שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסתר קבלה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
זמין/ה לשיחה

אסתר, המוכרת בשמה "אסתר תהילים וקבלה", גדלה בבית דתי והחלה את דרכה בעולם המיסטיקה עוד בילדותה. היא מספרת שכאשר היתה בת שתים עשרה לערך החלה לקבל מסרים באמצעות חלומות; היא נהגה לחלום על אנשים שהיא מכירה – בעיקר משפחה, חברים, שכנים – ולאחר שסיפרה להם את הדברים, על פי רוב הם היו מתגשמים ומתממשים במציאות, בדיוק רב.
המלצה - אסתר עזרא וגנר

חלפו השנים ואסתר המשיכה לקבל מסרים ולבדוק את התגשמותם בעולם המציאות. בהמשך, לאחר שנפטרה סבתה הגדולה (סבתא רבתא) הצדיקה, בגיל תשעים ושש, החלה אסתר לחלום חלום שחזר ונשנה – ובו סבתה מגיעה אליה, שמה ידיה על ראשה של אסתר ומברכת אותה שוב ושוב – מספרת לה כי היא נועדה לסייע לאנשים.
לאחר שהחלה לקבל אנשים לאט לאט, שמעה התפשט מפה לאוזן, והיא מציינת כי כך מגיעים אליה אנשים עד היום. עם השנים, במסגרת התפתחותה המקצועית וצמיחתה הרוחנית כמיסטיקנית הנסמכת על דרכי הקדושה בלבד – ביקרה אצל רבנים גדולים רבים, שמהם למדה שיטות נוספות לשימוש בתורת הקבלה ולסיוע לאנשים.

תחומי העיסוק של אסתר תהילים וקבלה
אסתר מייעצת לכל סוגי הבעיות, השאלות והאתגרים. היא מסייעת בענייני זוגיות – זיווג ומערכות יחסים זוגיות, התאמה וכדומה; מתמחה בפירוש שמות על פי הקבלה ובפתרון חלומות; מייעצת בשאלות הקשורות לפתיחת עסק או להתקשרויות עסקיות; מייעצת בבחירת בית או דירה – להשכרה או לרכישה, כמו גם באשר לזמן המתאים לכך; מכוונת לתחום הלימודים המתאים ובמקום המדויק לאדם; ומסייעת בתהליכים רגשיים ורוחניים הכרוכים בשינויי חיים, שעמם כולנו מתמודדים לאורך דרכנו. כמו כן, אסתר מסייעת בתחומי הפריון, בשחרור מצבים חסומים בחיים ובסילוק עין הרע.
את כל אלה היא עושה בדרכים של קדושה, לדבריה. כך למשל אינה פותחת בקלפי הטארוט אבל היא כן פותחת בספר תהילים, בספר תנ"ך או באמצעות נרות – שיטות שאותן למדה מרבנים גדולים במהלך דרכה הרוחנית. כמו כן היא משתמשת בחכמת הקבלה – פירושי שמות, נומרולוגיה קבלית, אסטרולוגיה קבלית ועוד. התמחות נוספת שלה היא הענקת סגולות על פי הקבלה, כמו גם הנחיה לטיהור, כגון החלפת מזוזות או תפילין שאינם כשרים. את כל אלה היא יודעת – מקבלת כמסרים ישירים אליה, או מתוך הספרים שבהם היא משתמשת לפתיחה, ובאמצעותם היא מכוונת את לקוחותיה.

ייחודה של אסתר תהילים וקבלה
אחד התחומים הייחודיים לאסתר, שבהחלט לא כולם עוסקים בהם, הוא הסרת עין הרע. אסתר עושה זאת באמצעות שיטות מגוונות מתורת הקבלה. בין השיטות, היא משתמשת גם בביצה לצורך הסרת עין הרע; היא מספרת כי הביצה משולה לנשמה, ועל כן היא מתאימה לתהליך הזה. היא משתמשת בביצה – הן לאבחון העין הרעה השורה על האדם המסוים, והן לצורך הסרת העין הרעה. כך למשל היא מציינת כי אם אדם אינו מצליח לשבור את הביצה (שאינה מבושלת) – היא בדרך כלל מסיקה מכך שמוטלת עליו השפעה חזקה של עין הרע. כדי להסיר את העין הרעה היא משתמשת באופן מיוחד בביצה (שאותן לא חשפה בפנינו – מתוך אחריות מקצועית, כדי שלא כל אחד ינסה בעצמו לעשות זאת, צריך לכך ידע, ניסיון וחיבור רוחני מתאים), ומשלבת אותן בשמות של רבנים צדיקים, בסגולות ובפסוקים הידועים לה. אסתר מציינת כי היא מצליחה לאבחן ולאתר את מקור הכישוף, כמו גם את דרגתו כאמור, ויודעת בדיוק איזו הנחיה לתת לכל לקוח בכל פעם.

נוסף על כך, אסתר תהילים וקבלה מקיימת ערבי תוכן למגוון רחב של חברות ושל ארגונים, כמו גם ערבי רווקים או רווקות. במפגשים מסוג זה היא פותחת בהרצאה כללית שבה היא מספרת מה הוא עולם הקבלה והמיסטיקה, ולאחר מכן היא בדרך כלל עוברת לייעוץ פרטני – כל אחד מן המשתתפים מקבל ייעוץ פרטי, מקוצר אמנם, במסגרת ערב או מפגש כזה. כמו כן, במפגשים כאלה כל אחד מן המשתתפים מקבל מתנה – מפה אישית שאסתר מכינה על פי הקבלה, בשילוב הנומרולוגיה הקבלית, האסטרולוגיה הקבלית וכן על פי שמו.

מטופלים מספרים

"רציתי להגיד לך שנכנסת לי ממש ללב והצלחת לרגש אותי, וקלעת בול עלי ועל בן זוגי… אני לא מצטערת לרגע שהכרתי אותך. הידע שלך והביטחון שבו את מעבירה את ההרצאה מעוררים התפעלות…"

"הייתי בלא מעט מסיבות רווקות בחיי, חלק עם סקסולוגיות וחלק עם מיסטיקניות, ובלי להעליב, הן היו נחמדות ולא מעבר לכך… שלשום נהניתי כל כך וממש יצאנו כל הבנות בהלם מהמסרים שקיבלת. ערב רוחני מדהים, ובזכותך… האמת, לא רצינו ללכת הביתה…"

טיפ לפני יצירת קשר
לפני יצירת קשר עמה, אסתר מבקשת להכין דף ובו שאלות מפורטות שתוכלו לשאול במהלך השיחה. דבר נוסף הדרוש לה הוא תאריכי לידה מעודכנים – עברי ולועזי. היא מדגישה כי אפשר לשאול יותר משאלה אחת ואפשר לשאול גם על אנשים אחרים.
דבר נוסף שהיא מבקשת להדגיש הוא העובדה כי היא מעולם לא אמרה לאדם דבר שלילי; בהנחיות שקיבלה מהרבנים הודגש העניין הזה, שיש לסייע לאנשים מן הצד החיובי. כלומר היא נותנת ייעוץ והכוונה בצורה בונה; כך, גם כאשר היא רואה לדוגמה שאדם חולה חלילה או שעתיד להתרחש דבר מה חמור – מה שהיא עושה הוא לכוון אותו ישירות לאופן שבו יוכל למנוע או לתקן את הדבר שהיא רואה. במקרה כזה למשל, היא ישירות תיתן לאותו אדם את הסגולות שהוא זקוק להן, תאמר לו להחליף מזוזות – או כל דבר אחר שהיא מקבלת כ"תרופה" להצלת המצב.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אסתר אליאייב נומרולוגית
אסתר אליאייב נומרולוגית
זמין/ה לשיחה


דירוג

תגובה אחת בדף “אסתר קבלה

  1. רוית מהצפון הגיב:

    אסתר היא נעימה ומיוחדת והייעוץ שלה עושה פלאים. אני התייעצתי איתה לא מעט פעמים, בנקודות של משבר וברגעים של החלטות חשובות, וכל העבודה איתה עושה לי רק טוב ומפתחת אותי מבחינה אישית. אחזור אליה שוב ושוב… מומלצת בחום ומכל הלב 🙂

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט