שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מתקשרים רוחניים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

איך לבחור מתקשרים מומלצים? המדריך המלא
עולם התקשור נמצא סביבנו, ומתקשרים רבים מתווספים אליו מדי יום; הרשת מוצפת במידע על אודות מתקשרים מומלצים, ולא תמיד אנחנו יודעים כיצד לבחור את המתקשר המתאים לנו. איך נדע? הנה הטיפים שיסייעו לכם.

תקשור הוא מצב של יצירת קשר עם ישויות רוחניות מסוגים שונים, והעברת מידע דרכן ובאמצעותן; מדובר בישויות שנמצאות בממדים שמעבר לממד שלנו, הפיזי, וקיימים סוגים רבים של תקשור. יש מתקשרים שמחוברים לישות אחת מסוימת ויש כאלה שמקושרים לכמה ישויות; יש מתקשרים שעובדים עם חוצנים; יש כאלה שמתקשרים ישירות עם הרוח ומקבלים את המידע באמצעות תמונות או צלילים; יש מתקשרים שעובדים בעיקר עם מלאכים; ויש כאלה שמחוברים לידיעה אינטואיטיבית מפותחת במיוחד.

אז איך בוחרים מתקשרים מומלצים?
מתקשרים רוחניים מפרסמים עצמם ברשת, באתרים אישיים ובפורומים שונים. נוסף על כך, קיימים אתרים המרכזים מתקשרים מומלצים ודרכי יצירת קשר ישיר עמם, וקיימים פורטלים ופורומים שאינם פרסומיים, ובהם אפשר למצוא מידע רב על אודות מתקשרים שונים, שניתן על ידי אנשים שהתנסו בתקשור אצל אותם מתקשרים.

כאשר בוחרים מתקשר, הצעד הראשון הוא להחליט על אחד שנראה לנו מועדף או על כמה כאלה. בין אם קיבלתם המלצה ישירה מאדם שאתם מכירים ובין אם שוטטתם בין האתרים השונים ומישהו מהמתקשרים המומלצים צד את עינכם – בחרו אחד או כמה בודדים, והתחילו לאסוף מידע על אודותיהם.

מתקשרים רוחניים
מה חשוב לבדוק?
ראשית, הבדיקה תכלול בעיקר תחקיר באינטרנט, ברחבי הרשת באתרים כגון אלה שהוזכרו לעיל, ושם נחפש כל מידע אפשרי על אודות המתקשר או המתקשרים שלגביהם החלטנו. מה שחשוב לבדוק הוא דעות ודיווחים על חוויות שעברו אנשים אחרים אצל אותם מתקשרים – אמנם כל אחד יכול לחוות חוויה אחרת, אך באופן טבעי, אם נראה שיש ביקורת חוזרת לגבי מתקשר מסוים, אמינותו או אישיותו, נדע שכדאי לנו להסיר אותו מ"רשימת המועדפים" שלנו. נוסף על כך, כדאי לקרוא על אודותיו באתר האישי שלו; קריאה מסוג זה תועיל לנו גם כדי להבין יותר באיזה סוג של תקשור עובד המתקשר הזה ואם זה מתאים לנו – לפחות מבחינה רעיונית, וכן נוכל לחוש יותר את אישיותו של המטפל המסוים, להתחבר לתדר שלו ולהרגיש אם אנחנו מעוניינים לפגוש אותו.

דבר נוסף שכדאי לבדוק כשבוחרים מתקשר הוא עניין פרקטי; מיקום גאוגרפי – קרוב או רחוק מאזור מגורינו, ועד כמה אנחנו מוכנים להרחיק כדי לקבל את התקשור שאנחנו מבקשים. חשוב לציין כי מתקשרים רבים עובדים כיום גם באמצעות תקשור בטלפון, ולפיכך גם זו יכולה להיות אופציה, ולא בהכרח צריך לכתת רגליים. בכל מקרה, חשוב לתת את הדעת על הנקודה הזו של מקום המפגש ושל אופן המפגש.

בדיקת התאמה אישית
ואחרון – חשוב שתהיה "מציאת חן"; כמו בכל מפגש טיפולי, חשוב מאוד שנתחבר לתדר של המתקשר ולאישיות שלו, לסגנון האישי שלו. כאמור, זהו דבר שאפשר לבדוק בדיקה חלקית באמצעות השיטוט ברשת – התרשמות מסגנון הכתיבה, מהתכנים ומתמונת המתקשר – אך הבדיקה האמיתית תיעשה בשיחת טלפון ראשונית. אם תרגישו שאינכם מעוניינים להיפגש עם אותו מתקשר, כדאי שלא תבחרו בו, גם אם קיבלתם המלצות נהדרות עליו – שכן לחיבור האישי יש משקל גדול מאוד בתחום זה.


דירוג

תגובה אחת בדף “מתקשרים רוחניים

  1. עמנואל הגיב:

    לדעתי הכי חשובה ההתאמה. יש היום מלא מתקשרים מומלצים וכדאי ללכת לפי האינטואיציה. אני בוחר ככה ומעולם לא התאכזבתי. תנסו בעצמכם… אין כמו האינטואיציה של בנאדם לדעת מה ומי נכון לו.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט