שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פותחות בקפה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

פותחות בקפה – כיצד לבחור את המתאימה ביותר עבורך?
איך בוחרים פותחות בקפה שבדיוק יתאימו עבורך? דיברנו עם כמה נשים שהתייעצו עם פותחות בקפה מומלצות, וחזרנו עם מסקנות ועם המלצות שלהן.

פותחות בקפה יש המון כיום. הרבה מהן אכן מומחיות, חלקן ידועות בשמן, אחרות מומלצות מאוד בפורומים מסוימים, אבל איך תדעי למצוא את האחת שמתאימה לך ביותר? אין טוב מבעל ניסיון, ולכן במאמר הזה התמקדנו בהמלצות מנשים שהיו אצל פותחות בקפה והן תורמות לנו מניסיונן.

המלצה ראשונה: דברי איתה
גילת מספרת שהיא ביקרה בשנה שעברה אצל קוראת בקפה שהיתה מאוד מומלצת אבל לא היתה מוצלחת. "קיבלתי עליה המון המלצות מאנשים רחוקים שאני מכירה. כולם השתפכו עליה והיה לה אתר מאוד מרשים ברשת. הגעתי אליה והיתה לנו פגישה שיצאתי ממנה מזועזעת. במקום שהיא תחזק אותי, הרגשתי שהיא מחלישה אותי. זה לא קשור אפילו לדברים שהיא אמרה, אלא לצורת הביטוי שלה. הטעות שעשיתי היתה שדיברתי איתה רק שנייה כדי לקבוע איתה ולא השקעתי רגע בשיחה. יותר מזה, לא נתתי מקום לדברים שהרגשתי כשדיברתי איתה. יכול להיות שהיא אכן פותחת בקפה מעולה, אבל האישיות שלה והאישיות שלי לא מתחברות… אני ממליצה לתת לעצמך להרגיש את מה שאת מרגישה כשאת מדברת איתה בטלפון. אם היא לא מוצאת חן בעינייך, חבל על המאמץ וגם על עוגמת הנפש שיכולה להיות."

המלצה שנייה: לכי למישהי שקרובה למקום מגורייך
מהניסיון של ריקי אפשר ללמוד עוד משהו חשוב. היא מספרת לנו שבמשך שנים היתה לה פותחת בקפה מעולה, ממש קרובה לביתה, והיא הלכה אליה כמעט כל שבוע. "היא היתה כמעט חברה שלי כבר, וללא ספק מישהי שידעה המון על העולם הפנימי שלי והיתה שותפה לחיי, ללבטים שלי ולהחלטות החשובות שלי. יום אחד היא קמה ועברה לצפון, ומאז לא הצלחתי להגיע אליה. בסופו של דבר, מצאתי מישהי שקרובה למקום שאני גרה בו, וכיום אני מסתייעת בה באופן קבוע." מאחר שקריאה בקפה אינה יכולה להתבצע בטלפון אלא מחייבת מפגש פנים אל פנים, חשוב מאוד שתבחרי פותחת בקפה שקרובה למקום מגורייך. גם אם כרגע נראה לך שלא תשתמשי בשירותיה בכל שבוע או לעתים קרובות, עדיף לך בכל זאת לאפשר לעצמך את זה ולבחור מישהי שתוכלי להגיע אליה לעתים קרובות, אם תרצי בכך.

המלצה שלישית: לכי למישהי שקיבלת עליה המלצות מחברות
אם את לא יכולה לבחור בעצמך, דברי עם אנשים שקרובים אלייך וקבלי מהם המלצות. "אני לא הצלחתי לבחור," מספרת רוית. "חיפשתי פותחת בקפה טובה, ומרוב המלצות ששמעתי, לא הצלחתי להחליט למי ללכת. בסופו של דבר דיברתי עם חברות קרובות שלי, ששתיהן היו אצל אותה אחת ומאוד התרשמו ממנה. היא עזרה להן מאוד. מאחר שאני יודעת שאנחנו דומות, אני וחברותיי, יכולתי בקלות להסתמך על ההמלצה שלהן וכך הן פתרו לי את הקושי בבחירה מבין כל אלה שהיו מומלצות על ידי אנשים שאני פחות מכירה או שמאוד שונים ממני." ברגע שתקבלי המלצה ממישהי שקרובה אלייך ואת יודעת על פי מה היא בוחרת, יהיה לך קל יותר להסתמך עליה.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה