שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קבלה מעשית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קבלה מעשית – כישוף, החזרת אהבות, שינוי גורלות…
קבלה מעשית היא החלק היישומי של תורת הקבלה, ובעצם מדובר בפרקטיקה מיסטית – או במילים אחרות, בשינוי כוחות טבע וחיים. מעבר לשאלה אם אתם בכלל מאמינים שזה אפשרי, כדאי לבדוק מה המשמעות של הכוונות הללו ואם זה אכן פשוט כמו שזה נשמע.

קבלה מעשית היא צירוף מילים טעון ביהדות; מאז ומתמיד התייחסו בדחילו ורחימו לכל הקשור בתורת הקבלה, וקל וחומר כאשר הדבר נוגע לקבלה מעשית. מדובר בחלק המאגי של תורת הקבלה – המיסטית-רוחנית, ומשמעות הדבר היא שהעוסקים בקבלה מעשית מתערבים בסדרי עולם, משפיעים על המציאות באמצעים שונים.

איך זה קורה?
על פי האמונה, אפשר להשפיע על כוחות הטבע, על ידי שימוש בצירופי אותיות, בשמות קדושים ובסמלים וסימנים שונים שהם בעלי משמעויות מאגיות מסוימות, כמו גם בעזרתם של מלאכים ושל כוחות שמימיים ורוחניים נוספים. באופן זה, כוחות מסוימים מופעלים על הדבר שאותו אנחנו מבקשים לשנות – ויוצרים בו את השינוי המבוקש לנו. בעבר עיסוק זה היה נחלתם של מתי מעט בלבד – מקובלים אמיתיים ש"הלכו את כל הדרך" והגיעו למדרגה רוחנית נעלה. חשוב לציין שכיום לא קיימים מקובלים רבים שבאמת מצויים בטכניקות של קבלה מעשית – כלומר יודעים את השימוש בסודות הללו וגם מסוגלים באמת לבצע אותם.

קבלה מעשית
יותר מכך, ידוע כי האר"י הקדוש אסר על עיסוק בקבלה מעשית, מהסיבה הפשוטה שמאחר שבית המקדש אינו קיים עוד – כולנו בעצם לא טהורים (משום שאיננו יכולים להיטהר מטומאת מת, שאותה יכול לטהר רק אפר של פרה אדומה, כפי שהיה בזמן שבית המקדש היה קיים), ולכן בעצם איש אינו יכול להיות טהור באמת ורשאי לעסוק בשינוי יזום של הכוחות הרוחניים באמצעים קבליים-מיסטיים.

קבלה מעשית, האומנם?
עם זאת, אנחנו מוצאים כיום הבטחות רבות ל"החזרת אהבות", לשינוי הגורל באמצעות קבלה מעשית ולבריאות פלאית כהרף עין. במסגרת זו מובטחים לקהל הרחב קמעות שירפאו אותו ממחלות שונות, שיעניקו לו שפע חומרי בחייו, שיחזירו אליו את אהוביו שנפרדו ממנו, ובאופן כללי – מבטיחים לנו "קסם שישנה את המציאות ויהפוך אותה להיות מה שאנחנו רוצים". לעתים הדבר נעשה באמצעות קמעות ולעתים הוא נעשה באמצעות שינון פסוקים או מזמורים או באמצעות משימות מעשיות שהאדם מתבקש לעשות כדי לסייע לשינוי המבוקש להתחולל.

במאמר מוסגר
חשוב לציין עוד, כי על פי היהדות וכן על פי הקבלה, לכל דבר יש סיבה מסוימת, ולכן אם אנחנו פוגשים במציאות שאיננו אוהבים או שהיינו מבקשים לשנות, מוטב שנבין שהיא מתרחשת מסיבות שמדויקות אך ורק לנו – ונחפש את שורש הסיבות הללו. באופן הזה נוכל לעשות את העבודה הרוחנית והתודעתית שאנחנו נדרשים לעשות, וליצור שינוי וריפוי אמיתיים בחיינו, במקום לחפש את קיצורי הדרך שייצרו בעבורנו את המציאות הרצויה לנו…


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט