שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קבלה מזלות – רבים עדיין שואלים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קבלה, מזלות – רבים מכם עדיין שואלים מה הקשר ביניהם
חכמת הקבלה הפכה בשנים האחרונות מוכרת, נגישה לכול ובכל העולם. מעבר לחכמה הרוחנית שלה, לדרך לעבודה פנימית ולשינוי השקפת העולם, לקבלה יש גם קשר למזלות האסטרולוגיים. איזה מין קשר ומה אומרים המזלות על פי הקבלה?

הקבלה היא חכמת הנסתר היהודית העתיקה, חכמת בת שנים רבות, שבשנים האחרונות כמעט אין אחד ביניכם שאינו מכיר אותה או נחשף אליה בדרך כלשהי. אמנם רובכם מכירים אותה כדרך לעבודה פנימית, כנקודת מבט שונה על החיים, כתפישה רוחנית מעשית שאפשר לשלבה ביום יום, אך לקבלה יש גם פן נוסף, שהוא חלק מהמכלול השלם שהיא, כתורה רוחנית המקיפה את הקיום כולו.

אסטרולוגיה קבלית
באסטרולוגיה הקבלית מחולקים המזלות על פי חודשי השנה העבריים – לכל חודש מזל משלו. סדר המזלות הוא כפי שאתם מכירים מן האסטרולוגיה המערבית. חשוב לציין כי על פי הקבלה, אנחנו נמצאים "מעל המזל", כלומר אנחנו חלק מן הטבע אך איננו מושפעים אך ורק ממנו, אלא יש לנו אפשרות לפעול בניגוד אליו ולמנף אותו, כל עוד אנחנו מודעים ועושים את עבודתנו ההתפתחותית האישית והקולקטיבית. לפיכך, האסטרולוגיה הקבלית נועדה לסייע לאדם להכיר את טבעו טוב יותר, ואף להכיר את הסגולות המשתייכות למזל שלו – את החולשות ואת החזקות, את האופן שבו יוכל לרתום את הטבע הזה כדי "להיות מעליו". יתרה מכך, בקבלה מתייחסים לכל ההוויה שלנו כאן כאל הזדמנות לתיקון, להתפתחות, וכך גם מזלו של אדם – נועד להאיר לו את הנקודות שיתמכו בו במהלך התיקון הזה ואת אלה שאליהן עליו לשים לב.

מזלות לפי הקבלה
כל מזל על פי הקבלה משתייך ליסוד מסוים מיסודות הטבע – אדמה, מים, אוויר ואש. לכל מזל משויכת אות מהאותיות העבריות על סגולותיה, משויכות ספירות מתוך עשר הספירות, חגים עבריים, חוש אחד לפחות מבין חמשת החושים, שבט אחד משנים עשר שבטי ישראל ועוד ועוד.

מי עוסק בזה?
במזלות על פי הקבלה עוסקים כיום מיסטיקנים רבים. חלקם עוסקים ממש באסטרולוגית קבלית, לפעמים נוסף על אסטרולוגיה מערבית, חלקם עוסקים בשילוב של הידע הזה עם נומרולוגיה קבלית ולעתים עם נומרולוגיה מערבית, חלק מהקוראים בקלפים מצוידים גם בידע ובכלים מתחום הקבלה והמזלות. האסטרולוגיה הקבלית נוגעת בכל תחומי החיים ואפשר להשתמש בה הן ככלי תומך לשלל תהליכים מעמיקים והן ככלי לקבלת הכוונה נקודתית הנוגעת לחייכם כרגע ולשאלות שאתם מתמודדים עמן.

הדבר המשמעותי ביותר באשר לקבלה ולמזלות על פי הקבלה הוא העובדה שאפשר לשאוב ידע עצום על אודות עצמכם באמצעות הכלים הללו. כך תוכלו להכיר את עצמכם טוב יותר, לקבל כלים מעשיים להתמודד עם חייכם במהלך היום יום – גם ללא משברים מיוחדים, ולסייע לעצמכם להשלים את התיקון שלכם כאן, על פני האדמה, באופן המיטבי.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט