שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקנים ערוץ 10

מיסטיקנים ערוץ 10
המיסטיקה כבר מזמן הפכה לנחלתם של רבים, לעומת שנים עברו – שבהן היא היתה של מעטים בלבד, ידע אזוטרי הגלוי בפני אנשים ספורים. כיום, רבים מאיתנו מאמינים במיסטיקה, מחוברים אליה, מתייעצים עם מיסטיקנים, והיא נמצאת בלב המיינסטרים. אחד הדברים המעידים על כך יותר מכול הוא שפע תכניות הרדיו והטלוויזיה העוסקות במיסטיקה ונותנות במה למיסטיקנים מסוגים שונים, ובהן גם פנל המיסטיקנים בערוץ 10, בתכנית "זמן מיסטיקה".

זמן מיסטיקה – התכנית
מדובר בתכנית פופולרית מאוד, שבה משתתפים מיסטיקנים רבים מתחומים שונים. בתכנית הם מייעצים לקהל הרחב, כלומר לכם, המתקשרים אליהם כדי לקבל תשובות מפורטות בשידור, מקצועיות וללא תשלום – על פי תחום ההתמחות של אותו מומחה. בתכנית זו משתתפים מיסטיקנים מפורסמים יותר ופחות, אך כל אחד מהם נבחר בקפידה והוא מקצוען בתחומו. באופן הזה כולם מרוויחים – המיסטיקנים זוכים לבמה ולהכרה, אתם זוכים לתשובות לבעיות המטרידות אתכם וללא תשלום, והערוץ מרוויח צפייה. חשוב לציין שעל פי הגישה המיסטית, דבר אינו מקרי, וכל דבר שאנו שומעים מיועד ישירות לאוזנינו. אנחנו מציינים זאת כדי להסביר את העניין שאפשר ללמוד המון המון מלשמוע סיפורים ובעיות של אנשים אחרים ומהאופן שבו המיסטיקנים משיבים להם. כלומר, זה שהייעוץ עוסק בבעיות ספציפיות של מאזין מסוים או של משתתף מסוים, אינו אומר שאינכם יכולים להיתרם מכך. כל דבר שאתם שומעים בכל זמן, כל דבר שמתרחש סביבכם, שייך לכם באופן מסוים – ולכן אם אתם שומעים על בעיות של מישהו אחר, סביר להניח שהדבר נוגע גם לכם באיזושהי דרך, ולכן תוכלו להיתרם רבות מההקשבה, ללמוד על פתרונות אפשריים ואולי אפילו לזכות ב"הארה" קטנה משלכם לגבי הדרך שנכון לכם לנקוט, לאור שיחת הייעוץ שתשמעו בתכנית.מעבר לייעוץ האישי, כלומר השאלות השונות המופנות אל מומחי המיסטיקה המשתתפים בתכנית, מציגים בה גם ניתוח של אישיות ושל מהלכי חיים של אנשים מפורסמים, וכן טיפים לחיים טובים יותר – הנוגעים למגוון רחב מאוד של מצבים בחיים (זוגיות, החזרת אהבה, הצלחה בעסקים, בחירת מקום מגורים, הצלחה בלימודים ועוד).

מיסטיקנים ערוץ 10

מיסטיקנים ערוץ 10 – תחומי המומחיות
המיסטיקנים של ערוץ 10, המשתתפים בתכנית "זמן מיסטיקה", מגיעים מתחומים רבים ומגוונים מאוד. בין היתר, אפשר למצוא בהם מיסטיקנים המתמחים באסטרולוגיה, בתקשור, קוראים בקלפי טארוט ובקלפים אחרים, נומרולוגים העוסקים בנומרולוגיה מערבית, קבלית ונשמתית, מדיומים מסוגים שונים, קוראים בתווי פנים ובכפות הידיים, מאסטרים רוחניים שונים ועוד. היופי הגדול הוא שכל אחד מהמומחים מתמחה בתחומים ספציפיים אחרים, כלומר יש לו הייחוד שלו. כך למשל ישנם מתקשרים המתמחים בתקשור עם נשמות של מתים, אסטרולוגים המתמחים בייעוץ מקצועי או בייעוץ כלכלי, הילרים המתמחים בהחזרת אהבה ובקבלה, וכן הלאה. כל אחד מכם יוכל למצוא ביניהם את המיסטיקן המתאים לו, לחוות את האופן שבו הוא עובד, את האישיות שלו, את המומחיות שלו ואת התדר האנרגטי שלו – ולבחור או לא לבחור בו לייעוץ אישי. התכנית מציגה מנעד רחב של מומחים ושל סוגי ייעוץ מיסטי, והיא מהווה כיום כר פורה להמלצות על מיסטיקנים, כאלה שלא תוכלו לחוות בשום אופן אחר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט