שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קלף טארוט – לכל שאלה תשובה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קלף טארוט – לכל שאלה תשובה
סיפרו לכם שאם אתם זקוקים לתשובה מיידית אפשר לשלוף קלף טארוט אחד ולקבל תשובה? זה נכון, אבל חשוב מאוד לשים לב לכמה דברים כאשר מפרשים את התשובה הזאת.

איך משתמשים בשליפת קלף טארוט אחד לתשובה על שאלה? אילו אפשרויות יש לכם כדי לעשות את זה? ואיך תתייחסו למסר שקיבלתם? הכול כאן.

קלף טארוט יחיד – תשובה מיידית לשאלה
אחת האופציות לעבודה עם קלפי הטארוט ולהסתייעות בהם היא שליפה של קלף יחיד – אחד בלבד. באופן הזה אפשר לקבל תשובה אחת ממוקדת, מיידית וברורה. האופציה הזו מתאימה במיוחד כאשר אינכם חשים רצון לפריסה מלאה – על כל המשתמע מכך, כאשר אתם נמצאים "בין לבין" בתוך היום-יום או כאשר אתם מבקשים רגע לוודא עם עצמכם אם הכיוון שאתם עומדים ללכת אליו כרגע, אכן נכון בעבורכם.

למה אתם צריכים לשים לב לפני שאתם שולפים קלף?
עם זאת, ואולי לאור זאת, חשוב לזכור שקלף טארוט יחיד מצביע על כיוון אחד ומסוים של תשובה. לכן, כאשר אתם בוחרים באפשרות הזאת, נסחו את השאלה באופן ה"מאפשר" ביותר בעבורכם. מה זאת אומרת? נסחו שאלה שתתמוך בבחירה שלכם, שתבהיר לכם באמצעות קלף אחד אם נכון לכם או לא נכון לכם, או עדיף – שאלו מה בתוככם יראה לכם את הכיוון. באופן הזה תקבלו תשובה שתיתן לכם את הכלי הפנימי שלכם, ובעצם לא את ה"כן" או "לא" החיצוני, שאולי לא תמיד יהיה מובן לכם בהקשר לסיטואציה.

למה אתם צריכים לשים לב לאחר שליפת הקלף?
בהמשך לכך, לאחר ששלפתם קלף, חפשו בו את המסר התומך בכם. חפשו בו את נקודת האור הקשורה לסיטואציה שלגביה שאלתם, והיו פתוחים למסרים שאינם דווקא מה שחשבתם מראש. תנו למסר לחלחל אליכם כמה רגעים, והיו פתוחים לתובנות מפתיעות שיגיעו אליכם בעקבותיו.

אילו אפשרויות יש לכם לשימוש בקלף טארוט יחיד לשאילת שאלה?
אפשרות ראשונה היא כמובן, אם יש לכם בבית חפיסת קלפים משלכם – תוכלו פשוט לשלוף ממנה קלף אחד. חשוב לפעול לפי כל מה שפירטנו לעיל. אפשרות שנייה היא לבקש ממישהו אחר שישלוף קלף פיזי בעבורכם, באותו אופן. האפשרות השלישית היא להשתמש באחד מהאתרים המציעים שליפת קלף טארוט ממוחשב בתשובה על שאלה אחת – כזו שמנוסחת מראש או כזו שאתם מנסחים. ברשת מצויים כיום לא מעט אתרים כאלה, אך אם אתם בוחרים באפשרות הזו תצטרכו לוודא עם עצמכם שאתם אכן סומכים על ה"אנרגיה של היקום" – כלומר, מה שיוצא "נבחר בשבילכם מלמעלה", ואינכם זקוקים לערבוב ולשליפה העצמאית שלכם.

זהו, כעת כשאתם מצוידים בכל המידע שיאפשר לכם להפיק את המרב מפתיחת קלף טארוט לשאלה יחידה, אתם מוזמנים לעצום את העיניים, לנסח שאלה ברורה ואוהבת כלפי עצמכם, לערבב – ולשלוף. ספרו לנו מה קיבלתם ואיך פירשתם את המסר.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט