שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פותר חלומות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פותר חלומות – מה כדאי לדעתי לפני שבוחרים פותר חלומות?
פותרי חלומות היו אנשים שנחשבו למכובדים מאוד בעולם העתיק, ובכל התרבויות. פותר חלומות נחשב לאדם המחובר לעולמות עליונים ורוחניים ובעל ידע מקיף בכל הקשור לפענוח חלומות, לידע מיסטי ולנפש האדם.

חלומות הם השער אל האזורים הלא מודעים בנפשנו, ויש אומרים שהם אף מקשרים אותנו לנשמתנו, ובאמצעותם אנחנו מקבלים מסרים מממדים גבוהים יותר. פתרון חלומות נחשב בעבר לאמנות חשובה ונעלה, והשימוש בעזרתם של פותרי חלומות היה נפוץ. פענוח חלום יכול לשפוך אור בעבור האדם החולם על חייו ועל בחירותיו, לכוון אותו ולסייע לו להתמודד עם הפחדים הקיימים בו.

מיהו פותר חלומות?
כיום, פותרי חלומות יכולים להיות אנשים הבקיאים בתחום הקבלה, רבנים או צדיקים, אך גם מטפלים מתחומי הפסיכולוגיה או מיסטיקנים. בכל אחד מן התחומים או האסכולות הללו, פותר חלומות הוא אדם שבקי בתחום הידע שלו ויודע כיצד להבין את הסמלים ואת הדימויים המופיעים בחלום המסוים של האדם הפונה אליו. דבר חשוב נוסף הוא היכולת להבין את ההקשר בין כל הסמלים המרכזיים המופיעים בחלום, ולדעת לפענח אותם בהקשר לחייו של האדם המסוים שביקש לקבל פתרון לחלומו.

פותר חלומות
איך פותרים חלומות?
ראשית, יש לספר את החלום במלואו לפותר החלומות; כשאנחנו מתארים את החלום שחלמנו, נציין פרטים רבים ככל האפשר – כל מה שאנחנו זוכרים. אין זה משנה אם זה באמת היה הסדר הכרונולוגי בחלום או לא, העיקר שנספר את כל מה שזכור לנו; את הדברים שבאמת חשוב שנבין ההכרה שלנו שומרת, זוכרת מן החלום – ועל כן הם כנראה המרכזיים. חלקי תמונות, סצנות, שיחות שנערכו בחלום, ריחות, צלילים, צבעים, רמזים, ובעיקר – ההרגשה והתחושה שלנו בזמן החלום וכן בעת ההתעוררות.

פותר חלומות מיומן ישתמש בכל המידע הזה; הוא יפרש את הסמלים המרכזיים בחלום על פי מאגרי הידע המוכרים לו (קבלה, פסיכולוגיה, תורות רוחניות ומיסטיות שונות), אלה שבהם הוא שולט, וידע לחבר את כל פיסות המידע – מכל החושים, לכדי מהלך אחד ברור, שאותו יקשר לנפש החולם. כלומר, חשוב לדעת לעשות סינתזה מלאה בין כל הפרטים ולהבין מה מתרחש בחייו של אותו אדם בזמן המסוים הזה, כדי לקשור את הקצוות ולהעניק לחולם פתרון אישי המותאם למציאות חייו.

נציין כי יש פותרי חלומות המתייחסים לחלום כאל מנבא את העתיד ויש כאלה ששוללים את הגישה הזו. נוסף על כך, חלק מפותרי החלומות יעשו שימוש גם בקלפים, בתקשור או בשיטות מיסטיות נוספות לצורך קבלת הכוונה ודיוק בעת פתרון החלום.

איך לבחור פותר חלומות?
ניתן למצוא כיום ברשת פרטים רבים על אודות פותרי חלומות מכל האסכולות. כדי לבחור בפותר המתאים לנו ביותר, ראשית נבדוק שהוא עובד על פי אסכולה שמתאימה לנו ואנחנו מאמינים בה. שנית, חשוב להבין שפתרון חלום – מתן פרשנות או פענוח לחלום – משפיעים על הנפש וגם על המציאות; ונסביר: כאשר מספרים לנפש דבר מסוים, הוא נשאר בתוכה והיא מתייחסת אליו כאל מידע נכון, גם אם במודע שלנו נאמר לעצמנו שהדבר אינו נכון. כלומר, כל סיפור שמספרים לנו ביחס לעצמנו "נקלט במערכת שלנו" ולפיכך גם משפיע על המציאות שלנו – גם אנרגטית וגם מבחינת התייחסותנו לדברים שקורים הלאה. לכן, חשוב מאוד לבחור באדם מהימן ובעל שיעור קומה, אדם ששמעתם המלצות על אודותיו, ובעיקר – אדם שתוכלו לדעת בוודאות שהמטרה המרכזית העומדת לנגד עיניו היא לפרש את החלום לטובת החולם – לסיוע לצמיחה האישית שלו, להעצמתו ולחיזוקו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט