שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מפה אסטרולוגית אישית

מפה אסטרולוגית אישית
אם היינו אומרים לכם שיש כלי אחד שכולל כל כך הרבה מידע אישי על אודותיכם, כלי אחד שבאמצעותו תוכלו לקבל כל כך הרבה מידע – שנכון אך ורק לגביכם ויוכל לכוון אתכם אל העתיד שלכם ואף לפענח עבורכם את העבר שלכם – האם הייתם רוצים להגיע אליו?

מה היא מפה אסטרולוגית אישית?
אם התשובה שלכם היא כן, הכירו את הכלי המדובר – מפה אסטרולוגית אישית. אם התשובה שלכם היא שאתם סקפטיים – כדאי לכם בכל זאת לקרוא את המאמר הזה. רוב הסיכויים שבסופו תחשבו אחרת.

אז מה היא מפה אסטרולוגית אישית?

זה הוא המסמך הבסיסי ביותר המשמש כל אסטרולוג מקצועי, בעת שהוא רוצה לדעת עליכם משהו, כל דבר. מפה אסטרולוגית אישית מופקת כיום על ידי תוכנות מחשב המיועדות לכך, אליהן מכניסים את הנתונים הדרושים – תאריך לידה לועזי (יום, חודש ושנה), שעת לידה ומקום הלידה. לפי הנתונים הללו מפיקה התוכנה את המיקום המדויק של כל כוכבי הלכת המשמשים באסטרולוגיה, כפי שהיה באותו זמן שבו נולדתם. נוסף על כך, התוכנה מפיקה פלט של שרטוט המפה האסטרולוגית שלכם על פי מיקום הכוכבים המדויק בזמן לידתכם, וכיום רוב התוכנות גם מפיקות פרשנות בסיסית למיקום הכוכבים.

מפה אסטרולוגית אישית

לשם מה צריך את זה?
טוב ששאלתם. כאמור, המפה האסטרולוגית משקפת בעצם את היחסים בין הכוכבים בזמן לידתכם, ויחסים אלו משקפים כמעט את כל מה שאי פעם תבקשו לדעת על עצמכם. במפה האסטרולוגית אפשר לראות את ההיסטוריה שלכם ואפילו של הוריכם, את זמן ההווה שלכם ואת הנקודות המרכזיות שבהן אתם עוסקים כעת, כמו גם את הפוטנציאלים הקרובים – מבחינת תקופות ומבחינת תחומי חיים. כמו כן, במפה כזאת אפשר לראות גם קדימה, לשנים הבאות, ואפשר גם לראות תכונות אופי מולדות, נטיות טבעיות, פניות חדות בחיים וכדומה.

איזה מידע אפשר להפיק ממפה אסטרולוגית אישית?
לפיכך, ממפה אסטרולוגית אפשר להפיק מידע הקשור לעבר, להווה ולעתיד – בכל תחומי החיים. אסטרולוג מקצועי יודע לעשות הקשרים מורכבים מאוד בין כל חלקי המידע המתקבל במפה, ולתת לכם הכוונה, תשובות ומידע הנוגע לתחומים כגון זוגיות, התאמה זוגית, סוג המערכת הזוגית המתאימה לכם, מתי כדאי להיכנס למערכת זוגית שתצליח ומתי כדאי להתחתן; איזה תחומים מקצועיים מתאימים לכם, האם כדאי לכם לעבוד בתור עצמאים או בתור שכירים ובאיזה סוג של ארגון, מתי הזמן להחליף מקצוע או מקום עבודה, עם מי ומתי כדאי לפתוח עסק עצמאי; מה קורה ביחסים המשפחתיים שלכם ואילו גורמים מפעילים אתכם שם, על מה אפשר לעבוד ולשפר ואילו דברים יישארו כפי שהם ולא ישתנו; מה מצבכם הבריאותי והיכן הרגישות שלכם, מה מצב הפריון שלכם ומתי כדאי לנסות להיכנס להיריון, מתי הזמן המתאים לעבור הליך בריאותי ועוד ועוד.

מי שמכיר את האסטרולוגיה ומודע לכל היתרונות הרבים שלה, ודאי השתכנע בגדולתה של מפה אסטרולוגית אישית, ומי שהיה סקפטי – מומלץ לו במיוחד להתנסות בכך, ולבוא לשתף אותנו בתדהמה שלו לאחר מכן.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט