שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקנית מומלצת – ארבעת הצעדים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

איך מוצאים מיסטיקנית מומלצת? ארבעת הצעדים שיקצרו לכם את הדרך
החלטתם שאתם מרימים את הכפפה ומנסים ייעוץ אצל מיסטיקנית, וכעת אתם מחפשים מיסטיקנית מומלצת. איך תדעו שהיא באמת מומלצת? ומה ההגדרה של "מומלצת" מבחינתכם? לפניכם ארבעת הצעדים שיקצרו לכם את הדרך אל היעד שלכם.

1. בדקו עם אנשים שאתם סומכים עליהם
הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לדבר עם אנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם. בטוח יש סביבכם אנשים שכבר התנסו בייעוץ מיסטי כזה או אחר – מומלץ שתדברו איתם ותבינו מהם במה מדובר ואיזו חוויה הם חוו. באופן הזה תוכלו להתחיל להבין מה בכלל מתאים לכם ומי היא מיסטיקנית מומלצת מבחינתכם. חשוב להבין שמאחר שכל אחד מאיתנו שונה, ומאחר שמדובר בייעוץ אישי, כדאי קודם כול למקם את הצרכים שלכם. האם אתם זקוקים למישהי שעובדת און ליין? האם חשובה לכם הפגישה האישית פנים אל פנים? האם אתם נמשכים לנומרולוגיה? לאסטרולוגיה? לקלפי טארוט? לתקשור? האם חשוב לכם שהמיסטיקנית תהיה בעלת ניסיון רב או שאולי זה פחות משנה מבחינתכם? שיחה עם אדם שאתם מכירים והתנסה בכך תועיל מאוד בבירור כל השאלות האלה. כמו בעת שרוכשים מוצר חדש – הדבר הראשון הוא להבין מה הצרכים והרצונות שלכם. שיחה עם אנשים שאתם מכירים ושהתנסו בייעוץ מיסטי גם תסייע לכם להתחיל לקבל שמות של מיסטיקניות מומלצות מבחינתם, כאלה שיהיה שווה לכם לבדוק בהמשך.

2. מיסטיקנית מומלצת? עשו השוואה למיסטיקניות אחרות
כעת, לאחר שהצרכים שלכם ברורים לכם, קחו את המידע הממוקד שיש בידכם באשר להעדפות האישיות שלכם ובאשר למיסטיקניות המומלצות שאת שמותיהן קיבלתם ממכריכם, ועשו הצלבה בין הנתונים. כאשר תיוותרו עם אחת או שתיים שעונות לכל הקריטריונים מבחינתכם, זה הזמן לפתוח את הרשת ולהתחיל לגלוש. מה לחפש? מיסטיקניות נוספות שעונות לקריטריונים שלכם, האישיים, ומופיעות כמומלצות ברשת. חפשו גם מידע נוסף על האחת או על השתיים שהצלחתם להגדיר כמומלצות קודם. כעת השוו בין כולן וצמצמו את האפשרויות.

3. מצאו קטע מוקלט שלה
אחת הדרכים שתסייע לכם מאוד להשוות, כפי שהצענו בסעיף הקודם, היא לחפש ולמצוא סרטון – אפילו קצר – של כל אחת מהמומלצות הפוטנציאליות שלכם. מדוע? כי בסרטון תוכלו להרגיש את האנרגיה של אותה יועצת, וזו אחת הדרכים המהימנות ביותר לבחירה מוצלחת של המיסטיקנית המומלצת שלכם.

4. הקשיבו לאינטואיציה שלכם
הדבר האחרון שיקבע במי תבחרו הוא האינטואיציה שלכם. ממש כך. עברו שוב על הנתונים של אלה שנשארתם עמן כמומלצות אפשריות בעבורכם, על שמותיהן ועל הסרטונים שלהן, ופשוט תנו לתחושה הפנימית שלכם לדבר אליכם בקול רם וברור. למי אתם רוצים ללכת? לאחר שהתוודעתם לכולן בדרך זו או אחרת באמצעות החיפושים והבירורים שקדמו לכך – למי מהן אתם חשים חשק להתקשר? סביר להניח שהיא האחת בעבורכם. הנכונה.
כעת יש לכם תשובה לגבי המיסטיקנית המומלצת בעבורכם באמת, בתוך ים ההמלצות הקיימות כיום בכל מקום – ותוכלו פשוט להרים את השפופרת וליצור עמה קשר. בהצלחה  ספרו לנו איך הלך לכם ומה מצאתם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט