שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קוראות בקפה – 6 המלצות

קוראות בקפה – 7 המלצות איך לבחור קוראות בקפה מדהימות

איך יודעים באיזו קוראת בקפה לבחור? יש כל כך הרבה וזו מלאכה כל כך מורכבת, שאתם חייבים להיות בטוחים שמי שאתם בוחרים היא מדהימה, לא פחות מזה. אז איך תדעו? אספנו עבורכם 6 המלצות שייתנו לכם תשובה ברורה לשאלה "איך לבחור קוראות בקפה מדהימות?".

המלצה 1: מיקום גאוגרפי
הדבר הראשון שמומלץ הוא לבחור מישהי שקרובה אליכם גאוגרפית. היא יכולה להיות מדהימה, אבל אם היא רחוקה מכם מאוד – אין הרבה סיכוי שתגיעו אליה. קריאה בקפה מחייבת מפגש אישי, ולכן זה חשוב שהיא תהיה מישהי שיהיה לכם קל להגיע אליה.

המלצה 2: המלצה מחברות
לאחר שסיננתם את המיקום הגאוגרפי,תוכלו כעת לעבור לסינון הבא: המלצה מחברות או מחברים. כן, כן, מה שאתם קוראים. המלצות על קוראות בקפה שתקבלו מחברים או מחברות שלכם – יהיו שוות יותר מכל דבר אחר. למה? כי אלה אנשים שאתם סומכים עליהם, שאתם מכירים אותם והם מכירים אתכם, והם יוכלו לספר לכם בדיוק איך היה לכם ומה היה להם בפגישה, כך שתוכלו להתרשם ישירות, ממקור ראשון שאתם מכירים.

המלצה 3: המלצות כתובות
לאחר שקיבלתם כמה שמות מומלצים של קוראות בקפה שנמצאות בסביבתכם הקרובה, תוכלו להתקדם לשלב הבא ולהיכנס לאינטרנט. מה תחפשו שם? שם תחפשו המלצות כתובות על אותה קוראת בקפה. דברים שאנשים כתבו עליה יגרמו לכם להבין אם היא יכולה להיות לרוחכם או לא, ואיזה מין טיפוס היא.

קוראות בקפה

כך תפיקו את המקסימום עם קוראות בקפה

המלצה 4: דברו איתה לפני הפגישה!
עוד דבר שחשוב הוא לדבר עם אותה קוראת בקפה לפני הפגישה שלכם איתה. עשו שיחה מקדימה, אל תתביישו, זה דבר מקובל ומוכר. תוכלו לשאול אותה שאלות על האופן שבו היא עובדת, ובעיקר – להרגיש מי היא ומה היא ואם מתאים לכם לפגוש אותה ולהיחשף בפניה.

המלצה 5: האם הקריאה שלה הייתה נכונה?
דרך נוספת היא לבדוק עם אנשים שהיו אצלה אם הדברים שהיא אמרה היו נכונים. היתרון הגדול בלהיפגש עם מישהי שאנשים אחרים כבר היו אצלה, הוא שאפשר לדעת אם דבריה הסתברו כנכונים או שלא היה כל קשר בינם ובין המציאות. שיחה עם אנשים שהיו אצלה, כולל החברים שלכם שהוזכרו קודם, תאפשר לכם ללמוד מניסיונם ולראות אם הדברים שהיא אמרה להם היו נכונים והתממשו במציאות בסופו של דבר, או שלא. מיותר לציין שמומלץ ללכת לקוראת בקפה שדבריה התממש במציאות.

המלצה 6: בדקו איזה סוג של דברים היא אומרת
והמלצה אחרונה, אחרי שכבר בחרתם, לקחתם סיכון והלכתם – בדקו אילו דברים היא אומרת לכם; אם היא אומרת דברים נורא כלליים, כאלה שיכולים להתאים כמעט לכל אדם בכל מצב או לפחות לכל אדם במצב שלכם – לא בטוח שהיא מדהימה כל כך. מצד שני, אם היא אומרת לכם דברים שאין מצב שמישהו יכול לדעת בלי להכיר אתכם – סימן שאתם במקום הנכון. במקרה הזה דעו שהגעתם לקוראת בקפה מדהימה, ושאתם בהחלט יכולים להסתמך על הייעוץ וההכוונה שלה.

היכנסו עכשיו לצוות המומחים שלנו והתחילו להכיר את הקוראות בקפה שמסתתרות ביניהם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט