שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מתקשרים בטלפון – שלוש סיבות למה כדאי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מתקשרים בטלפון – שלוש סיבות למה כדאי
אם אתם נמנים עם אלה שכבר מכירים את התקשור ומתייעצים עם מתקשר או עם מתקשרים באופן קבוע, אך עדיין מביטים בחשדנות על האופציה של מתקשרים בטלפון, הגיע הזמן להבהיר את הדברים.
הגיע הזמן לפרוש גם בפניכם את שלוש הסיבות לכך שכיום כבר כדאי מאוד לעבור לייעוץ עם מתקשרים בטלפון.

איך מתבצע תקשור בטלפון?
תקשור בטלפון הפך יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות. מדבר שבעבר היה אזוטרי לחלוטין והצריך מאיתנו נסיעה עד למקום מושבו של המתקשר האחד והיחיד, שגם אליו הגענו ב"שו שו" ובלי שאיש ידע על כך – הוא הפך כיום כמעט לנחלת הכלל. סביר להניח שאין סביבכם אחד שטרם התנסה בתקשור.

תקשור בטלפון מתבצע בדיוק באותו אופן שבו מתבצע תקשור פנים אל פנים, אך בהבדל אחד – נכון, הוא מתבצע באמצעות שיחת טלפון. לפני השיחה רוב המתקשרים יבקשו פרט או שניים הנוגעים לנתונים האישיים היבשים שלכם – כגון שם ואולי גם שם האם או תאריך לידה, וזאת פשוט כדי להתחבר לתדר שלכם. מרביתם יכולים להתחבר לתדר פשוט באמצעות הקול שלכם, כך שאפילו הנתונים האלה אינם דרושים להם באמת, אך הם נועדו לבסס אמון ולפתוח מהר יותר את הגישה לידע הקשור אליכם. חלק מהמתקשרים ישאלו אתכם בכלליות היכן אתם נמצאים כיום בחייכם, וכמובן – מה השאלה שלכם, מה תרצו לדעת או מה הנושא המרכזי שבאשר אליו אתם מבקשים תקשור.

איך מוצאים מתקשרים בטלפון?
מתקשרים בטלפון אפשר למצוא כיום באמצעות אתרים ייעודיים העוסקים בכך, פורטלים, אתרי מיסטיקה אונליין וכדומה. בכל האתרים הללו מאפשרים לכם גישה טלפונית ישירה למתקשר הנבחר על ידכם וברובם גם מספרים לכם על המתקשר ומציגים המלצות שכתבו עליו לקוחות קודמים. דרך נוספת למצוא מתקשרים בטלפון היא כמובן על ידי חיפוש כללי ברשת, ודרך נוספת היא לחפש מתקשרים בטלפון דרך האתרים האישיים שלהם ברשת. אפשרות נוספת היא לקבל מספר טלפון מאדם שאתם מכירים, שהתנסה בייעוץ טלפוני על ידי מתקשר מסוים, ולפנות גם אתם לאותו מתקשר.
איך תדעו מי מהם מתקשר מומלץ? זאת שאלה חשובה. יש לנו כמה וכמה מאמרים שבהם אנחנו מתייחסים לנושא הזה ומעניקים טיפים חשובים לכך. חפשו אותם.

יתרונות הייעוץ עם מתקשרים בטלפון
היתרון הגדול ביותר של ההתייעצות עם מתקשרים בטלפון הוא העובדה שהם זמינים מאוד. רבים מהם עובדים במשך כל שעות היום והלילה, ובכל מקרה – באתרים המיועדים לכך תמיד יהיה מתקשר שזמין בכל שעה שבה תחפצו בשיחת ייעוץ עם אחד מהם. יתרון נוסף הוא העובדה שבאמצעות אתרים כאלה אפשר לדבר עם מתקשרים בטלפון על בסיס של דקות – כלומר כמה זמן שאתם צריכים בדיוק – ואין התחייבות למפגש של שעה. יתרון נוסף הוא זה המובן מאליו – אין כל צורך להטריח את עצמכם ולנסוע עד למתקשר לפגישה פנים אל פנים ואפילו אין צורך לקבוע מראש. ברגע שאתם מרגישים שאתם זקוקים לשיחת ייעוץ עם מתקשר, תוכלו להרים טלפון ולמצוא מענה מדויק בצד השני של הקו.
אז מה אתם אומרים? מה דעתכם על האופציה של מתקשרים בטלפון והאם יש לה יתרונות נוספים שלא חשבנו עליהם? נשמח אם תשתפו אותנו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט