שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מתקשרת מדהימה – איך תאתרו אותה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מתקשרת מדהימה – איך תאתרו אותה, בשלושה צעדים
שמעתם על מתקשרת מדהימה? ואז שמעתם על עוד אחת ועל עוד אחת? איך זה יכול להיות? זה בהחלט יכול להיות. קיימות כיום הרבה מתקשרות מדהימות, והרבה כאלה שמוגדרות כמדהימות אבל אולי הן לא ממש. או אולי רק לא בשבילכם.
קודם כול, בואו נזכיר לעצמנו ש"מדהימה" היא תיאור סובייקטיבי לגמרי. מי שמדהימה בעבור אחד לא בהכרח תהיה מדהימה בעבור אחר, וזה ממש בסדר והגיוני. זה מובן וברור. לכן, כדאי רגע לשים בצד את החיפושים הגורפים אחר "המתקשרת המדהימה" ולעשות סדר בדברים, באמצעות השאלה: איך תמצאו את המתקשרת המדהימה שלכם? החכמה היא לדעת לזהות את זו שתהיה מדהימה עבורכם.

הכירו את סוגי התקשור השונים
הדבר הראשון שחשוב הוא להכיר את סוגי התקשור השונים. בשונה משיטות ייעוץ אחרות, שבהן הניואנסים בין האסכולות הוא מינורי בדרך כלל, בתקשור יש הרבה מאוד סוגים. זאת מילה רחבה שמכניסה תחת כנפיה שלל טכניקות, אסכולות ודרכי ביצוע. לכן, חשוב לדעת מה יש. למה? משום שדווקא בנוגע לתקשור, שגם כך הוא דבר ערטילאי, חשוב שתלכו להתייעץ עם מישהי שאתם מתחברים לדרך שבה היא עובדת.
כך למשל יש מתקשרות שעובדות בטראנס מלא – כלומר נכנסות למצב שבו הן לגמרי הופכות לישות שאותה הן מתקשרות ואינן נמצאות במודעות ערה; יש תקשור שנעשה באמצעות נשמות של אנשים שעברו מן העולם, שנקרא גם "תקשור עם מתים"; יש תקשור שמתבצע באמצעות קשר לישויות מסוגים שונים, בהן גם מלאכים וגם חוצנים ואחרים; יש תקשור שמתבצע באמצעות ראייה רוחית, ויש שלל טכניקות ייחודיות שפיתחו מתקשרות בעצמן. חשוב לברר עם עצמכם לאילו סוגי תקשור אתם מתחברים באופן כללי, לפני שאתם מוצאים את
המתקשרת המדהימה שלכם.

מקדו את הצרכים שלכם ואת ההעדפות שלכם
לאחר שמיקדתם את שאלת המפתח שלעיל, בדקו אם יש לכם העדפות או צרכים נוספים. האם אתם זקוקים למישהי שנמצאת בקרבה גאוגרפית אליכם? האם תרצו ללכת ולפגוש אותה פנים אל פנים? הם תהיו מוכנים לנסוע רחוק? האם אתם מעדיפים דווקא תקשור בטלפון? האם אתם זקוקים למישהי שיכולה לקבל אתכם בתוך ימים ספורים או שאין לכם בעיה להמתין? הביאו בחשבון את העובדה שמתקשרות רבות "מוזמנות מראש" לחודשים רבים וקשה למצוא אצלן תור מהיום למחר. יכול להיות שלפעמים זה לא יהיה שיקול מבחינתכם ובפעמים אחרות דווקא כן, אם אתם זקוקים לייעוץ מיידי.

מתקשרת מדהימה? נסו אותה, פעם אחת
כעת אתם ודאי כבר קרובים למציאת המתקשרת המדהימה שלכם. ודאי יש לכם שם אחד שמנצנץ בתודעתכם באור שונה מזה של המתקשרות האחרות. הצעד האחרון שנותר לכם כדי לוודא שאכן מדובר במתקשרת המדהימה שלכם, הוא פשוט לנסות אותה. פעם אחת לפחות. מאחר שתקשור הוא תחום ייעוץ כל כך אישי ואינטימי, ודורש אמון רב ביותר שלכם אל המתקשרת, הטוב ביותר יהיה להשקיע, ולנסות פגישה אחת איתה. לאחר הפגישה הזו תוכלו להחליט בלב שלם אם אתם ממשיכים עמה או שלא. אם כן – כעת תוכלו אתם להמליץ על מתקשרת מדהימה שהייתם אצלה, ולשלוח אחרים לבדוק את נכונות ההצהרה הזאת – בעבורם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט