שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פתיחה בטארוט

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פתיחה בטארוט: הקלפים כמפתחות לעולמכם הפנימי
קלפי טארוט הם כלי רב עוצמה שיכול לסייע לנו לחשוף תשובות שלא היו מתגלות בדרכים אחרות. הפתיחוֹת בטארוט מגוונות, ובהתאם אליהן ניתן להגיע למידע פנימי, שפעמים רבות חסום בפנינו באופן מודע.
לפתיחה בקלפי טארוט מסורת עתיקת יומין, ובשנים האחרונות היא זוכה לעדנה מחודשת ומטפלים ומיסטיקנים רבים עושים בה שימוש בין יתר הכלים שהם מציעים לנו.

מהי פתיחה בקלפי טארוט?
קלפי טארוט הם קלפים מצוירים, שבשימוש הידוע בהם כיום, הם חושפים תכנים מתת המודע של האדם שבאשר אליו נשאלות השאלות, כמו גם תכנים מהעל מודע שלו – כהנחיות רוחניות או נשמתיות. פתיחה בטארוט היא שימוש בקלפים באופן מסוים, ביחס לשאלה מסוימת המנוסחת באופן מצומצם יחסית; הקלפים שנפתחים בעצם פורסים בפנינו את התשובה לשאלה שנשאלה, באמצעות הציורים שעליהם, התכנים שהם מסמלים, ומערכת היחסים בין הקלפים שנשלפו באותו זמן יחד.

באילו סיטואציות היא יכולה להועיל?
פתיחה בטארוט יכולה להועיל במגוון גדול של סיטואציות ושל נושאי חיים, ובעצם כמעט בכל דבר – הרוב תלוי באופן שבו ננסח את השאלה ובפתיחה או בפריסה שבהן נבחר. אפשר לקבל באמצעות הטארוט תשובות לשאלות בנושאי זוגיות, פרנסה, כיוון מקצועי או החלטות עסקיות, יחסים בתוך המשפחה או עם חברים ואפילו בנושאים של רכישות מסוגים שונים. כל שאלה המנוסחת באופן של "כן" או "לא", קל מאוד להשיב עליה באמצעות הטארוט, ושאלות מורכבות יותר יש לנסח בהתאם – ולדעת לפרש את הקלפים שנבחרו.

פתיחה בטארוט
איך מתבצעת פתיחה בטארוט?
אז איך זה בעצם מתבצע? ראשית, בוחרים את סוג הקלפים שאנחנו מעוניינים להשתמש בהם. יש סוגים שונים של קלפי טארוט מלבד הקלאסיים המסורתיים, ולעתים סוג אחר מתאים יותר לאדם או לנושא, מבחינת התמונות שעל הקלפים, עולם התוכן וההקשרים. לאחר מכן, האדם שפותח בעבורנו בקלפים – המומחה לטארוט – מגיש לנו את החפיסה לערבוב, ולאחר שערבבנו הוא יבקש מאיתנו לשלוף כמה קלפים, בהתאם למספר הקלפים שהוא מתכוון לסדר בפריסה (יש סוגים שונים של פריסות, ומספר הקלפים משתנה מפריסה לפריסה). השליפה תיעשה באופן לא מודע – כלומר בלי להסתכל על הקלפים שאנחנו מוציאים, בלי לבחור בהם אלא באופן אינטואטיבי.
לאחר שהקורא בקלפים סידר את הקלפים שהוצאנו על פי הפריסה הנבחרת (בדרך כלל הוא יחליט באיזו פריסה לבחור, ולעתים ישתמש בכמה פריסות במפגש), מתחיל החלק המשמעותי ביותר; בשלב הזה המיסטיקן מפרש בעבורנו את הקלפים שהתקבלו בפריסה. חשוב לציין שזה חלק משמעותי משום שבו אנחנו בעצם מקבלים את התשובות לשאלות ששאלנו, ועל כן מומלץ לבחור באדם שמומחה בקריאה בקלפים. על המיסטיקן לדעת לפרש את המיקום של כל אחד מהקלפים, כמו גם את המשמעות של הקלף עצמו. חשוב מכך – הוא צריך לדעת לקשור בין הקלפים והתהליך שהם משקפים ולהסביר לנו את זה ביחס לנושא שעליו שאלנו.

שורש העניין
מן הקריאה נוכל לקבל תשובות לא רק לגבי השאלה אם דבר מסוים נכון לנו או לא, אלא גם להבין מאין הוא נובע, מה שורשו, אילו השפעות פועלות עלינו מכל מיני כיוונים וכן כיצד לרפא או לתקן את המקום הזה כדי לפתוח דרך חדשה ובחירה שנכונה לנו באמת.


דירוג

תגובה אחת בדף “פתיחה בטארוט

  1. אליהו הגיב:

    סבתא שלי זיכרונה לברכה גם היתה פותחת בקלפים… ואיזה דברים היא היתה רואה על אנשים שם… מדהים. באמת אבל צריך לדעת לעשות את זה למרות שזה אולי נראה קל או חרטה לאנשים מסוימים. זה לא! ממש צריך להבין בזה וגם להיות מקושרים כדי לעזור לאנשים עם הקלפים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט