שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קריאה בקפה מדויקת למתן ייעוץ והכוונה

קריאה בקפה למתן ייעוץ והכוונה – כל מה שרציתם לדעת
מדובר באמנות עתיקה שהיא גם מסורת עממית ידועה ומוכרת, שכיום זוכה לעדנה מחודשת. על מה בעצם מבוססת הקריאה בקפה? כיצד מתבצע הטקס עצמו? איך יודעים לפרש את הסימנים המתקבלים? התשובות לכל אלה, ועוד כמה טיפים של מומחים – במאמר שלפניכם.
רובכם מכירים את המונח, חלקכם ודאי חושבים שזה מיתוס, אבל מסתבר שכיום יותר ויותר אנשים מחפשים קוראים בקפה מקצועיים, ומתנסים בסיוע מסוג כזה. אז למי שלא מכיר, קודם כול נספר מהי בעצם קריאה בקפה.

מהי קריאה בקפה?
מדובר באחת משיטות החיזוי המיסטי העממיות הוותיקות והמוכרות לנו, והיא מבוססת על האמונה כי כל דבר שעמו אדם בא במגע – ודאי וודאי מגע אינטימי כמו ספל שהוא שותה ממנו – נמצא תחת השפעת האנרגיה של האדם. באותו אופן שבו עובדות שיטות חיזוי אחרות, גם בשיטה זו מאמינים בתפישה כי דבר אינו מקרי, וכי כל דבר מופיע בדיוק בזמן המדויק לו; לפיכך, גם כאן, התפישה היא כי תת המודע, באמצעות האנרגיה של האדם, מעביר אל הספל את הסימנים לדברים שהאדם אמור להבין ולדעת על אודות עצמו באותו זמן בחייו.

כיצד מתבצעת קריאה בקפה?
החיזוי עצמו נעשה באמצעות טקס שתיית קפה, ולאחריו פענוח הסימנים המתקבלים במשקעים (שאריות הקפה שבכוס) הנותרים מהקפה, לאחר ששתה אותו האדם.
בשלב הראשון שותה הלקוח השואל את הקפה השחור שבושל. על פי רוב מציבים את ספל הקפה על צלוחית, וחשוב שהספל יהיה בהיר כדי לראות בבירור את הסימנים המתקבלים במשקע. מומחים בתחום מציינים כי אין חובה לשתות את הספל כולו, אך יש לשתות ממנו לפחות כמה לגימות. לאחר מכן מסובב הקורא בקפה את הספל כמה פעמים (המסורות שונות באשר למספר הפעמים שיש לסובב את הספל), תוך שהוא מטה את הקפה בתוך הספל כך שיכסה היטב את דופנותיו. בשלב הבא הופכים את הספל על גבי הצלוחית, משתהים רגע, והופכים חזרה את הספל. בשלב הזה חשוב שהידית תופנה אל השואל. כעת הספל מוכן לקריאה ולפענוח.

קריאה בקפה מדויקת למתן ייעוץ והכוונה

כיצד מפרשים את הסימנים בקריאה בקפה?
גם כאן יש שיטות שונות, מסורות שונות וסימנים שונים המפוענחים באופן אחר על ידי מומחים לקריאה בקפה. עם זאת, כולם מפענחים את ה"ציורים" וה"שרטוטים" שנוצרו על ידי משקע הקפה על דופנות הספל, ומפענחים על פיהם אירועים ומסרים שונים – הנוגעים הן לזמן הווה, הן לעבר והן לעתיד. באותה צורה, מומחים מסוגלים לפענח שמות של ממש, תאריכים והקשרים מדויקים מתוך הסימנים שבמשקע. נהוג להתייחס לידית הספל כמסמלת את "חציית הזמן" בין עברו של השואל ובין עתידו, הצד השמאלי יסמל את העבר והצד הימני יסמל את העתיד. באופן מתבקש, הסימנים המצויים בקרבה הרבה ביותר למיקום הידית, מסמלים אירועים בהווה של השואל. בהמשך לכך, כמו לידית הספל, גם ליתר חלקיו יש משמעות משלהם (לתחתית, לדפנות, לצדי הספל) וכך גם לאופן שבו התפזר הקפה, למרקמו ולמידת התגבשותו וכן הלאה.

מומחים בתחום מדגישים
כמו בכל אמנות חיזוי אחרת, גם כאן חשובים שני דברים: ראשית, ככל שהקורא בקפה מנוסה יותר, הוא לומד לקרוא באופן מדויק יותר את המסרים ואת הסימנים, וכך שולט יותר ויותר בשפת הסימנים הייחודית הזו. המסורת המדויקת של פענוח הסמלים מועברת ממומחה למומחה, וגם אם היא שונה מאחד לאחר, אין בכך בהכרח סתירה – משום שהפענוח הוא החשוב. בהקשר לכך, חשובה מאוד גם האינטואיציה הפתוחה והחיבור למסרים ולהקשרים אצל הקורא בקפה – שכן הם אלה שמובילים אותו בתהליך הפענוח והחיזוי.

הדבר השני שחשוב לזכור הוא שכמו בכל חיזוי, גם כאן הדברים נכונים לזמן שבו הם נקראים. כלומר, בכל הנוגע לעתיד, יש לזכור שגורלו של אדם נתון בידיו בסך הכול, וכי הוא יכול לשנות אותו שינויים גדולים באמצעות כל צעד שהוא עושה וכל החלטה שהוא מקבל.
סקרנים להתנסות? קדימה… בואו וגלו מה מספר לכם הקפה שלכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

3 thoughts on “קריאה בקפה מדויקת למתן ייעוץ והכוונה

 1. לימורי הגיב:

  לי יש קוראת בקפה מדויקת בטרוף שאני הולכת אליה כבר שנים. היא חוזה הכל במדויק כולל תאריכים וזמנים שמתאמתים במציאות כל פעם. אין, לא ראיתי דבר כזה. זאת השיטה הכי מדויקת שיש למי ששולט בה ויודע לפענח את הסימנים.

  1. לילך הגיב:

   היי אשמח לדעת מי זאת ואת הנייג שלה תודה

 2. איתי הגיב:

  היי לימור איך קוראים לה גם אני מעוניין לדעת מה קורה איתי

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה