שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

צומתי דרכים בחיים

צומתי דרכים בחיים
מכירים את המצב הזה שאתם עומדים בפני החלטה חשובה מאוד בחיים שלכם, ומרוב שאתם עסוקים בה, אתם מאבדים את הכיוון הנכון לכם? מה קורה לנו בצומתי דרכים חשובים בחיים? מה אנחנו בדרך כלל עושים בהם ומה אנחנו ממליצים לכם לעשות בהם?

מתי אנחנו עומדים בפני צומתי דרכים בחיים?
האם אי פעם התלבטתם בהחלטה עסקית? נכון שלא פעם מצאתם את עצמכם מתלבטים בענייני הלב? החלטות מקצועיות, שאלות משפחתיות סבוכות שלא תמיד ברור לנו איך לנהל אותן, בעיות עסקיות, מקומות שבהם אנחנו נתקעים כלכלית, נפשית או רגשית ואנחנו מתלבטים בין כמה אפשרויות – או שפשוט נראה שאין שום אפשרות. אתם מכירים את כל אלה, נכון? אלה הם צומתי דרכים בחיים, ולפעמים הם יכולים להיות משמעותיים מאוד.

מה קורה לנו בצומתי דרכים בחיים?
על פי רוב, במקומות שבהם אנחנו נמצאים בצומת דרכים משמעותי בחיים, קורה לנו אחד מכמה דברים, או כולם גם יחד. בדרך כלל אנחנו מתחילים בהתלבטות בין שתי אפשרויות, שאיננו יכולים להחליט בלב שלם לגבי אף אחת מהן. אפשרות נוספת היא שלאחר מכן אנחנו מתחילים להתייעץ עם כל מי שסביבנו לגבי אותן אפשרויות, ובסופו של דבר אנחנו מוצאים את עצמנו מבולבלים עוד יותר ממה שהיינו בהתחלה, כי כל אחד מייעץ לנו אחרת, מתוך השקפת עולמו, ומביא אותנו לראות את הסיטואציה מנקודת מבט אחרת כל רגע. אנחנו מתבלבלים עוד יותר. בנקודה הזאת רבים מאיתנו מתייאשים ופשוט לא יודעים מה לעשות ולאן לפנות. ויש גם מצבים שבהם מלכתחילה נדמה שאין לנו אפילו אפשרות אחת, אבל משהו אחר חייב לקרות – למשל בסיטואציות שאנחנו מרגישים שאנחנו חייבים להחליף מקום עבודה אבל נדמה לנו שאין לנו שום אפשרות לעזוב אותו.

צומתי דרכים בחיים

מה לעשות?

הבעיה הרצינית ביותר עם מצב של בלבול בנקודות כאלה הוא שלפעמים זמננו אינו בידינו, ואנחנו חייבים להחליט. למשל בהחלטות עסקיות זה נכון הרבה פעמים. חייבים לקבל החלטה, מבולבלים ורוצים לדעת שקיבלנו החלטה נכונה ולא כזו שמתוך ערפל וחוסר אונים או תחושה של "אין ברירה". אז מה עושים?

ייעוץ באמצעות תקשור ככלי הוליסטי מתאים
בדיוק בשביל מצבים כאלה של צומתי דרכים בחיים קיימים יועצים. אנשים שאפשר להתייעץ איתם והם אינם מעורבים בשום צורה בחיים שלכם או בדרמה שלכם. הם לא חברים שלכם, לא משפחה, לא קולגות, הם אובייקטיביים והם מומחים בייעוץ.

לייעוץ בצומתי דרכים בחיים אנחנו ממליצים במיוחד על תקשור. הייעוץ באמצעות תקשור יכול לספק לכם תשובות מיידיות שאינן תלויות בדבר, ודאי לא בהיכרות קודמת או בהיכרות עם הנפשות הפועלות או אפילו איתכם. המתקשר מקבל מכם את המידע על הסיטואציה הנוכחית, ובאמצעות התקשור הוא מוריד אליכם את הידע המתאים ופשוט אומר לכם מה נכון לכם לעשות באותה סיטואציה. מתקשר טוב גם יתיר את הבלבול שאתם שרויים בתוכו, יחבר אתכם לעצמכם ויסביר לכם את התמונה כולה – כולל החלקים שאתם כנראה לא מודעים אליהם או שאינכם רוצים להכיר בהם…

אז בפעם הבאה שאתם בצומת דרכים, פשוט הרימו טלפון לאחד מהמתקשרים המומחים שלנו, עוד לפני שאתם מבלבלים את עצמכם… עשו לעצמכם את זה פשוט.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט