שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קריאה בקלפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קריאה בקלפים – טיפ מרכזי לפני שבוחרים קורא בטארוט
מומחי מיסטיקה רבים קוראים כיום בטארוט; זה הפך לאחד הכלים המקובלים ביותר, שלא לומר הפופולריים ביותר כיום, ואנשים מבקשים מומחים שיודעים להיעזר בו. עם זאת, לפני שתבחרו את מומחה הטארוט שלכם, חשוב להבין איך הוא עובד ואם זה מתאים לכם. במאמר הזה סקרנו עבורכם את שתי גישות המפתח בתחום, שיסייעו לכם להבין את מי אתם מחפשים.
קלפי הטארוט הם כלי סימבולי, חפיסה של קלפים מצוירים המסמלים ארכיטיפים אנושיים המשותפים לכולנו, מצבי חיים ומצבי תודעה, וכן נקודות ציון בדרך החיים. עד כאן כל זה כללי מאוד, וכמובן – הרבה מאוד תלוי בפרשנות של הקורא בקלפים. חשוב לדעת שיש בגדול שתי גישות מרכזיות לקריאה בקלפים – הגישה שלפיה מותר לגלות את העתיד ולקרוא אותו בקלפים, והגישה שלפיה העתיד אינו חשוב כל כך, משום שהוא אינו יכול באמת להיות מנובא.

קריאה בקלפים ככלי להגדת עתידות
על פי הגישה הראשונה, אפשר לחזות את עתידו של אדם באופן מדויק על ידי קריאה בקלפים; אפשר לנקוב בזמנים מדויקים שבהם יתרחשו דברים מסוימים, אפשר כמובן להמליץ מתי לא נכון לעשות דברים, אפשר לציין אפילו דמויות מסוימות שיהיו שותפות לאותם תהליכים או אירועים ואפשר באופן כללי – לחזות את הצפוי לכם כשואלים.

קריאה בקלפים ככלי למודעות עצמית
לעומת זאת, על פי הגישה השנייה, העתיד אינו רלוונטי כל כך, ודאי שלא לחיזוי – וזאת משום שהוא משתנה תדיר ובעיקר, משתנה בהתאם להחלטות הנוכחיות שאתם מחליטים. כך, על פי הגישה הזאת, הקריאה בקלפים, תפקידה העיקרי הוא לכוון את האדם בזמן הווה – לאפשר לו לקבל הכוונה ותובנות הנוגעות למצבו הנוכחי, לחבר אותו עם האמת הפנימית שלו ועם ההדרכה הנשמתית שלו – באופן שיבחר נכון יותר ואמיתי יותר לעתידו.

חלקכם בקריאה בקלפים
כלומר, מה שאנחנו בעצם אומרים הוא שלפני שאתם מרימים את הטלפון בפעם הבאה כדי לחייג לקורא בקלפים האהוב עליכם – כדאי שתשאלו את עצמכם מה מטרתכם האמיתית בקריאה הזו. האם אתם מבקשים לקבל תשובות פשוטות העוסקות בחיזוי העתיד? תשובות חדות וחלקות? האם אתם מבקשים לעזור לעצמכם להבין טוב יותר את עצמכם? האם אתם מבקשים לקבל כלים להתמודד עם מצב שבו אתם נמצאים? האם אתם רוצים לדעת כיצד נכון לכם יותר לבחור ועם מה בעצם הנפש שלכם מתמודדת כעת? התשובות לשאלות הללו (ולשאלות נוספות שתוכלו לשאול את עצמכם מתוך היכרות אישית ועמוקה יותר עם עצמכם, כמובן) יוכלו לסייע לכם להבין איזה קורא בקלפים אתם בעצם מחפשים כעת ולאיזה סוג של עזרה אתם באמת זקוקים.
זכרו שלמקבל הייעוץ – שהוא אתם – יש אחריות כמעט זהה בקבלת הייעוץ לזו של הנותן את הייעוץ, והאחריות הזו מתחילה בבדיקה מה באמת מתאים לכם ומה באמת אתם מחפשים כעת, וממשיכה באיתור היועץ שעובד לפי הגישה שמתאימה לכם ושלה אתם זקוקים כעת. בפעם הבאה, רגע לפני שאתם מחייגים – בדקו עם עצמכם ובואו מוכנים ומזומנים לקבל את הסיוע המדויק לכם ביותר.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט