שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קריאה בקפה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קריאה בקפה – איך זה באמת עובד?
איך יכול להיות שמשהו שאנחנו שותים "מספר" עלינו דברים? איך זה יכול להיות שקריאה בקפה נחשבת בתרבויות מסוימות לחיזוי מדויק שאפשר להסתמך עליו, ומה אומרים על זה אנשים שמומחים בתחום?

האמנות המיסטית הזו, קריאה בקפה, נחשבת לאחת המסתוריות מבין כל שיטות החיזוי, ומי שמבין בזה אומר שאמנם יש כללים, אך בהחלט מדובר באמנות מורכבת שיש להתמצא היטב ברזיה.

איך מתבצעת קריאה בקפה?
הקריאה בקפה תמיד תתבצע בכוס זכוכית או בספל חרסינה בהיר, ובאמצעות קפה שחור, שבושל כך שנוצר בו משקע. המשקע הוא זה שבאמצעותו בעצם מבצעים את הקריאה עצמה. לאחר שלגם השואל מהקפה, הקוראת בקפה שופכת את שארית הנוזלים (אם הלקוח לא שתה את הקפה עד תומו), מסובבת את הספל כמה פעמים כדי שהדפנות יכוסו, הופכת את הספל ואז הופכת אותו חזרה. כעת יכול טקס הקריאה להתחיל.

על מה מבוססת הפרשנות של הקוראת בקפה?
הפרשנות מבוססת על הסימנים המתקבלים במקומות שונים בכל חלקי הספל, על היחסים ביניהם וביחס לשאלתו של השואל. בבסיסה של הקריאה בקפה עומדת ההנחה שהאנרגיה של כל אחד מאיתנו מועברת לכל דבר שבו אנחנו נוגעים, על אחת כמה וכמה לחפצים שנוזלי הגוף שלנו באים עמם במגע – כמו כוס קפה למשל. כך, המסרים האנרגטיים שאנו נושאים באותו זמן מטביעים את חותמם במשקע הקפה, ומי שיודע לפענח זאת, יכול לספר לכם הכול על סמך אותה כוס.

מה הכללים של קריאה בקפה?
ראשית, חשוב להציב את הספל כשהוא עומד ביחס לשואל, עם הידית מופנית כלפי אמצע גופו. באופן הזה, הדברים מפורשים ביחס לעולמו של השואל. הסימנים הנמצאים מצד ימין לידית מתייחסים לעתיד של השואל והסימנים הנמצאים משמאלה מסמלים את עברו. ככל שהסימנים קרובים יותר לידית, מדובר בזמן עכשווי יותר בחייו של השואל. נוסף על כך, ככל שהסימנים קרובים יותר לחלקה העליון של הדופן, מדובר על דברים טובים, ויש כאלה שאומרים שמדובר בסימנים לאושר ולאהבה.

כמו בכל אמנות חיזוי, גם כאן משתמשת הקוראת בקפה באינטואיציה שלה, בניסיונה המקצועי הרב ובהיכרותה עם שפת הקפה הייחודית, כפי שגילתה לאורך שנותיה בתחום. קוראות בקפה שעמן דיברנו מספרות כי לעתים הן יודעות מה המסרים עוד בטרם מתגלים הסימנים במלואם, וכי תמיד תמיד הן נשמעות להדרכה הפנימית שלהן כשהן מפרשות. עוד מסייעות בכך היכרות עם השואל והשאלה שהוא שואל.

לסיכום
קשה להסביר איך זה בדיוק עובד, בעיקר משום שהקריאה בקפה תלויה רבות בפענוח הסימנים ובקשרים ביניהם כפי שמפענחת אותם הקוראת בקפה שאליה בחרתם ללכת. עם זאת, כותב שורות אלה מכיר באופן אישי כמה וכמה אנשים שקיבלו מסרים מדהימים, מדויקים ואפילו משני חיים מקוראות בקפה, כאלה שהצילו אותם והפיחו בהם תקווה מחדש, ומיותר לציין – התממשו בדיוק כפי שחזו הקוראות בקפה. שווה להתנסות!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט