שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

סיפורו של "מכור" לשיחות ייעוץ מיסטי

סיפורו של "מכור" לשיחות ייעוץ מיסטי
תמיד אהבתי להתייעץ, ובשנים האחרונות הפכתי את זה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי. מאז שגיליתי את הייעוץ המיסטי, אני משתמש בו באופן די קבוע, ואני רוצה לספר לכם על זה. וידויו של "מכור"? קראו עד הסוף והחליטו בעצמכם.

איך התחיל ה"רומן" שלי עם הייעוץ המיסטי?
שמי אליעד, אני טכנאי מזגנים בשנות הארבעים לחיי, נשוי עם שלושה ילדים. כמו שאמרתי, מאז ומתמיד אהבתי להתייעץ – עם אנשים חכמים ממני, עם אנשים מבוגרים, אפילו עם ילדים. במהלך חיי הבוגרים התנסיתי בתקשור ובפתיחה בקלפים, וגיליתי שאני מאוד נמשך לקבלת עזרה בדרך הזאת. בכל פעם המסרים היו מדויקים, וההנחיות שקיבלתי מאוד עזרו לי.

השינוי האמיתי קרה מאז שגיליתי את הייעוץ המיסטי אונליין. בהתחלה הייתי מנהל שיחת טלפון עם מיסטיקן אחת לשבועיים בערך, אחר כך אחת לשבוע, ולאט לאט גיליתי שאני מתקשר לעתים תכופות מאוד. מה זה "תכופות מאוד"? יכולות להיות תקופות שאני מתקשר עדיין רק פעם בשבועיים, ויכולות להיות תקופות שבהן אני מתקשר משהו כמו שלוש פעמים בשבוע אפילו. "מכור", אתם אומרים? לא בהכרח.

"מכור" לשיחות ייעוץ

"מכור" לשיחות ייעוץ

מה הגישה שלי לייעוץ המיסטי?
העניין הוא שגיליתי הייעוץ המיסטי הוא פשוט ליווי לחיים מבחינתי. אני מחובר מאוד לדרך העבודה של שימוש בקלפי טארוט או של תקשור, התנסיתי גם בנומרולוגיה ובאסטרולוגיה כמה פעמים ואהבתי את זה, אבל בחודשים האחרונים יש מיסטיקן אחד שאני מתייעץ איתו על בסיס קבוע, והוא פשוט כמו מאמן אישי שמלווה אותי בתהליך החיים שלי. הוא עוזר לי להתחבר לעצמי ולהתפתח מבחינה אישית ורוחנית, ואני מרגיש שבעקבות כל התהליך הזה – הפכתי לאדם טוב יותר. קודם כול טוב יותר כלפי עצמי, מכבד את עצמי יותר וקשוב לעצמי יותר, יודע לזהות מה נכון לי ומה לא. בעקבות זה, הפכתי גם לבן זוג הרבה יותר טוב ולאבא הרבה יותר טוב! בקיצור, כל הסביבה שלי מרוויחה, ובראש ובראשונה אני כמובן.

"מכור" לייעוץ מיסטי?
לכן, אני לא מתבייש לספר לאנשים שאני משתמש על בסיס קבוע בשירות של הייעוץ המיסטי. אני סומך על המיסטיקן שהולך איתי בעיניים עצומות, הוא המנטור שלי – והוא מלמד אותי איך להיות המנטור של עצמי, וזה עיקר העניין מבחינתי. לכן, ממש לא "מכור". כמו שאדם שמתחבר למדיטציה עושה את זה על בסיס יומי, באותו אופן – אני מתייחס לייעוץ המיסטי כאל אימון לחיים לכל דבר, ליווי מבורך – ואני ממליץ לכל אחד לחוות את זה. לחוות איך זה כשיש לך מישהו שאתה סומך עליו לגמרי ויכול להתייעץ איתו בכל החלטה שתרצה, באופן שעוזר לך להתחבר לעצמך. אני גיליתי שהייעוץ המיסטי הוא כלי מאשר, מחזק ומרגיע. לפעמים כשמחכים עד שהדברים נהיים קריטיים או קשים מאוד – קשה מאוד ליצור שינוי בזמן אמת, כי צריך לחזור אחורה ולהתחיל לטפל בדברים מהשורש…

לכן, כדאי להרים את הטלפון ולהתחיל כבר עכשיו במסע משנה חיים, שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות לכם בכל רגע ורגע.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט