שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

עולם הנסתר

עולם הנסתר
מיסטיקה, רוחניות, העולמות שמעבר, חוקי הקיום והבריאה, מאגיה… כל אלה הם שמות אחרים לעולם הנסתר. אותו עולם שרבים מאיתנו מחפשים בו תשובות כיום, מתוודעים אליו לאט לאט ומתפלאים בכל פעם מחדש. איך זה יכול להיות שדברים שאינם נתפסים בשכל – פשוט עובדים, פעם אחר פעם?

מהו עולם הנסתר?
עולם הנסתר הוא אותו עולם שמעבר. בדיוק אותו עולם שאי אפשר להסביר אותו בנוסחאות, בהוכחות, במדע או באופן רציונלי, אבל רבים מאיתנו כבר חשים כיום שהוא קיים. האם לא חשתם פעם שאתם יודעים דברים בלי שקיבלתם עליהם שום מידע? האם לא חלמתם פעם חלום שהתגשם אחד לאחד במציאות לאחר מכן? האם לא הייתם פעם במצב שבו מישהו אמר לכם משהו, ומיד לאחר מכן הוא התרחש, בלי שום היגיון לכל המציאות שהייתה קודם לכן?

כל הדברים הללו גורמים לנו לשאול את עצמנו שאלות כמו איך היקום עובד, מה בדיוק קורה פה, אילו דברים קיימים מעבר לנו ולתודעה הרגילה המאפשרת לנו לתפוס את המציאות באמצעות חמשת החושים בלבד, מה תכלית הקיום שלנו ומה בעצם נועדנו לעשות פה – כבני אדם בכלל או באופן אישי. והתשובות לכל אלה נמצאות בעולם הנסתר. בעולם שאינו גלוי לעין, זה שמקיף אותנו מכל עבר אבל איננו יכולים לראות אותו באופן ישיר, אלא רק להתקשר אליו בכל מיני אמצעים כאלה ואחרים, או לאט לאט להתחבר אליו יותר בכוחות עצמנו – ברגש, באינטואציה, מתוך הקשבה פנימית מיוחדת ועמוקה.

עולם הנסתר

מה בין מיסטיקה ובין עולם הנסתר?
כך, בעצם כל התחומים האלה שאתם מכירים טוב יותר או פחות ואוהבים ומחפשים את הייעוץ באמצעותם – תקשור, קלפי טארוט, פענוח חלומות, קריאה בקפה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה ועוד ועוד – הם כולם תחומים הקשורים לעולם הנסתר. מיסטיקה היא שם אחר לעולם הנסתר, ולמעשה היא חלק ממנו. התורות המיסטיות מייצגות את עולם הנסתר, כל אחת בדרכה. איך זה ייתכן? ובכן, כל אחת מהשיטות המיסטיות היא בעצם צינור אחר, כלי אחר להתחבר דרכו אל העולמות שמעבר לעולם הגשמי הזה שלנו, לקבל מידע מישויות רוחניות כאלה או אחרות, להתחבר לנשמה שלכם, למהות שלכם ולדרך שלכם.

טוב, אנחנו הרי חיים פה בעולם הגשמי, אז מה תפקידו של עולם הנסתר בחיינו?
שאלה מצוינת. העובדה היא שכיום יותר ויותר מאיתנו מחפשים את תורת הנסתר, את ההתפתחות הרוחנית ואת הייעוץ המיסטי, ולא בכדי. האנושות מתפתחת; אמנם המדע עדיין שולט ביד רמה, אבל יותר ויותר מבינים שהוא יכול להסביר אך ורק תופעות שכבר ידועות לנו, ולא דברים חדשים באמת.

המדע מאפשר לנו להבין את היקום שסביבנו באמצעות השכל, באמצעות מחקרים ובאמצעות פענוח הכפוף לחמשת החושים הרגילים שלנו. מה שהוא אינו יכול להסביר הוא את הדברים שמאחורי התופעות שאנו רואים. הוא אינו יכול להסביר את המהות או את הסיבה להיווצרות של כל הדברים האלה, את הסיבות שבגללן אנו עדים לאותן תופעות, את תכלית הקיום או את מטרת חיינו וייעודם. לאור זאת, ועם ההתעוררות הרוחנית שכולנו חווים בשנים האחרונות, אנחנו מחפשים תשובות נוספות והסברים נוספים, כאלה שאינם נשענים אך ורק על חמשת החושים ועל הידוע לנו בעולם הזה. ואלה – כל אלה – נמצאים בעולמות שמעבר, בממלכת הרוח והנשמה, בעולם הנסתר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט