפעתו בתוך קבוצה או בחדר שאליו נכנס מישהו ואף מעבר לדברים שפירטנו כאן קודם. כיום אפשר לקרוא הילות הן באמצעות טכניקות על חושיות שבהן מתמחים מטפלים ויועצים מיסטיים מסוימים, והן באמצעות מכשירים מסוימים – כן, כן, ממש מכשירים – המסוגלים לקרוא את ההילה, לצלם אותה ולהפיק תמונה מדויקת שלה.

קריאת הילות – למה זה טוב?
מי שיודע לקרוא הילות, בין אם מדובר בפענוח של התצלום שעליו סיפרנו קודם ובין אם מדובר בקריאת הילות שהמיסטיקן יודע לעשות ללא מכשור ייעודי, יודע לזהות בה אינספור דברים וסימנים, המעידים על מחלות, על מצבים נפשיים ועל מצב נתון. כך לדוגמה הצבעים של ההילה מעידים על אנרגיות מסוימות וכן השכבה שבה הם נמצאים (ההילה בנויה שכבות-שכבות). נוסף על כך, אפשר לזהות בה "חורים" – כלומר מקומות שבהם המעטפת אינה שלמה או שהיא ממש כהה – ואלו מעידים על חוסרים, על טראומות, על מחלות, הכול בהתאם לאופי ולמיקום שלהם. באופן הזה, אפשר לאבחן בעיות הקיימות בעצם בגופים השונים – האנרגטי, הרגשי, המנטלי והפיזי – ולהקים תרופה למכה במקרים רבים.

יש הטוענים כי קריאת הילות היא הבסיס של הרפואה העתידית, דווקא משום שהיא אנרגטית, מבוססת על פענוח של השכבות הקיימות בה ומייצגות את הרבדים השונים בתוכנו, ולאור זאת – מאפשרת רפואה מונעת. ידוע לרבים כבר כיום, כי הרפואה המונעת היא הכיוון שאליו הולכת גם הרפואה הקונבנציונלית; הצורך לזהות את המחלות עוד בטרם הן הפכו למחלות פיזיות ממש והיכולת לסייע לנו להגיע למצב שבו אנחנו מונעים מחלות ככל האפשר – עליהן מבוססת הרפואה העתידית, זו של העידן החדש. לאור כל זאת, אין ספק שלא רחוק היום שבו קריאת הילות תהפוך לחלק מדרכי האבחון הסטנדרטיות ביותר בקופת החולים הרגילות שלנו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט