שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מתי אמצא אהבה לפי אסטרולוגיה

מתי אמצא אהבה לפי אסטרולוגיה?
מה הקשר בין כוכבים לאהבה, מלבד העובדה שרובנו מבקשים "לגעת בכוכבים" באמצעות האהבה? כוכבים ואהבה קשורים קשר הדוק, באמצעות תורת האסטרולוגיה, המתבססת על כוכבי השמים ועל היחסים ביניהם, באופן הקשור לכל אחד מאיתנו אישית. איך וכיצד? ומתי תמצאו אהבה לפי האסטרולוגיה? מתי, באמת?

מה הקשר בין אסטרולוגיה לאהבה?
האסטרולוגיה, מדע הכוכבים או תורת הכוכבים, היא תורה עתיקה המבוססת על פענוח מצב הכוכבים בשמים ביחס לאדם מסוים, למקום מסוים או למצב מסוים. על פי האסטרולוגיה, אפשר לנתח את אישיותו של אדם, את הרגלי חייו, את המקומות המתאימים לו לגור בהם, את היחסים המשפחתיים שלו וכן – גם את האופן שבו הוא ינהל זוגיות, איזו זוגיות מתאימה לו ועם מי.

איך אפשר לדעת מתי אמצא אהבה לפי אסטרולוגיה?
כמו כן, באמצעות אסטרולוגיה אפשר לחזות ולצפות קדימה דברים שיהיו (אפשר גם לראות דברים שקרו בנקודות מסוימות בחיים, בעבר). התחזיות מבוססות הן על נקודות קריטיות בחייו של אדם, שם יש בדרך כלל ריכוז של כוכבים בזמן אחד או זוויות מסוימות שמעודדות או מעכבות תחומים מסוימים, והן על היחסים בין הכוכבים במפה האישית של האדם ובין המצב בשמים באותה עת. כך, באמצעות אסטרולוגיה אפשר גם לחזות בדיוק מתי תהיה לכם תקופה טובה ומתאימה לאהבה – לקשר ארוך טווח, לקשר קצר ואפילו מתי הוא הזמן המתאים ביותר להתחתן.

מתי אמצא אהבה לפי אסטרולוגיה

מה צריך לעשות לשם כך?
כדי לדעת מתי תמצאו אהבה לפי אסטרולוגיה יש לעשות דבר אחד פשוט ומרכזי – לקבל מאסטרולוג מומחה ומקצועי מפה אישית מלאה שלכם, ופענוח שלה. המפה האישית המלאה היא מפה שלכם בלבד; בדרך כלל בתחזיות האסטרולוגיות הכלליות, המופיעות במקומות שונים, יש התייחסות אך ורק למזל השמש – המזל הנקבע על פי השמש ביום שבו נולדתם. אלא שהשמש קובעת אך מעט ממה שמתרחש בחיינו. מלבדה, ליתר הכוכבים – מיקומם והזוויות ביניהם – יש השפעה לא פחות משמעותית על כל אחד ואחד מאיתנו. משמעות הדבר היא שגם אם בתחזית האסטרולוגית הכללית כתוב לכם שהיום הוא יום מעולה לאהבה, לא בטוח שזה הזמן שבו תמצאו אהבה באמת. הסיבה לכך היא כאמור, המפה האישית. על כל אחד מאיתנו חלות השפעות רבות ונוספות, ואת אלה ניתן לראות במפה האישית.

על פי המפה האישית, ורק לפיה, אפשר לראות את כל הדברים שהזכרנו קודם לכן וקשורים באהבה. אפשר לראות איזה סוג של מערכת יחסים מתאימה לכם, עם אילו אנשים ובעיקר – מתי הזמן הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם למצוא אהבה אמיתית, כזאת שתעבוד, תחזיק מעמד לאורך זמן ותהיה טובה לשני הצדדים.

לאור כל זאת, אם אתם באמת רוצים לדעת את התשובה לשאלה "מתי אמצא אהבה לפי אסטרולוגיה" – מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר כאן עם אחד ממומחי האסטרולוגיה העומדים לרשותכם, ולאפשר לו לגלות לכם את התשובה הפשוטה והברורה לשאלה הכל כך חשובה הזאת.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה