שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מתי אמצא זוגיות לפי נומרולוגיה

מתי אמצא זוגיות לפי הנומרולוגיה?
יותר ויותר אנשים כיום מודעים כבר לכוחה של הנומרולוגיה, על אף הפשטות שבה והפשטנות שבה היא נתפסת כאשר לא מכירים אותה ולא חווים את הייעוץ באמצעותה. ייעוץ נומרולוגי יכול לשפוך אור מפתיע על מגוון רחב מאוד של תחומי חיים, של בעיות ושל לבטים קשים שאתם נמצאים בתוכם. בהם, איך לא, נמצא גם התחום הכמעט-חשוב-מכל התחומים – תחום הזוגיות. אז מתי אמצא זוגיות לפי הנומרולוגיה?

תקופות בחיים ושנה אישית על פי הנומרולוגיה
החישוב הנומרולוגי מבוסס על חישובים של תאריך הלידה ושל השם הפרטי ושם המשפחה, ומתוכם מפיקים נתונים רבים. נומרולוג מומחה, כזה שיודע לעבוד עם העומק של הנתונים הפשוטים המתקבלים ולעשות הקשרים ביניהם, יודע להפיק מידע נרחב ומדויק מתוכם.

אחד החישובים בנומרולוגיה נוגע לתקופות חיים; בכל שלב בחיים אנחנו נמצאים בתקופה אחרת – והדבר מתייחס הן לשנה אישית והן לתקופה ארוכה יותר, תקופה של תשע שנים. התקופות הללו כוללות ארבע פסגות ואתגרים, ובקצרה נספר כי בכל תקופה נועדנו להגשים פסגה ואתגר אחרים – סביב נושא אחר. בתוך זה נכנסת השנה האישית, המחושבת על פי תאריך הלידה שלנו – יום וחודש, ללא השנה המקורית, אלא בחישוב עם השנה הנוכחית שבה אנחנו נמצאים. מספר השנה האישית מעיד על ההתמקדות שלנו באותה שנה ועל הפוטנציאלים שאפשר לממש בה, שכדאי ושרצוי להתמקד בהם.

מתי אמצא זוגיות לפי נומרולוגיה

תקופות בחיים – מציאת זוגיות על פי הנומרולוגיה
לאור זאת, על פי הנומרולוגיה, ברור מאוד כי יש תקופות בחיים שמתאימות יותר לזוגיות ותקופות שפשוט הרבה פחות מתאימות לכך! קל מאוד לברר באיזו תקופה אתם נמצאים, וייעוץ נומרולוגי יוכל לסייע לכם בכך. כדאי לבדוק מה היא השנה האישית שבה אתם נמצאים – שהיא זו שקובעת את המהלכים של הזמן הקרוב, ולהבין אם אתם בכלל נמצאים באחת מהשנים שמיועדות יותר להשקעה זוגית ולהצלחה בתחום זה. שנים כאלה הן בעיקר שנים שמספרן 2 ו-6 ושנה מספר 4 טובה גם היא להתייצבות. בהתייעצות עם נומרולוג תוכלו להבין גם באיזו תקופה אתם נמצאים כעת – פסגה ואתגר – ולהבין איך משתלבת זוגיות טובה בתוך התקופה הזאת, מציאת זוגיות מתאימה והתבססות בתוכה.

מספר הגורל על פי הנומרולוגיה והקשר שלו לזוגיות
עניין נוסף שיכול להשפיע על הזוגיות הוא מספר הגורל שלכם. לכל אחד מאיתנו מספר גורל קבוע מלידתנו, והוא נושא אופי מסוים – על פי הספרה המייצגת אותו. מספרי גורל קשורים לזוגיות בכך שמספרים מסוימים מתאימים יותר לזוגיות עם מספרים אחרים, ומומלץ לברר זאת. יכול להיות שתגלו שהסיבה שבגללה אתם לא מוצאים זוגיות טובה היא כי אתם תמיד נמשכים דווקא לאנשים שמספר הגורל שלהם אינו מתאים לזה שלכם, ולכן הקשר נדון מראש לכישלון במובן מסוים. כדאי לדעת זאת, שכן אם דרוש לכם שינוי, תוכלו לעשות אותו באופן מודע ולהיעזר מאוד בנומרולוגיה לשם כך.

הצלחתם למצוא זוגיות? קיבלתם הכוונה מדויקת באמצעות ייעוץ נומרולוגי? שתפו אותנו!

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט