שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

פאנג שואי – כיצד לבחור מומחים בתחום?

פאנג שואי – כיצד לבחור מומחים בתחום?
אם משהו לא מסתדר לכם בבית, בחיים או בזוגיות – כדאי שתבדקו את המקום שבו אתם חיים או את זה שאתם מבלים בו שעות רבות ביום. אולי זה חדר השינה שלכם שאינו מאורגן כראוי? אולי פינת העבודה שלכם פונה אל הצד הלא נכון? אולי הסלון שלכם עמוס מדי ואולי הארונות שלכם מכילים דברים שכבר מזמן היו צריכים לפנות את מקומם? פאנג שואי, התורה המזרחית שלפיה לכל דבר יש מקום נכון – המביא את השפע לחייכם.

מהו פאנג שואי?
פאנג שואי היא תורה המבוססת על חכמה מזרחית עתיקה ועמוקה (חכמת הטאו, על פי רוב המקורות), ולפיה האופן שבו המרחב שאנו חיים בו מאורגן הוא משמעותי ביותר. לפי התורה הזו, יש צדדים וכיוונים הנכונים לזרימת אנרגיה המיטיבה עם כל דבר בחיינו, וכדאי לדעת אותם. אם אתם שואלים למה, נספר לכם שמסתבר שלא כל חדר בבית מתאים להיות חדר שינה, למשל, ולא כל חדר מתאים להיות חדר עבודה. יש כיוונים (צפון, דרום וכן הלאה) שטובים יותר לזוגיות ויש כאלה שתומכים דווקא בפרנסה ובמקצועיות. מעבר לזה, הזרימה האנרגטית שבין החפצים בבית, החומרים שמהם עשויים החפצים הממוקמים בכל חדר ואפילו הצבעים שאנו בוחרים – כל אלה משפיעים על האנרגיה במקום שבו אנו חיים, על זרימתה ועל התמיכה שלה בנו. זאת אומרת, לכל דבר יש משמעות. הרעיון המרכזי בפאנג שואי הוא הסתמכות על הזרימה הנכונה, כפי שהיא בטבע וביקום.

פאנג שואי - אנרגיה טובה, ביחד.

פאנג שואי – אנרגיה טובה, ביחד.

מה עושה מומחה לפאנג שואי?
מאחר שלכל דבר יש משמעות, ומאחר שהכול הוא מלאכת מחשבת בארגון המרחב המסוים שבו אתם חיים – הכיוונים, המיקומים, הפתחים, המרקמים, החומרים והצבעים – וכל זה צריך להיות מתואם עם המטרות שלכם, עם המיקום שלכם בחיים ועם מה שאתם מבקשים לעצמכם, בשביל זה יש מומחי פאנג שואי. מומחה לפאנג שואי יגיע אליכם עם כל הידע שיש לו בתחום, ויעשה לכם סדר. לשם כך הוא יבוא אליכם, יבדוק באיזה בית אתם חיים, מה האפשרויות הטמונות בו לשיפור, מה אתם רוצים ואילו תחומים חסומים בחייכם – ואיך אפשר לארגן מחדש את כל זה כדי שהשפע יחזור לזרום בחיים שלכם ותראו את התוצאות בתוך היום יום.

כיצד תבחרו מומחה לפאנג שואי?
מומחה לפאנג שואי צריך להיות בעל ידע וניסיון מעשי רב בתחום. במקרה הזה חשובים הלימודים וההסמכה המעשית, ולכן בדקו עמו היכן למד וכמה שנות ניסיון עומדות לרשותו. לאחר מכן בקשו לראות עבודות שלו, ואל תתביישו לבקש גם לדבר עם אנשים שהיו לקוחות שלו. אספו מידע וקבלו רושם אמיתי אם האדם העומד מולכם יודע על מה הוא מדבר, עד איזו רמה מגיעה המקצועיות שלו וכמה מיומנות יש לו בתחום. נוסף על כך, אם אתם זקוקים לעזרה בתחום מסוים בחייכם – נניח פתיחה של השפע באזור הפרנסה למשל – ספרו לו על כך והתרשמו מעומק השאלות שלו ומרמת המומחיות שלו בתחום המסוים הזה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה