שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים – הדרך המהירה והמוכחת
קלפי הטארוט נמצאים בשימוש נרחב כיום, אצל מיסטיקנים מומחים וכן אצל אנשים שמחבבים את השימוש בהם ומוצאים אותו תומך בהם ברגעים מסוימים בחייהם. הטארוט ידועים כמסייעים בפתרון משברים, בנתינת הכוונה ברגעים קשים, ואספנו עבורכם כמה טיפים חשובים כדי לעשות זאת. בפעם הבאה שתרצו לשלוף קלף כשאתם במשבר, עצרו רגע והיזכרו בדברים האלה.
רובנו מכירים את קלפי הטארוט, או לפחות מודעים לכך שהם קיימים, אבל לא כולם יודעים שמלבד השימוש בהם לחיזוי עתידות, יש להם שימוש גם בפתרון משברים. כיצד?

ייחודם של קלפי הטארוט
ובכן, מומחים לתחום מספרים כי הטארוט פועלים באופן שבו הם בעצם מתקשרים עם תת המודע של האדם, וחושפים בפניו באמצעות דימויים את התשובות הנמצאות בתוכו. כלומר, מעבר לפרשנויות שמומחים יודעים להעניק לטארוט ולהעמיק בהן בנוגע לזמנים עתידיים, לנכון ולא נכון וכן הלאה, הטארוט גם יכולים לשמש כלי לחיבור לעצמנו ולניהול דו שיח מודע יותר עם עצמו, ודבר זה קריטי בעיקר בעתות משבר או קושי מיידי.
כך, כאשר אני נמצאת במשבר ואני זקוקה לתובנה מיידית, לנקודת מבט שלא חשבתי עליה, אוכל לפתוח בקלפים ולגלות דרכם דרכים חדשות להסתכלות על המצב שבו אני נמצאת. הטארוט בעצם מעלים את הדימויים הנמצאים בתת המודע שלנו ומעודדים אותנו, באמצעות המודע, למצוא פתרון יצירתי לסיטואציה שבה אנו נתונים.

פתיחה בקלפי טארוט – מיקוד שאלה
לשם כך, הדבר הראשון שעלינו לעשות בעת משבר הוא לנסח שאלה כראוי. זה הוא השלב הקריטי ביותר בפתיחת קלפים, וכדאי להקדיש לו את הדקות הדרושות. מומחים לתחום מספרים לנו שיש לשאול את השאלה באופן שתהיה חיובית לשואל, כלומר – כל תשובה שתתקבל באמצעות הטארוט, צריך להיות ברור לנו שהיא מכוונת למקום חיובי בעבורנו. כך, אם אנו שואלים אם עלינו ללכת ממקום או מאדם כלשהו, כך עלינו לנסח את השאלה, ולא לשאול אם להישאר. באופן זה, התשובה שתתקבל תהיה ברורה ובהירה לנו, וקל יהיה לנו להבין מה תת המודע שלנו מנחה אותנו לעשות.

פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים

פתיחה בקלפי טארוט – פענוח הפתיחה
בשלב השני יש לפענח את הפתיחה. לשם כך כדאי להיעזר במומחה לטארוט, אבל אם אתם פותחים בעצמכם, עליכם להיעזר לפחות במקרא של מהות הקלפים. לפי זה תוכלו לפענח את התשובה שהתקבלה, בהתאם למיקום הקלפים בפתיחה בטארוט ובהתאם למשמעות של כל אחד מהם. עם זאת, נזכיר כי קיימים מומחים שממליצים להשתמש בפתיחה בקלפי טארוט גם באופן אישי ויצירתי, בעיקר כאשר מדובר בנקודות משבר אישיות ובפתיחה שאינה מתבצעת על ידי מומחה. כך, תוכלו לפרש את הקלפים באופן היצירתי שנראה לכם באותו זמן, ובעצם לדלות את התשובה מתת המודע שלכם – להבין מה באמת אתם מבקשים לעשות בסיטואציה המסוימת. על פי הדמויות והאיורים, ועל פי שמות הקלפים, כמו גם על פי מיקומם והאופן שבו אתם מבינים את היחסים ביניהם, תוכלו לפרש את התשובה ולהקל על עצמכם בזמן הקושי. אם זוכרים שזו עזרה ראשונה ושמטרתה להקל עליכם עד שתגיעו להתייעץ עם מומחה, הדבר בהחלט יכול להועיל ולהקל.

פתיחה בקלפי טארוט – רעיונות לפתיחה מהירה
בעת הצורך, תוכלו לפתוח קלף יחיד ולקבל את המסר הנמצא בו. זכרו תמיד לפרש לטובה, וכך תוכלו להסתייע בטארוט בכל עת לתמיכה בזמנים לא פשוטים. פתיחה נוספת שאפשר לבצע היא פתיחת SOS, שבה פותחים שלושה קלפים; המרכזי שבהם הוא הקלף הראשי, והשניים האחרים מסייעים בפענוח המסר. גם במקרה כזה, זכרו לפענח את המסר באופן שיתמוך בכם. פתיחות כגון אלה, ואף פתיחות מורכבות יותר בטארוט, אפשר למצוא גם בטארוט אונליין כיום, וברובן מוצעת גם פרשנות. זכרו כי אם תשתמשו באופציה הזאת, הפרשנות שהמחשב נותן אינה מותאמת ישירות אליכם, אלא היא כללית ונכונה לכל אחד מהקלפים. כלומר, גם במקרה כזה, הדבר החשוב הוא לפענח את המסרים לטובתכם, לטובת צמיחתכם האישית ותמיכה בכם בזמן שקשה לכם.


דירוג

תגובה אחת בדף “פתיחה בקלפי טארוט לפתרון משברים

  1. גילת הגיב:

    מדהים… אף פעם לא חשבתי על זה שבעצם זה מסר מתת המודע… חשבתי שזה עניין של מזל איזה קלפים יוצאים ולא קישרתי את זה לזה שיש חיבור אנרגטי לתת מודע של האדם ולהילה שלו…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה