שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פסיכותרפיה הוליסטית מטפלים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פסיכותרפיה הוליסטית – איך תבחרו מטפלים?
הפסיכותרפיה ההוליסטית הולכת ומתבררת כשיטה שרבים בוחרים בה כיום, ונדמה שהיא שילוב מוצלח בין כל העולמות הטיפוליים כמעט. איך תבחרו מטפל בפסיכותרפיה הוליסטית ובמה הוא יוכל לסייע לכם? המשיכו לקרוא.

הפסיכותרפיה ההוליסטית מבוססת על ההנחה שכל אדם מורכב משילוב בין גוף לנפש, ושהשילוב הזה משמעותי ויש לעבוד עם כל הרבדים שבו. מאחר שהנחת היסוד על פי תורה זו היא ההשפעה ההדדית הקיימת בין כל הרבדים שבאדם, הרי שהטיפול בשיטה זו יהיה משולב, גמיש ומאוד מותאם לאדם, למצבו המסוים, לזמן בחייו ולהעדפות שלו.

במה יוכלו לסייע לכם מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית?
מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית יכולים לסייע באמצעות השיטה במגוון רחב מאוד של סימפטומים ושל בעיות. החל מבעיות פיזיות כמו אלרגיות למיניהן, בעיות במערכת הנשימה, קשיים בשינה, בעיות במערכת העיכול, מיגרנות ותופעות כרוניות נוספות, ועד לבעיות נפשיות או רגשיות – כמו חרדות ופחדים ברמות שונות, בעיות רגשיות, קושי בהתמודדות זוגית או חברתית, פחד קהל, חרדת בחינות ועוד.

איך מאתרים מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית?
כיום אפשר למצוא מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית במאגרים שבהם הם מופיעים, מאגרים הקשורים לאגודות שונות, לבתי הספר המלמדים את התחום, וכן בפורומים שבהם ממליצים עליהם ובפורומים מקצועיים. כמו כן, אפשר לחפש באופן ישיר ברשת על ידי מילות החיפוש המתאימות ("פסיכותרפיה הוליסטית מטפל/מטפלת/מטפלים"). אפשר גם למקד את החיפוש באזור מגוריכם או באזור הגאוגרפי הרצוי לכם. אפשרות נוספת היא לשאול אנשים שאתם מכירים ושהתנסו בסוג כזה של טיפול, כך שתוכלו גם לשמוע מהם על חווייתם בטיפול ובתהליך שעברו, על המטפל שעמו עברו את התהליך וכדומה. באותו אופן, אפשר לבקש המלצות בפורומים המתאימים.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים מטפל בפסיכותרפיה הוליסטית?
כך או כך, לפני שתבחרו במטפל שעמו תיכנסו לתהליך, כדי לבדוק כמה דברים: ראשית, כדאי לבדוק היכן הוא הוכשר. כיום ישנם בשוק אנשים המכנים עצמם מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית, אך למעשה לא עברו הכשרה מתאימה ומקיפה באופן מקצועי. כיום מדובר במסלולי לימודים של כמה שנים, שבהם לומדים לעומק את עולם הנפש, את עולם הטיפול ההוליסטי וכלים לטיפול מכל אחת מהאסכולות, כמו גם את תחום הטיפול בכלל (יחסי מטפל-מטופל, מקצועיות, אתיקה, התמודדות עם משברים ועוד); הדבר השני שכדאי לבדוק הוא האזור הגאוגרפי והיכולת שלכם להגיע אליו, שכן מדובר בטיפול שלא יכול להיעשות מרחוק או בטלפון; דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא מה סל הכלים העומד לרשות המטפל – כלומר באילו שיטות טיפול הוא מצויד. ישנם מטפלים המשלבים גם טיפול במגע למשל וישנם כאלה שלא. ישנם כאלה שעובדים גם באמצעות תרפיה באמנות, ישנם כאלה המשלבים טיפול אנרגטי ואפילו תמציות צמחים. לא כולם עושים הכול, כך שכדאי לשאול ולראות אם אתם מתחברים לכלים העומדים לרשותו.

אם יש לכם המלצות על מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית, נשמח אם תשתפו אותנו! כתבו לנו בתגובות למאמר ותוכלו לסייע לאנשים אחרים.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט