שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מהן 5 הטעויות הנפוצות בבחירת יועצים מיסטיקנים מומחים?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מהן 5 הטעויות הנפוצות בבחירת יועצים מיסטיקנים מומחים?
בזמן שרבים מכם כבר משתמשים בשירותי ייעוץ של מיסטיקנים און ליין ומודעים ליתרונותיהם, מחפשים אותם ביום ובלילה ויודעים שהם תמיד יהיו שם בעבורכם – עדיין רבים מכם עושים כמה טעויות שעלולות להוביל אותם למסקנה מוטעית ש"הדבר הזה לא בשבילם".

מהן 5 הטעויות הנפוצות שאתם עושים בבחירת יועצים מיסטיקנים מומחים? כדאי שתקראו, וזה לא משנה אם אתם בוחרים יועץ שעובד און ליין או יועץ שאתם נפגשים עמו פנים אל פנים. בכל מקרה, הטיפים האלה יועילו לכם בפעם הבאה שתרימו את הטלפון ותחייגו ליועץ מיסטיקה.

טעות ראשונה: המיסטיקן אינו מתאים לכם
יכול להיות שהוא מיסטיקן מאוד מומלץ, יכול להיות שהוא מומחה נהדר, יכול להיות שהוא אפילו מפורסם – אבל למרות כל אלה, יכול להיות שהוא פשוט לא מתאים לכם באופן אישי. ייעוץ הוא דבר מאוד אישי, וחשובה בו מאוד ההתאמה, "מציאת החן" – בשפה פשוטה. כדי לנסות לוודא זאת מראש, אפשר פשוט להסתכל בכמה תמונות שלו, להבין מי האדם, לקרוא דברים שהוא כתב ולהרגיש את התדר שלו. מתוך העובדה שאתם מכירים את עצמכם ויודעים למה ולמי אתם מתחברים בדרך כלל – לכו עם נטיות לבכם ובחרו מישהו שתרגישו שימצא חן בעיניכם.

טעות שנייה: לא בדקתם את ההמלצות שלו
הטעות הזאת יכולה להיות קריטית משתי סיבות: ראשית, יכול להיות שכלל אין לו המלצות, ואתם עומדים לבחור במישהו לא אמין שאינו מקצועי ולא כדאי כלל להתייעץ עמו. שנית, יכול להיות שהוא בהחלט אמין ומקצוען אמיתי, אבל בהמלצות שלו תגלו שזה פשוט לא הכיוון בשבילכם. לעתים בהמלצות אפשר לקרוא סיפורים של אנשים ולהבין מתוכם אם זה מתאים לכם ועונה לצורך שלכם, אפשר בהחלט להתרשם מעדויות האופי והמקצועיות שאנשים שהתייעצו עמו מעידים עליו – וכך אפשר להתרשם מתוכן ולקבל תחושה אם זה אדם שאתם מעוניינים לפנות אליו או לא.

טעות שלישית: אתם לא מתחברים לתחום שהוא עובד באמצעותו
הכול טוב ויפה, הוא מקצוען ואתם מרגישים שאתם רוצים לפנות אליו ולקבל ממנו ייעוץ, אבל אתם לא מתחברים לכלים שבאמצעותם הוא עובד. אם אתם כבר בעלי ניסיון בתחום הייעוץ המיסטי – אתם ודאי יודעים מה הכלים שאתם מעדיפים ואוהבים. אם אתם מעדיפים נומרולוגיה ולא מתחברים בכלל לתקשור, אל תפנו למתקשר. אם אתם מעדיפים קריאה בקלפים ולא מאמינים באסטרולוגיה – אל תפנו לאסטרולוג. אם אינכם יודעים אילו כלים אתם מעדיפים, תצטרכו לעשות זאת בתהליך של ניסוי וטעייה, ולא להתאכזב אם לא התחברתם לאופן שבו היועץ עבד עמכם. התנסו פעם-פעמיים, ובטוח שתגלו מה אתם אוהבים ובמה אתם מאמינים.

טעות רביעית: לא הגדרתם נכון את השאלה או את הנושא
גם המיסטיקן המתאים ביותר והמומחה ביותר לא יוכל לעשות במקומכם את הצעד הזה. אם אתם רוצים לכוון בעצמכם את השיחה ולצאת בתחושה שקיבלתם ייעוץ מועיל שקידם אתכם מאוד – הגדירו היטב מראש את הנושא שאתם מעוניינים להתמקד בו ואת השאלה שאתם רוצים לשאול. אם לא תעשו זאת, השיחה תזרום לאן שהיא תזרום ולפי מה שהמיסטיקן יראה באותו זמן נתון. לפעמים זה יתאם את הנושא שביקשתם לדבר עליו ולפעמים לא, ואז תתאכזבו. עדיף להגדיר מראש ולהגיד זאת בתחילת השיחה.

טעות חמישית: אתם מצפים לנסים
זאת טעות נפוצה מאוד. העובדה שפניתם לייעוץ מיסטי היא מבורכת, אבל זה עדיין לא אומר שהיועץ יכול לחולל נסים, ודאי לא בעקבות שיחה אחת. לפעמים הוא מאוד ידייק והדברים יתרחשו כבר לאחר השיחה, אבל ברוב המקרים – הוא יכול להאיר לכם את הדרך, אבל בטח לא לעשות אותה במקומכם. כלומר, היו מוכנים לכך שתוכלו לקבל הקלה מיידית ותשובות ופתרונות לבעיות שלכם ולקשיים שלכם – אך קרוב לוודאי שתצטרכו לעשות בעצמכם את העבודה הפנימית והחיצונית שלכם בעקבות השיחה. היתרון הגדול הוא שייעוץ מיסטי בכל זאת מקצר את הדרך – כי הוא מכוון אתכם ישירות לשורש העניין וחוסך לכם את הבירור בעצמכם, שלעתים עלול לקחת שנים.

עכשיו כשאתם יודעים למה לשים לב ומאילו טעויות להימנע – הרימו את הטלפון וחייגו אלינו. היועצים שלנו מחכים לכם, מדויקים ומזומנים לסייע לכם בכל שעה של היום ושל הלילה.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה