שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

סיפור מדהים: אל תדאגי – יהיה לך ילד

"אל תדאגי, יהיה לך ילד!"
הייתה לי מטופלת שמאוד מאוד רצתה ילדים, יותר מהכול היא רצתה ילדים. הייתה נשואה במשך שנתיים, ולא הצליחה להיכנס להיריון. ואם היא כבר נכנסה להיריון, מיד אמרו לה שהיא צריכה להפיל, כי אמרו לה שהילד לא בסדר.

העניין הוא שכל הזמן ביקרו אותה, אמרו לה שהיא לא בסדר. והיא האשימה את ההורים שלה שהם גרמו לזה שהיא לא תצליח להיכנס להיריון תקין, כי הם כל הזמן לחצו עליה; מאז ומתמיד הם אמרו לה שאחותה יותר טובה ממנה, ושכל מה שהיא עושה, לא מספיק טוב. חייבים להבין שכל דבר כזה, כל משפט שאנחנו אומרים לעצמנו, כמו "אני לא מספיק טובה", "אני לא מספיק שווה" וכדומה, הכול חוזר על עצמו כל הזמן. והמשפטים שההורים שלנו אומרים לנו כשאנחנו קטנים, מלווים אותנו כל החיים – ובעיקר בנקודות משבר. כל האמונות שהם גרמו לנו להאמין על עצמנו, צצות ומכשילות אותנו בדיוק ברגעים הכי קשים בחיים שלנו, כשאנחנו זקוקים לחיזוק.

בעוד שנה יהיה לך ילד
אחרי שנה שעבדנו יחד עבודת עומק, עם המון הילינג וניקוי של משקעים רגשיים, אמרתי לה, "בשנה הבאה יש לך ילד". וכך היה. בתוך פחות משנה היא ילדה ילד. הכול הלך באופן טבעי ומתוך בריאות שלמה. היא נכנסה להיריון בקלות, שמרה על ההיריון, אף אחד לא אמר לה שהיא צריכה להפיל, חלילה. הכול הלך חלק.

אנשים שמהילדות שלהם דיברו אליהם לא יפה – ומספיק שאימא אומרת לילד שלה, "אח שלך יותר טוב ממך", היא גמרה אותו. אותו ילד יגדל וכל הזמן יחשוב, "הוא יותר שווה ממני", וכל הזמן כל החיים הוא רוצה לרצות אחרים. יהיה עסוק בריצוי כולם, כל החיים. ומה איתו? איפה הוא? זה מה שקרה לאותה אישה. בפועל, היא לא אהבה את עצמה בכלל, וזה כי אחרים לא אהבו אותה. ברגע שהיא נכנסה לאזור שבו היא באמת אוהבת את עצמה, אבל באמת – לא הייתה לה שום בעיה להיכנס להיריון וללדת ילד בריא לגמרי.

איך אני עושה את זה?
הדבר הכי חשוב שאני עושה הוא ללמד את המטופלים שלי לאט לאט את התהליך של קבלה עצמית, של אהבה עצמית, ולהגיע לאהבה שלהם עם עצמם. לאחר מכן, אני מלמדת אותם להביא את זה לעולם. כל אדם הוא ביטוי אלוהי, וברגע שהוא כזה, הוא מקום ראשון. אם הוא לא יעשה עבודה עם עצמו, אף אחד לא יראה אותו.

כשהתחלתי לעבוד עם אותה אישה, התחלתי לעשות לה העצמה, ולעשות לה גם הילינג. היא פתאום הרגישה שמישהו מתייחס אליה, שמישהו רואה אותה, שם עליה, רוצה לעזור לה… כל מה שלא עשו ההורים שלה – אני עשיתי. הילד הפנימי  שלה זעק וצעק, כי לא שמו לב אליה כשהייתה קטנה. והיא התהלכה עם משהו על הגב, ולא הבינה מה זה. היום יש לה ילד פרח, מדהים, איזה דבר. היא לא יודעת איך להודות לי.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה