שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מתקשרת עם המתים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מתי כדאי לכם ליצור קשר עם מתקשרת עם המתים?
כל אובדן בחיינו מלווה בתהליך של פרידה. כל אדם משמעותי שנקטף מחיינו משפיע עלינו בדרך זו או אחרת – ולעתים היעדרו של אדם משמעותי יותר מהיותו בתוך חיינו. מה קורה כאשר אנו חשים ש"משהו אינו כשורה"? מה נוכל לעשות במקום כזה?

אם בעבר הדרך היחידה להתמודד עם אובדן, לעבד אותו, לקבל אותו, ללמוד לחיות עמו – היתה רק באמצעות טיפולים פסיכותרפיים מסוגים שונים, כיום יש לנו אפשרות שתומכת מאוד בטיפולים ובתהליכים מסוג זה, והיא האפשרות לקבל ייעוץ על ידי מתקשרת עם המתים.

מי היא מתקשרת עם המתים ואיך היא עובדת?
מתקשרת עם המתים היא מתקשרת שעובדת בצורה מסוימת מאוד – שמרבית המתקשרים אינם עובדים בה – והיא צורה של יצירת קשר עם נשמות של מתים. נשמות של אנשים שהיו בעולם הזה, וכעת אינם נמצאים בו עוד. מתקשרת עם המתים יודעת איך לזמן את אותה נשמה באופן זהיר ועדין, ולנהל עמה דו שיח פתוח, שבאמצעותו תוכלו לקבל תשובות לכל מה שתרצו מאותה נשמה.

לצורך יצירת קשר מסוג כזה זקוקה המתקשרת להסכמה של אותה נשמה, ולעתים היא מבקשת מכם איזשהו חפץ שהיה שייך לאותה נשמה כדי לזמן אותה. חלק מהמתקשרות יבקשו מכם את שמכם המלא ואת שמה המלא של הנשמה שאתם מבקשים לתקשר עמה, כמו גם פירוט של סוג הקשר שהיה ביניכם.

אז מתי כדאי להתייעץ עם מתקשרת עם המתים?
כאמור, ייעוץ מסוג כזה יכול לתמוך מאוד בתהליכים פסיכותרפויטיים של התמודדות עם אובדן ועם אבל. נוסף על כך, תקשור עם מתים יכול להועיל מאוד במקרים שבהם אתם חשים – לפעמים דווקא שנים רבות לאחר שאיבדתם את אותו אדם קרוב – שמשהו אינו "סגור" בתהליך עמו. שמשהו לא הושלם בעודו בחיים, וכעת אתם מבקשים לסגור מעגל, לברר דברים שאינם ברורים לכם, ליצור קשר ממקום אחר בחייכם – אולי ממקום בוגר יותר. בכל סוגי המצבים האלה והדומים להם, שיחה עם מתקשרת עם המתים יכולה לתמוך בהם ולהועיל לכם מאוד.

מצב נוסף שבו תקשור עם מתים יכול להועיל הוא מצב שבו אנו חווים קושי כרוני בחיינו, ולעתים איננו מקשרים אותו במבט ראשון לאובדן שחווינו. יכול להיות שדווקא בזמן שהאובדן התרחש לא היינו מודעים למשמעותו לחיינו או להשלכותיו, אך ככל שהזמן עובר אנו חשים שמשהו השתנה ואינו פועל לטובתנו בחיינו. יכול להיות שהתשובה נעוצה אף היא בקבלת תשובות מסוימות, חיזוקים או הבהרות מאותה נשמה שהלכה מחייכם.

הקשיבו לאינטואיציה שלכם
מצב נוסף יכול להיות במקום שבו אנו פשוט חשים שאנו מעוניינים ליצור קשר עם אותה נשמה שהיתה קרובה אלינו. יכול להיות שאנו חשים באופן ברור שאנו "צריכים לדבר איתה", והדרך שלנו לעשות זאת תהיה באמצעות מתקשרת עם המתים. במקרה כזה – כמו בכל מקרה אחר, למען האמת – רצוי מאוד להקשיב לאינטואיציה שלכם, שכן יכול להיות שלאותה נשמה יש מסר חשוב בעבורכם, אפילו כזה שיכול לשנות את חייכם.

מכירים מישהו שיכול להיעזר במתקשרת עם המתים? חושבים שזה רעיון טוב עבורכם? רוצים פרטים נוספים? כתבו לנו.


דירוג

תגובה אחת בדף “מתקשרת עם המתים

  1. סימה הגיב:

    ערב טוב
    מתעניינת בתקשור עם מתים…
    איך אפשר לפנות אליכם טלפונית ?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה