שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

נומרולוגיה תאריך לידה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הוא משמעותי מאוד, ולא רק באסטרולוגיה. מה אומר עליכם תאריך הלידה שלכם? נומרולוגיה לפי תאריך לידה
נומרולוגיה לפי תאריך לידה חושפת בפנינו פרטים רבים ושונים על אודות עצמנו. לכל אחד מחלקיו של תאריך הלידה יש ערך נומרולוגי משלו ויש לו משמעות משלו, ולסכום של כולם יחד יש משמעות נוספת.

כאשר עורכים לאדם מפה נומרולוגית משתמשים לא רק בשמו ובשם משפחתו, אלא גם בתאריך הלידה המלא שלו. על פי הנומרולוגיה, כמעט כל נתון בחיינו ניתן לתרגום לערך נומרולוגי, ולכל אחד מהם יש משמעות משלו. תאריך הלידה הוא מרכיב מרכזי בתורת הנומרולוגיה.

מה המשמעות של תאריך הלידה?
על פי הנומרולוגיה, תאריך הלידה מעיד על דברים רבים ביחס לאדם, ואפשר לנתח אותו מכיוונים שונים ולקבל מידע נכבד. בין השאר, באמצעות החישוב הנומרולוגי של תאריך הלידה נוכל לדעת מה אופיו של האדם, מה נתיב חייו המיועד, מה השליחות שלו בעולם הזה, מה התיקון שהוא נועד לתקן בגלגול הנוכחי, ועוד ועוד.

איך מחשבים נומרולוגיה לפי תאריך לידה?
כמו בכל חישוב נומרולוגי, הדבר החשוב הוא לצמצם את הסכומים עד שמגיעים לספרה אחת. כך לדוגמה אם ניקח את התאריך 14.6.1983, החישוב ייערך כך:
יום הלידה, 14: 5=1+4
חודש הלידה, 6: נשאר 6
שנת הלידה, 1983: 21=1+9+8+3, נצמצם את המספר 21 לספרה אחת: 3=2+1
עכשיו נחבר יחד את כל הספרות שקיבלנו: 14=5+6+3, ונצמצם לספרה אחת: 5=1+4.
כלומר, הערך הנומרולוגי של תאריך הלידה האמור הוא 5.

נומרולוגיה תאריך לידה
נתיב גורל
על פי תאריך הלידה יכולים מומחים לנומרולוגיה להסיק מסקנות רבות, אך הבסיסית שבהן נקראת "נתיב הגורל". מדובר בדרך שבה אדם נועד ללכת בגלגול הזה, במאפייניה הכלליים, בדחפים ובכישרונות, והיא מחושבת על פי התוצאה הסופית של סכום תאריך הלידה, כפי שהודגם.

בדוגמה הזו, נתיב הגורל של האדם שנולד באותו תאריך הוא 5; במקרה הזה נתיב הגורל יתאפיין, בין השאר, בצורך בשינויים ובגיוון, ביכולת ליצור קשרים עם אנשים בקלות, ללמוד תחומים חדשים בקלות יחסית ולהתנסות בהם, בנסיעות, בצורך בחופש, בשכלתניות ובמילוליות.

משמעויות נוספות
חשוב לציין כי על פי הנומרולוגיה, גם לספרה של יום הלידה, של חודש הלידה ושל שנת הלידה יש משמעויות משלהן. הספרה של יום הלידה תעיד לגבי האופי שלנו – הפנימיות, הספרה של חודש הלידה תראה לנו את המאפיינים הפנימיים יותר שלנו – כגון התפקוד שלנו במצבי לחץ ואיך אנחנו מגיבים לאתגרים חיצוניים. הספרה של שנת הלידה תעיד על מאפיינים חיצוניים יותר ותחשוף בפנינו איך אנחנו מתנהגים כלפי חוץ, כמו גם מה השליחות המשותפת לילידי השנה שבה נולדנו (איזו איכות הם אמורים להביא לעולם), שכן היא משותפת לכל אלה שנולדו באותה שנה.

כדאי לדעת עוד
נומרולוגיה לפי תאריך לידה היא אחד המפתחות החשובים בכל חישוב נומרולוגי. בין השאר, ניתן לשלב בינה ובין השם הפרטי, בינה ובין השם המלא, בינה ובין תאריך הלידה של כל אחד מבני משפחתנו או של בן זוגנו.


דירוג

1 thoughts on “נומרולוגיה תאריך לידה

  1. רוחמה מהגליל הגיב:

    זה כלי נהדר לדעתי. אני עוד לא מצאתי משהו שיחליף אותו באמת. לגבי כל אחד מהילדים שלי היה שלב בחיים שהלכתי להתייעץ עם נומרולוג, והמידע שקיבלתי מאוד מאוד עזר לי לעזור להם בתקופות שהם היו במשבר. פשוט, קל, ישיר… לא צריך "לחפור" לילד ולהכריח אותו לספר לכם. ככה אפשר פשוט לדעת ולהבין, ולעזור בלי שהוא ידע.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה